Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
06.12. klo 11:00 Itsenäisyyspäivän kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 341 henk. (638 lajisuoritusta)
M17 60m (14)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Toni AppelqvistEsbo IF 7.35 / -
Niklas BjörkenheimEsbo IF 7.46 / -
Ibrahim El MrabtEspoon Tapiot 7.61 / -
Johannes HakalaEspoon Tapiot 7.74 / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat 7.66 / -
Samuli HänninenKarhulan Urheilijat - / -
Henri KorhonenViipurin Urheilijat 7.32 / 7.32
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Olli LaitinenViipurin Urheilijat 7.98 / 7.98
Jonathan LindroosEspoon Tapiot 8.04 / -
Henri MatikainenEspoon Tapiot 7.86 / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat 7.62 / 7.62
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat 8.04 / -
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.91 / -
 
M17 60m aj (2)
Johannes HakalaEspoon Tapiot - / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat 9.81 / -
 
M17 korkeus (2)
Toni AppelqvistEsbo IF1.76 / 1.70
Jonathan LindroosEspoon Tapiot1.72 / 1.72
 
N17 60m (19)
Ellen AunoEspoon Tapiot - / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot 7.85 / -
Saara HämäläinenEspoon Tapiot 9.18 / -
Julia IhantolaEspoon Tapiot 8.06 / -
Fanni JokinenEspoon Tapiot - / -
Wilma JungarEsbo IF 8.25 / -
Venla LindroosKeravan Urheilijat 9.27 / -
Olivia MarttilaVantaan Salamat 8.22 / -
Heta NeuvonenEspoon Tapiot 9.77 / -
Laura NissinenEspoon Tapiot 8.71 / -
Ella PaukkuEsbo IF 8.14 / -
Linda PohtoEspoon Tapiot 8.51 / -
Jenny SarioEspoon Tapiot 8.07 / -
Venla SarvilinnaEspoon Tapiot - / -
Sanni SuhonenEspoon Tapiot 9.50 / -
Elvi ThiesEspoon Tapiot - / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF 8.26 / -
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot10.18 / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot 8.73 / -
 
N17 60m aj (6)
Takwa AdamVantaan Salamat - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Wilma JungarEsbo IF 9.03 / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat - / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF - / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot10.10 / -
 
N17 korkeus (2)
Erika KenttäEspoon Tapiot1.48 / 1.48
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF1.25 / -
 
P14 60m (35)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot 9.17 / 9.17
Micke BärlundTapanilan Erä 7.74 / 7.74
Enir BedretdinEsbo IF 8.78 / 8.78
William ForsténEsbo IF 9.66 / -
Markus HakalaEspoon Tapiot 9.00 / 9.00
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.73 / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat 7.74 / 7.74
Miro HottinenEspoon Tapiot 8.99 / -
Miro HottinenEspoon Tapiot 8.99 / -
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot 8.43 / 8.43
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot 8.25 / 8.25
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Konsta KockViipurin Urheilijat 9.07 / 9.07
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot 7.74 / 7.74
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 8.06 / 8.06
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy 8.07 / -
Lauri LeivonenEspoon Tapiot 8.83 / 9.09
Rado LindbergEsbo IF 7.74 / 7.74
Eeli MäkeläVantaan Salamat 8.63 / -
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -58 8.26 / 8.26
Erik MarnoEspoon Tapiot - / -
Erkko MattilaViipurin Urheilijat - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat 8.30 / 8.30
Joona NieminenEspoon Tapiot 8.13 / -
Viljam NylundÅIFK Friidrott 8.06 / 8.06
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot 8.14 / 8.14
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot 9.31 / 9.35
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot 9.31 / 9.35
Elliot SchmidtBorgå Akilles 8.20 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat 8.12 / 8.12
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot 8.91 / 8.96
Einari TiainenVantaan Salamat 8.36 / 8.36
Luka VeselinovicEspoon Tapiot 8.35 / 8.35
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat 8.10 / 8.30
Rasmus VuonorantaEsbo IF 8.66 / -
 
