Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
07.12. klo 14:00 Itsenäisyyspäivän kisat, ratamatkat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 164 henk. (165 lajisuoritusta)
M 800m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samuel FeshayeLeppävaaran Sisu - / -
Antton KoivistoKenttäurheilijat -58 - / -
Juha SilanderEsbo IF2:01.11 / -
Aapo SummanenEspoon Tapiot - / -
Kerkko VisuriHelsingfors IFK2:18.11 / -
 
N 800m (5)
Hanna KasurinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Essi KiveläEspoon Tapiot2:20.90 / -
Hilda MäkeläKeravan Urheilijat2:43.58 / -
Noomi MalmgrenEsbo IF2:21.36 / -
Heini RytkönenJyväskylän Kenttäurheilijat2:48.64 / -
 
M17 400m (14)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot - / -
Niklas BjörkenheimEsbo IF - / -
Ibrahim El MrabtEspoon Tapiot - / -
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat 56.98 / -
Miro HottinenEspoon Tapiot - / -
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jacob LångbackaEspoon Tapiot - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot - / -
Joose PasanenHelsingin Tarmo - / -
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nikolay RinasViipurin Urheilijat - / -
Walter TörnwallEsbo IF 59.55 / -
Hadi YousefiHelsingin Tarmo - / -
 
M17 800m (11)
Jonathan EkbergEsbo IF2:26.58 / -
Johannes HakalaEspoon Tapiot - / -
Aapo HänninenEspoon Tapiot - / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:22.78 / -
Eetu KalskeEspoon Tapiot2:22.67 / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat2:13.24 / -
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy - / -
Lassi LehtimäkiEspoon Tapiot2:22.51 / -
Jesse PihamäkiEspoon Tapiot2:30.07 / -
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:08.65 / -
Adnan VuorinenEsbo IF2:29.89 / -
 
N17 400m (13)
Vilma BergHelsingin Kisa-Veikot - / -
Saara HämäläinenEspoon Tapiot - / -
Julia IhantolaEspoon Tapiot - / -
Ingrid JalasHelsingin Tarmo - / -
Fanni JokinenEspoon Tapiot - / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Léa OlivèsEspoon Tapiot - / -
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot - / -
Isabella StrömbergEspoon Tapiot - / -
Sanni SuhonenEspoon Tapiot - / -
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot 67.74 / -
 
N17 800m (11)
Ina AppelqvistEsbo IF2:52.01 / -
Salla IsoherranenVeikkolan Veikot2:36.43 / -
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot2:36.74 / -
Jenna MaukonenJyväskylän Kenttäurheilijat2:26.76 / -
Maisa MikkolaHelsingin Tarmo2:51.76 / -
Heta NeuvonenEspoon Tapiot2:38.30 / -
Laura NissinenEspoon Tapiot2:26.47 / -
Viivi PatronenEspoon Tapiot - / -
Ella PaukkuEsbo IF2:49.30 / -
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot2:37.82 / -
Emilia TalaViipurin Urheilijat2:34.26 / -
 
P14 800m (12)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot2:27.79 / -
William ForsténEsbo IF2:44.76 / -
Miro HottinenEspoon Tapiot - / -
Tero KorpiKenttäurheilijat -583:01.01 / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aapo LintulaViipurin Urheilijat - / -
Erkko MattilaViipurin Urheilijat - / -
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat2:40.37 / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot - / -
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset2:40.57 / -
Mikaïl UusipereEspoon Tapiot - / -
 
T14 800m (13)
Helmi EklundEspoon Tapiot - / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Saara HokkanenEspoon Tapiot - / -
Fanny KeroIF Raseborg2:35.16 / -
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot2:50.31 / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat2:35.34 / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat - / -
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot2:31.18 / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot2:49.06 / -
Valentina SeppäläEspoon Tapiot - / -
Saana TalstaHelsingin Kisa-Veikot3:06.03 / -
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot2:22.99 / -
 
P12 800m (12)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot - / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko - / -
Toivo MeroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anton PennanenEsbo IF - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott - / -
Max SundholmEsbo IF - / -
Joel TulikouraEsbo IF - / -
 
T12 800m (22)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Mia FlinkEspoon Tapiot - / -
Saima HelminenHelsingin Tarmo - / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:31.89 / -
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat - / -
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo - / -
Oona KumpulaEspoon Tapiot - / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot - / -
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat - / -
Maiju MäkeläVantaan Salamat3:02.51 / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva - / -
Iida PiispanenNastolan Naseva - / -
Nea PuiroKenttäurheilijat -58 - / -
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tara SohloEspoon Tapiot - / -
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P10 800m (13)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Matias KohtalaEspoon Tapiot - / -
Jonathan LahtinenEspoon Tapiot - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
Emil YildizEspoon Tapiot - / -
 
T10 800m (15)
Katja HannénPorvoon Urheilijat - / -
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sofia LamEspoon Tapiot - / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -58 - / -
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Roosa OuniEspoon Tapiot - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -
Frida PalménEspoon Tapiot - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot2:55.15 / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot - / -
Kaisli RuhaEspoon Tapiot - / -
 
P8 400m (8)
Roope AsikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onni KoskirantaHelsingin Tarmo - / -
Martin MaulaEspoon Tapiot - / -
Milo MaulaEspoon Tapiot - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot - / -
Lauri SidoroffPorvoon Urheilijat - / -
William VuonorantaEsbo IF - / -
 
T8 400m (11)
Salma Ben AbidEspoon Tapiot - / -
Aino HiltunenEspoon Tapiot - / -
Maija KilpeläinenViipurin Urheilijat - / -
Mira KorpiKenttäurheilijat -58 - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jenni MikkonenEspoon Tapiot - / -
Felica MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Saana PekkarinenHelsingfors IFK - / -
Helmi RitarantaHelsingin Tarmo - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -