Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
am-kilpailut
22.07. klo 17:00 Eteläisen alueen mestaruuskilpailut 17/19 v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 210 henk. (410 lajisuoritusta)
M19 100m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Carl-Ivar BackIF Sibbo-Vargarna12.56 / 12.56
Mauno HavukorpiVihdin Viesti11.47 / 12.02
Lassi HirvonenHelsingfors IFK11.27 / 11.37
Henrik IllmanBorgå Akilles11.59 / 11.78
Antti KoskinenViipurin Urheilijat13.60 / 15.09
Tommi MäkinenHelsingin Kisa-Veikot10.87 / 11.02
Daniel NivaBorgå Akilles11.42 / 11.48
 
M19 200m (8)
Carl-Ivar BackIF Sibbo-Vargarna24.97 / 24.97
Mauno HavukorpiVihdin Viesti22.56 / 23.83
Lassi HirvonenHelsingfors IFK22.76 / 23.59
Henrik IllmanBorgå Akilles23.51 / 24.13
Elias JradKenttäurheilijat -5822.61 / 22.61
Tommi MäkinenHelsingin Kisa-Veikot21.63 / -
Daniel NivaBorgå Akilles23.16 / 23.68
Max TallqvistBorgå Akilles23.75 / -
 
M19 400m (5)
Carl-Ivar BackIF Sibbo-Vargarna 56.59 / 56.59
Mauno HavukorpiVihdin Viesti 50.31 / 53.20
Elias JradKenttäurheilijat -58 49.73 / 49.75
Lassi KaukonenHelsingin Kisa-Veikot 78.96 / -
Samu LaaksoTapanilan Erä 52.11 / 53.25
 
M19 800m (3)
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat2:04.89 / 2:04.89
Olli HarjuKenttäurheilijat -582:04.56 / 2:07.47
Niko ViljolaHelsingin Kisa-Veikot1:52.26 / 1:53.49
 
M19 1500m (3)
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat 4:14.97 / 4:14.97
Olli HarjuKenttäurheilijat -58 4:21.27 / 4:28.93
Severi SalonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 4:25.97 / -
 
M19 110m aj (1)
Eero IlomäkiHelsingfors IFK14.43 / 14.43
 
M19 400m aj (2)
Carl-Ivar BackIF Sibbo-Vargarna - / -
Samu LaaksoTapanilan Erä 56.34 / 57.67
 
M19 kuula (1)
Antti KoskinenViipurin Urheilijat7.59 / 7.59
 
M19 moukari (3)
Oskari KaarilaNurmijärven Yleisurheilu56.91 / 56.91
Santtu KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu61.36 / 61.36
Kimi RinnekariNurmijärven Yleisurheilu60.03 / 60.03
 
N19 100m (9)
Edith BerdenHelsingin Kisa-Veikot12.60 / -
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu12.53 / 12.53
Kaisa MikanderEsbo IF12.30 / 12.42
Molly PastewkaEsbo IF13.29 / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.90 / 13.06
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot12.43 / 12.81
Pihla TiilikainenViipurin Urheilijat14.32 / 14.32
Kaisla TorppaEsbo IF12.98 / 13.10
Vappu ValtonenEspoon Tapiot12.98 / -
 
N19 200m (9)
Henna JulkunenHyvinkään seudun Urheilijat31.61 / -
Elina KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu25.67 / -
Kaisa MikanderEsbo IF25.81 / 26.09
Molly PastewkaEsbo IF27.86 / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.92 / 27.92
Sinja SarastoRiihimäen Kisko28.06 / 28.62
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot25.47 / 25.97
Kaisla TorppaEsbo IF27.22 / 27.99
Vappu ValtonenEspoon Tapiot27.02 / -
 
N19 400m (7)
Hertta HankimaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 57.73 / 57.73
Henna JulkunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu 57.40 / 59.69
Ella KoskiniemiEspoon Tapiot 58.77 / 58.77
Meeri ManninenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 64.91 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna 57.25 / 58.17
Sinja SarastoRiihimäen Kisko 64.52 / 64.52
 
