Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
02.02. klo 10:00 Avoimet Satakunnan Hallimestaruuskisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 116 henk. (181 lajisuoritusta)
M 60m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville AarnivalaTampereen Pyrintö 6.96 / -
Aaro AuvinenTampereen Pyrintö 7.76 / 7.76
Samir DemnatiIkaalisten Urheilijat 6.91 / -
Eero HelppolainenPorin Tarmo 7.30 / 7.30
Julius LehtoTampereen Urheilijat -38 7.21 / 7.21
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat 7.15 / 7.35
Samuli LosoiTampereen Pyrintö 7.30 / 7.30
Aleksi NieminenPorin Tarmo 7.37 / 7.37
 
M 200m (11)
Ville AarnivalaTampereen Pyrintö21.98 / -
Aaro AuvinenTampereen Pyrintö - / -
Jasper HakalaPorin Tarmo - / -
Eero HelppolainenPorin Tarmo23.84 / 23.84
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat - / -
Joonatan JunkkalaVammalan seudun Voima23.71 / 23.71
Niko KekkiNoormarkun Nopsa - / -
Kalle LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Julius LehtoTampereen Urheilijat -38 - / -
Aleksi NieminenPorin Tarmo24.79 / -
Aleksi SalminenHarjavallan Jymy - / -
 
M 400m (4)
Joonatan JunkkalaVammalan seudun Voima 52.24 / -
Kalle LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Samuli LosoiTampereen Pyrintö - / -
Asseri VälimäkiNoormarkun Nopsa 51.61 / -
 
M 800m (3)
Kristian NurmiPorin Tarmo - / -
Valtteri SillanpääNoormarkun Nopsa2:07.98 / -
Sakari VatunenPorin Tarmo - / -
 
M 3000m (3)
Niklas ErkintaloNoormarkun Nopsa - / -
Joonas HytönenLapin Salama - / -
Jouko MahlamäkiLauttakylän Luja 9:05.30 / -
 
M korkeus (1)
Aleksi SalminenHarjavallan Jymy1.70 / -
 
M pituus (2)
Mika AhomäkiMerikarvian Into6.41 / 5.89
Kimmo MäkeläinenRauman Työväen Urheilijat6.50 / -
 
M kuula (2)
Vesa LeveelahtiVirtain Urheilijat14.70 / 14.70
Jonas SolvinIK Falken14.62 / -
 
M kiekko (4)
Veikko LaitinenKeuruun Kisailijat52.61 / -
Tommi PalmForssan Salama43.05 / -
Juuso SillanpääJyväskylän Kenttäurheilijat55.12 / -
Jonas SolvinIK Falken43.85 / -
 
N 60m (6)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu 8.12 / 8.16
Aino EnoLauttakylän Luja 8.17 / 8.22
Annika MäenpääNoormarkun Nopsa 7.69 / 7.69
Pirkitta MarjanenPorin Yleisurheilu 7.74 / 7.74
Siiri RainioJyväskylän Kenttäurheilijat 8.05 / 8.45
Martta RautalaViipurin Urheilijat 7.94 / 7.94
 
N 200m (11)
Aino EnoLauttakylän Luja - / -
Aada JuhalaPorin Tarmo31.59 / -
Jonna KangasniemiNoormarkun Nopsa - / -
Erica KolehmainenVasa IS - / -
Pritne LemberNoormarkun Nopsa - / -
Laura LepistöPorin Yleisurheilu31.25 / -
Annika MäenpääNoormarkun Nopsa25.28 / 25.51
Siiri RainioJyväskylän Kenttäurheilijat26.34 / -
Martta RautalaViipurin Urheilijat25.75 / 25.75
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat29.75 / -
Sini SiroParkanon Urheilijat - / -
 
N 800m (3)
Andrea LiljaVasa IS2:26.78 / -
Päivi MäkeläVammalan seudun Voima3:13.41 / -
Johanna NieminenVammalan seudun Voima - / -
 
N 3000m (3)
Sara JukkoIkaalisten Urheilijat11:57.90 / 12:43.72
Lotta-Maria MaineLauttakylän Luja - / -
Roosa MarjaniemiNoormarkun Nopsa - / -
 
N 60m aj (2)
Aino EnoLauttakylän Luja 9.92 / 9.92
Jonna KangasniemiNoormarkun Nopsa 9.04 / -
 
N pituus (2)
Laura LepistöPorin Yleisurheilu5.37 / 5.21
Paula VihtalahtiNoormarkun Nopsa5.59 / 5.59
 
N kuula (2)
Laura LepistöPorin Yleisurheilu11.23 / 11.23
Helena LeveelahtiVirtain Urheilijat14.68 / 14.53
 
N kiekko (10)
Krista AlmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lotta-Kaisa ElianderTurun Urheiluliitto53.85 / -
Helena LeveelahtiVirtain Urheilijat56.80 / -
Netta-Nana MäkkyläKankaanpään Seudun Leisku46.43 / -
Elina MattilaTurun Urheiluliitto52.89 / -
Vilma PaakkalaEspoon Tapiot51.74 / -
Tuula PenttinenPuumalan Viri50.77 / -
Hanna RintamäkiIF Femman50.16 / -
Salla SipponenKeuruun Kisailijat58.36 / -
Krista Uusi-KinnalaLaitilan Jyske53.48 / -
 
M19 kuula (1)
Ilmari OhristoKankaanpään Seudun Leisku - / -
 
M19 kiekko (3)
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu52.68 / -
Vesa LeveelahtiVirtain Urheilijat - / -
Ilmari OhristoKankaanpään Seudun Leisku - / -
 