N19 800m (4)
Mona Af ForsellesRekolan Raikas2:26.21 / -
Hertta HankimaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:17.50 / 2:20.08
Ella KoskiniemiEspoon Tapiot2:15.18 / 2:15.18
Pihla TiilikainenViipurin Urheilijat2:27.94 / -
 
N19 1500m (1)
Mona Af ForsellesRekolan Raikas 5:01.47 / 5:14.74
 
N19 3000m (2)
Mona Af ForsellesRekolan Raikas10:41.47 / 10:41.96
Ella KoskiniemiEspoon Tapiot - / -
 
N19 100m aj (2)
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu14.56 / 14.56
Vappu ValtonenEspoon Tapiot16.87 / 16.87
 
N19 400m aj (2)
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu 61.38 / 63.03
Meeri SalomaaEsbo IF 60.77 / 60.77
 
N19 pituus (4)
Edith BerdenHelsingin Kisa-Veikot5.64 / 5.51
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu5.65 / -
Kaisa MikanderEsbo IF5.54 / 5.27
Vappu ValtonenEspoon Tapiot5.01 / -
 
N19 3-loikka (1)
Elina KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.83 / 11.67
 
N19 kuula (5)
Katri ErkkiläBorgå Akilles12.51 / 12.01
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eerika SalomäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat11.10 / 11.02
Emma UosukainenEsbo IF10.29 / 10.29
 
N19 kiekko (4)
Emilia AnttilaBorgå Akilles37.98 / 37.98
Henna HiltunenVantaan Salamat34.22 / 34.22
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat37.77 / 37.77
Emma UosukainenEsbo IF38.35 / 37.43
 
N19 moukari (3)
Emilia RapinojaVeikkolan Veikot42.52 / 42.52
Jenna SorvariBorgå Akilles51.79 / 51.79
Emma UosukainenEsbo IF51.84 / 51.84
 
M17 100m (25)
Kasperi CederqvistHyvinkään seudun Urheilijat12.93 / 12.93
Samu FribergViipurin Urheilijat12.65 / 12.65
Aleksi HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elias JunnoVantaan Salamat12.16 / -
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat13.60 / 13.60
Veeti KatainenKenttäurheilijat -5811.69 / 11.69
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.45 / 11.45
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot13.46 / 13.46
Matias KronlundHelsingfors IFK12.26 / 12.26
Rasmus KujalaHelsingfors IFK12.31 / 12.31
Tomi LaaksoTapanilan Erä11.68 / 11.68
Panu LeinonenVantaan Salamat12.32 / 12.32
Patrick LindbergVihdin Viesti12.24 / 12.24
Jonathan LindroosEspoon Tapiot12.64 / 12.64
Otto LintulaViipurin Urheilijat - / -
Väinö LupalaIF Raseborg12.13 / 12.13
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna11.62 / 11.62
Abdinain MoalinHelsingfors IFK12.22 / 12.22
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot12.35 / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles12.61 / 12.61
Matvei TelovHelsingfors IFK11.56 / -
Okko TiilikainenViipurin Urheilijat12.85 / 12.94
Sebastian TorkkelViipurin Urheilijat - / -
Adrian VuorioKimito SF - / -
 
M17 200m (18)
Kasperi CederqvistHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna24.41 / 24.56
Samu FribergViipurin Urheilijat25.63 / -
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat27.03 / 27.03
Veeti KatainenKenttäurheilijat -5823.80 / 23.80
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.20 / 23.20
Valtteri KeskinenVihdin Viesti24.30 / -
Matias KronlundHelsingfors IFK24.61 / -
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot22.99 / 22.99
Hugo LimnellHelsingfors IFK22.80 / 22.80
Patrick LindbergVihdin Viesti24.88 / 24.88
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna23.40 / 23.40
Abdinain MoalinHelsingfors IFK24.04 / 24.04
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat26.03 / 26.03
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot22.69 / 22.69
Emil StadeBorgå Akilles - / -
Niklas TallqvistBorgå Akilles24.05 / 24.05
Sebastian TorkkelViipurin Urheilijat25.58 / 25.58
 
M17 400m (13)
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna 54.99 / 55.36
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 51.59 / 51.59
Valtteri KeskinenVihdin Viesti 53.25 / 53.25
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot 53.08 / 53.08
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat 52.20 / 52.20
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot 50.86 / 50.86
Hugo LimnellHelsingfors IFK 55.43 / 55.43
Jonathan LindroosEspoon Tapiot - / -
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK 54.57 / 54.57
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot 51.30 / 51.30
Okko TiilikainenViipurin Urheilijat 58.96 / -
Sebastian TorkkelViipurin Urheilijat 57.84 / 57.84
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna 55.27 / 55.27
 
M17 800m (9)
Jonathan EkbergEsbo IF2:10.84 / 2:10.84
Oskari JacobssonKeravan Urheilijat2:00.20 / 2:00.20
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot1:57.17 / 1:57.17
Otto LintulaViipurin Urheilijat2:06.44 / -
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat2:21.81 / -
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK2:09.65 / 2:09.65
Lauri SalminenRekolan Raikas - / -
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:04.39 / 2:04.39
Okko TiilikainenViipurin Urheilijat2:11.80 / 2:11.80
 
M17 1500m (6)
Carl BjörkendahlPorvoon Urheilijat 4:15.23 / -
Atte NevalaKenttäurheilijat -58 4:08.41 / 4:08.41
Jaakko NyholmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 4:34.36 / 4:34.36
Oscar NyholmBorgå Akilles - / -
Lauri SalminenRekolan Raikas - / -
Aleksanteri SihvonenHelsingin Kisa-Veikot 4:32.04 / 4:32.04
 
M17 3000m (7)
Carl BjörkendahlPorvoon Urheilijat 9:32.60 / -
Kristian BoströmIF Raseborg 9:54.48 / 9:59.76
Rasmus KrogellKenttäurheilijat -58 9:30.97 / 9:30.97
Atte NevalaKenttäurheilijat -58 - / -
Jaakko NyholmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9:55.92 / 9:55.92
Jussi RaasakkaEspoon Tapiot - / -
Lauri SalminenRekolan Raikas - / -
 
M17 110m aj (6)
Tomi LaaksoTapanilan Erä14.76 / 14.76
Hugo LimnellHelsingfors IFK15.09 / 15.09
Abdinain MoalinHelsingfors IFK15.46 / 15.46
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK16.55 / -
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16.70 / 16.70
Atte TimgrenHelsingin Kisa-Veikot14.76 / 14.76
 
M17 400m aj (5)
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna - / -
Tomi LaaksoTapanilan Erä 55.62 / 55.62
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matvei TelovHelsingfors IFK 58.51 / 58.51
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M17 korkeus (7)
Johan GrönroosSjundeå IF1.76 / 1.76
Patrick LindbergVihdin Viesti1.60 / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot1.72 / 1.72
Kare LysmäHelsingin Kisa-Veikot1.73 / 1.73
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot1.72 / 1.53
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.68 / 1.68
Adrian VuorioKimito SF - / -
 
M17 seiväs (3)
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna3.85 / 3.85
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot3.46 / 3.46
Niklas TallqvistBorgå Akilles4.10 / 4.10
 
M17 pituus (7)
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna6.13 / 6.13
Patrick LindbergVihdin Viesti6.15 / 6.15
Samuel PuustinenBorgå Akilles4.79 / 4.79
Emil StadeBorgå Akilles5.18 / 5.18
Atte TimgrenHelsingin Kisa-Veikot6.59 / 6.59
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot6.36 / 6.36
Adrian VuorioKimito SF - / -
 