N19 kuula (3)
Sanni KuparinenJanakkalan Jana12.16 / 11.22
Jane LemberNoormarkun Nopsa8.64 / -
Nilla RättyäJanakkalan Jana10.16 / 8.70
 
N19 kiekko (7)
Silja AhonenParkanon Urheilijat45.30 / -
Sanni KuparinenJanakkalan Jana45.94 / 43.76
Jane LemberNoormarkun Nopsa29.04 / -
Roosa NaulaTurun Urheiluliitto45.98 / -
Iida PulkkanenLahden Ahkera37.70 / -
Nilla RättyäJanakkalan Jana36.76 / 33.01
Maria VähätupaKalannin Vankka41.82 / -
 
M17 60m (6)
Elmeri EskolaSäkylän Urheilijat 9.49 / -
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat 7.47 / 7.51
Patrik JakonenNakkilan Vire 7.30 / 7.37
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat 7.67 / 7.67
Robert SilenkoLauttakylän Luja 7.34 / 7.34
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat 7.87 / 7.87
 
M17 300m (2)
Patrik JakonenNakkilan Vire - / -
Robert SilenkoLauttakylän Luja38.69 / -
 
M17 800m (1)
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu2:17.81 / 2:17.81
 
M17 60m aj (1)
Oliver OksanenNoormarkun Nopsa - / -
 
M17 pituus (5)
Patrik JakonenNakkilan Vire6.61 / 6.61
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat5.81 / 5.58
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu5.18 / 5.18
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat5.09 / 5.09
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat5.38 / 5.38
 
M17 kuula (5)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys12.36 / 12.36
Elmeri EskolaSäkylän Urheilijat10.07 / -
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys10.08 / 10.08
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat9.20 / -
Juuso LönnbergPorin Yleisurheilu - / -
 
M17 kiekko (7)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys34.30 / -
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys - / -
Kaius KemppainenTurun Urheiluliitto40.98 / -
Johannes KivirantaKankaanpään Seudun Leisku41.71 / -
Miika LahtonenMynämäen Isku49.74 / 46.79
Juho LeveelahtiVirtain Urheilijat41.19 / 41.19
Lari NikkanenNaantalin Löyly36.30 / 36.30
 
N17 60m (17)
Saana BoeliusTampereen Pyrintö 8.29 / 8.29
Ninja FoxellVasa IS 8.59 / 8.59
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu 8.48 / 8.48
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot 8.46 / 8.46
Nelli-Rosa KorpuaPorin Yleisurheilu 8.43 / 8.43
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat 8.60 / 8.60
Liina MäkinenSäkylän Urheilijat 8.66 / 8.66
Aada-Olivia OksanenNoormarkun Nopsa 8.48 / 8.48
Venla PoikonenKiukaisten Kisailijat 8.67 / 8.67
Sonja PuumalainenSäkylän Urheilijat 8.38 / 8.38
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat 8.41 / 8.41
Kaisu SeppäläSäkylän Urheilijat 8.71 / 8.71
Nina SeppäläPorin Yleisurheilu 9.02 / -
Sini SiroParkanon Urheilijat 9.39 / -
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat 8.56 / 8.56
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö 8.10 / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö 8.07 / 8.07
 
N17 300m (4)
Ninja FoxellVasa IS - / -
Vilma PereEuran Raiku - / -
Kaisu SeppäläSäkylän Urheilijat - / -
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa - / -
 
N17 800m (6)
Aino LausniemiLauttakylän Luja2:40.61 / -
Aino MannerNoormarkun Nopsa - / -
Ruut NieminenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Susanna PalomäkiUlvila Sport Team - / -
Elli-Noora RaitaPorin Tarmo3:29.27 / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo2:28.65 / 2:28.65
 
N17 60m aj (3)
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot 9.34 / 9.34
Venla PulkkanenLahden Ahkera 9.12 / 9.12
Sini SiroParkanon Urheilijat10.51 / -
 
N17 korkeus (5)
Elizabeth FogdeMalax IF1.59 / -
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat1.55 / -
Venla PulkkanenLahden Ahkera1.67 / 1.63
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö1.52 / -
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa1.50 / -
 
N17 pituus (12)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu5.10 / 5.10
Elizabeth FogdeMalax IF4.48 / -
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu5.16 / 5.16
Nelli-Rosa KorpuaPorin Yleisurheilu5.21 / 5.09
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa4.46 / 4.46
Liina MäkinenSäkylän Urheilijat4.78 / 4.78
Aada-Olivia OksanenNoormarkun Nopsa4.78 / 4.78
Charlotta PetterssonTampereen Pyrintö4.96 / -
Venla PoikonenKiukaisten Kisailijat4.38 / 4.38
Nina SeppäläPorin Yleisurheilu4.76 / 4.68
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat4.52 / 4.52
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö5.15 / -
 
N17 kuula (9)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö13.01 / 12.88
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö11.61 / 11.44
Elizabeth FogdeMalax IF9.48 / 9.48
Maria JuhalaKankaanpään Seudun Leisku9.49 / -
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu10.14 / 10.14
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat14.54 / -
Annukka SaalismaaPudasjärven Urheilijat15.02 / -
Nina SeppäläPorin Yleisurheilu7.11 / 7.11
Sini SiroParkanon Urheilijat11.33 / -
 
N17 kiekko (7)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö34.21 / -
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö27.01 / -
Maria JuhalaKankaanpään Seudun Leisku27.29 / -
Rafaela LiskiTurun Urheiluliitto36.52 / -
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa - / -
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö39.01 / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö28.51 / -