M17 3-loikka (7)
Sami BärlundTapanilan Erä - / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles10.25 / 10.25
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot9.93 / 9.72
Niklas TallqvistBorgå Akilles12.21 / 12.21
Atte TimgrenHelsingin Kisa-Veikot12.56 / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot12.89 / 12.89
Adrian VuorioKimito SF - / -
 
M17 kuula (5)
Samu FribergViipurin Urheilijat10.67 / 10.67
Aron JohanssonBorgå Akilles - / -
Ilmari PehkonenRekolan Raikas11.82 / 11.82
Jesse SorvariBorgå Akilles13.78 / 13.78
Okko TiilikainenViipurin Urheilijat9.45 / 9.45
 
M17 kiekko (3)
Aron JohanssonBorgå Akilles - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot39.22 / 39.22
Ilmari PehkonenRekolan Raikas38.40 / 38.40
 
M17 moukari (3)
Aron JohanssonBorgå Akilles - / -
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu52.20 / 52.20
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
 
M17 keihäs (5)
Samu FribergViipurin Urheilijat37.87 / 37.87
Ilmari PehkonenRekolan Raikas46.75 / 46.75
Onni RuokangasJanakkalan Jana72.03 / 72.03
Joar SöderholmHelsingfors IFK52.70 / 52.66
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu40.40 / 36.40
 
M17 5000m kävely (1)
Jonathan EkbergEsbo IF24:54.09 / 24:54.09
 
N17 100m (30)
Takwa AdamVantaan Salamat13.70 / 13.79
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat13.69 / 13.69
Amanda EkblomHelsingfors IFK13.94 / 13.94
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot13.45 / 13.56
Vilma HakalaEspoon Tapiot12.63 / 12.63
Pihla HapponenViipurin Urheilijat14.75 / 14.75
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat13.54 / 13.57
Helmi IsometsäHelsingfors IFK12.47 / 12.55
Nelli JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.79 / -
Beda KauppinenViipurin Urheilijat14.38 / 14.38
Vilja KetolainenViipurin Urheilijat13.45 / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK13.29 / 13.29
Emma KuikkaJanakkalan Jana13.60 / 13.66
Carla LiukkonenEspoon Tapiot12.85 / 12.85
Viivi PatronenEspoon Tapiot14.21 / -
Ella PeräläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.32 / 13.32
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK12.52 / 12.70
Linda PohtoEspoon Tapiot14.20 / -
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat14.71 / -
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat13.55 / 13.55
Ellinoora RiikinsaariEspoon Tapiot13.05 / 13.11
Venla RoimolaVehkalahden Veikot14.11 / 14.11
Hilla SaarinenHelsingfors IFK13.07 / 13.07
Aino SalmiEsbo IF14.46 / 14.46
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot13.40 / 13.40
Alisa TikkanenHelsingfors IFK13.09 / 13.37
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot13.63 / 14.16
Nella VarjasEspoon Tapiot12.88 / 12.88
Jannika ViljakainenBorgå Akilles13.01 / 13.41
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat13.63 / 13.71
 
N17 200m (20)
Amanda EkblomHelsingfors IFK30.40 / -
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot28.14 / -
Mila HälinenViipurin Urheilijat - / -
Pihla HapponenViipurin Urheilijat29.91 / 29.91
Helmi IsometsäHelsingfors IFK25.28 / 25.73
Sandra JohanssonBorgå Akilles29.38 / -
Vilja KetolainenViipurin Urheilijat27.22 / -
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot30.72 / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK28.88 / -
Anni LähdemäkiRiihimäen Kisko27.90 / 28.51
Janette LohilahtiHelsingfors IFK26.64 / 26.64
Ella PeräläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.83 / 27.83
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK25.83 / -
Inka PöyryHelsingfors IFK25.88 / -
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat28.69 / 28.69
Hilla SaarinenHelsingfors IFK27.22 / 27.55
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot27.08 / -
Alisa TikkanenHelsingfors IFK27.75 / 27.75
Vivian TranHelsingfors IFK - / -
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot30.10 / 30.10
 
N17 400m (6)
Olivia ChandrasEspoon Tapiot 66.7h / -
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot 70.08 / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot 66.17 / 66.17
Janette LohilahtiHelsingfors IFK - / -
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Hanna-Maija SiltanenHelsingin Kisa-Veikot 65.66 / -
 
N17 800m (19)
Ida FinellBorgå Akilles2:22.49 / 2:22.49
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot2:19.17 / 2:19.17
Jessica HjortBorgå Akilles2:34.21 / 3:02.91
Carla JalkanenBorgå Akilles2:28.50 / 2:33.53
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot2:35.92 / 2:47.59
Jenni KorvenpääKenttäurheilijat -582:42.02 / 2:46.98
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK2:34.02 / 2:34.02
Nikita KumpulainenHelsingin Kisa-Veikot2:42.69 / -
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot2:34.64 / 2:34.64
Adiel MekonenTapanilan Erä3.01.3h / 3.01.3h
Vilja MinkkinenIF Raseborg2:40.91 / 2:44.73
Heta NeuvonenEspoon Tapiot2:32.11 / 2:32.11
Laura NissinenEspoon Tapiot2:22.85 / 2:22.85
Emma NyströmHelsingfors IFK - / -
Viivi PatronenEspoon Tapiot2:23.68 / 2:23.68
Hanna-Maija SiltanenHelsingin Kisa-Veikot2:26.66 / 2:35.65
Jenna TarvoEspoon Tapiot2:31.22 / 2:31.22
Aino TengvallRekolan Raikas2:37.07 / 2:37.07
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot2:44.60 / 2:44.60
 
N17 1500m (4)
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot 5:41.53 / -
Ilona MononenJanakkalan Jana 4:54.48 / 4:54.48
Laura NissinenEspoon Tapiot - / -
Aino TengvallRekolan Raikas 5:27.21 / 5:27.21
 
N17 3000m (4)
Essi HietulaTapanilan Erä12:04.82 / 12:04.82
Liisa RaasakkaEspoon Tapiot - / -
Nea TarvoEspoon Tapiot12:17.17 / 12:17.17
Aino TengvallRekolan Raikas12:13.13 / 12:13.13
 
N17 100m aj (11)
Wilma JungarEsbo IF14.92 / 14.92
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu15.89 / 15.89
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aino KoskelaRiihimäen Kisko15.28 / 15.28
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu18.53 / 18.53
Saimi LupalaIF Raseborg17.03 / 17.03
Ellinoora RiikinsaariEspoon Tapiot16.92 / 16.92
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot15.81 / -
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot14.66 / 14.66
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot16.31 / 16.31
Nella VarjasEspoon Tapiot15.72 / 15.72
 
N17 400m aj (13)
Olivia ChandrasEspoon Tapiot 71.47 / 71.47
Vilma HakalaEspoon Tapiot 66.42 / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot 72.93 / 72.93
Aino KoskelaRiihimäen Kisko 69.49 / 69.49
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat - / -
Carla LiukkonenEspoon Tapiot - / -
Rosa SalonenKenttäurheilijat -58 65.23 / 65.23
Siiri SuihkonenSjundeå IF - / -
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 68.63 / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot 78.45 / 78.45
Nella VarjasEspoon Tapiot 65.47 / 65.47
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
N17 korkeus (8)
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu1.59 / 1.59
Aino KoskelaRiihimäen Kisko1.63 / 1.63
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu1.58 / 1.58
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna1.57 / 1.52
Janette LohilahtiHelsingfors IFK1.57 / 1.56
Saimi LupalaIF Raseborg1.61 / 1.55
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat1.45 / 1.44
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot1.67 / -
 
N17 seiväs (3)
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat3.21 / 3.21
Emmi HietanenRiihimäen Kisko2.82 / 2.82
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.24
 
N17 pituus (26)
Takwa AdamVantaan Salamat4.51 / -
Gisela BergströmBorgå Akilles5.18 / 4.98
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat4.73 / 4.73
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.26 / 5.11
Amanda EkblomHelsingfors IFK4.70 / 4.70
Essi ErikssonHelsingin Kisa-Veikot5.05 / 5.05
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot4.40 / -
Mila HälinenViipurin Urheilijat4.58 / 4.58
Pihla HapponenViipurin Urheilijat4.27 / 4.27
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat5.26 / 4.94
Sandra JohanssonBorgå Akilles4.56 / 4.56
Wilma JungarEsbo IF5.24 / 5.16
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.76 / 4.76
Beda KauppinenViipurin Urheilijat4.69 / 4.69
Vilja KetolainenViipurin Urheilijat4.78 / 4.27
Aino KoskelaRiihimäen Kisko5.40 / 5.40
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat4.86 / 4.86
Janette LohilahtiHelsingfors IFK5.38 / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat4.77 / 4.77
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat4.74 / 4.68
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot4.97 / -
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot4.83 / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot4.46 / 4.46
Jannika ViljakainenBorgå Akilles4.78 / 4.69
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.88 / 4.88
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot4.98 / -
 
N17 3-loikka (15)
Gisela BergströmBorgå Akilles10.14 / -
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.49 / 11.40
Amanda EkblomHelsingfors IFK10.22 / 10.22
Essi ErikssonHelsingin Kisa-Veikot11.18 / 11.18
Ida FinellBorgå Akilles10.18 / 10.18
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat10.53 / 9.91
Sandra JohanssonBorgå Akilles10.30 / 9.80
Beda KauppinenViipurin Urheilijat9.52 / 9.52
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat10.61 / 10.61
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna10.06 / 10.06
Linda PohtoEspoon Tapiot9.93 / 9.93
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat9.36 / -
Aleksandra ViljanenHelsingin Kisa-Veikot10.12 / 10.12
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat10.04 / 10.04
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot10.38 / 10.35
 
N17 kuula (8)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko11.69 / 11.69
Senja LaaksoKeravan Urheilijat7.28 / 7.28
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat10.69 / 10.69
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK13.05 / 13.05
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot13.11 / 13.11
Iida UosukainenEsbo IF10.36 / 10.35
Jannika ViljakainenBorgå Akilles11.19 / 11.19
Jonna VirénLiljendal IK11.64 / 11.64
 
N17 kiekko (8)
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat23.89 / 23.89
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK43.04 / 43.04
Heta NeuvonenEspoon Tapiot30.03 / 30.03
Emmy OllasBorgå Akilles33.53 / 33.53
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko30.59 / 30.59
Iida UosukainenEsbo IF32.62 / 32.62
Jannika ViljakainenBorgå Akilles28.08 / 28.08
Jonna VirénLiljendal IK - / -
 
N17 moukari (11)
Emma BacklundBorgå Akilles48.43 / 48.43
Nea HirvonenRiihimäen Kisko45.23 / 43.52
Elisa HuhtaNurmijärven Yleisurheilu40.38 / 40.38
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu48.20 / 48.20
Amalia LindénBorgå Akilles48.88 / 48.88
Senja PanttiBorgå Akilles50.33 / 50.33
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko46.29 / 42.87
Sara PuustinenBorgå Akilles47.04 / 46.12
Iida UosukainenEsbo IF51.46 / 51.46
Jonna VirénLiljendal IK43.83 / 43.83
Sofia WahlstedtBorgå Akilles36.71 / 36.71
 
N17 keihäs (3)
Saimi LupalaIF Raseborg30.20 / 30.20
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK40.29 / 40.29
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot34.06 / -
 
N17 3000m kävely (5)
Essi HietulaTapanilan Erä15:52.95 / -
Helmi KöykkäRekolan Raikas17:45.81 / -
Julia PitkänenJanakkalan Jana - / -
Aava SevonkariKeravan Urheilijat18:10.11 / -
Anna-Maj VierikkoRekolan Raikas18:36.98 / -