P14 60m aj (12)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot - / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Miro HottinenEspoon Tapiot - / -
Miro HottinenEspoon Tapiot - / -
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 9.43 / -
Rado LindbergEsbo IF 8.95 / 8.95
Eeli MäkeläVantaan Salamat - / -
Joona NieminenEspoon Tapiot - / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles10.01 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat - / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot10.07 / -
 
P14 pituus (23)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot4.25 / 4.25
Maximilian BergholmEsbo IF - / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.00 / 4.00
William ForsténEsbo IF - / -
Markus HakalaEspoon Tapiot3.85 / 3.85
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.82 / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat4.36 / -
Miro HottinenEspoon Tapiot3.69 / -
Miro HottinenEspoon Tapiot3.69 / -
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot - / -
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot3.91 / 3.91
Lauri LeivonenEspoon Tapiot4.10 / -
Rado LindbergEsbo IF4.96 / -
Eeli MäkeläVantaan Salamat4.59 / -
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -584.94 / 4.94
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot4.25 / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot3.82 / 3.69
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot3.82 / 3.69
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot5.06 / 4.83
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot5.14 / 5.02
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot4.45 / -
Einari TiainenVantaan Salamat4.16 / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot4.45 / -
 
P14 kuula (5)
Mikael BöckermanEsbo IF - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu16.30 / 16.30
Onni RustholkarhuLahden Ahkera12.62 / 12.62
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot - / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T14 60m (43)
Aida AhlholmEspoon Tapiot 9.05 / -
Pihla AlanneViipurin Urheilijat - / -
Sonila BalaEspoon Tapiot 9.27 / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 8.43 / -
Helmi EklundEspoon Tapiot 8.72 / -
Sara ForsströmEspoon Tapiot 9.54 / -
Iris FräntiViipurin Urheilijat - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat 9.53 / 9.53
Matilda HelminenEsbo IF 8.52 / 8.52
Saara HokkanenEspoon Tapiot 8.82 / -
Maggie HolloEspoon Tapiot 8.73 / 8.73
Aino IkäheimoEspoon Tapiot 9.29 / -
Nella JäppinenHelsingfors IFK 9.80 / 9.80
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat 9.39 / 9.39
Lina KiviahoEsbo IF 8.91 / 8.91
Kaisa KivinenEspoon Tapiot 8.76 / -
Olivia KollinEsbo IF 9.52 / 9.52
Aava LajunenVantaan Salamat 8.19 / -
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat 9.75 / 9.75
Lilli LehtoViipurin Urheilijat 8.78 / 8.78
Maria LindbohmHelsingfors IFK 9.26 / 9.26
Claudia LompViipurin Urheilijat 9.91 / -
Noora NiininenEspoon Tapiot 9.00 / 9.00
Anni NurminenEspoon Tapiot 9.30 / -
Léa OlivèsEspoon Tapiot 9.42 / 9.42
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot 8.84 / -
Tia PiskunenVantaan Salamat - / -
Ronja PorthanHelsingfors IFK - / -
Elli RantalaEspoon Tapiot 8.85 / 8.85
Lea RäsänenEspoon Tapiot - / -
Helmi RoikonenViipurin Urheilijat 9.71 / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot 8.55 / 8.55
Saana SäiläViipurin Urheilijat 8.81 / 8.81
Emmi SatosuoKenttäurheilijat -58 8.32 / 8.32
Valentina SeppäläEspoon Tapiot 9.09 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.04 / 8.04
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot 8.69 / 8.69
Isabella StrömbergEspoon Tapiot 8.87 / 8.87
Sofia TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.82 / 8.82
Peppi TicklénEspoon Tapiot - / -
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat 8.92 / 8.92
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 8.00 / 8.00
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.42 / 8.64
 
T14 60m aj (24)
Aida AhlholmEspoon Tapiot - / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK - / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot - / -
Sara ForsströmEspoon Tapiot - / -
Saara HokkanenEspoon Tapiot - / -
Maggie HolloEspoon Tapiot11.94 / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.22 / 10.22
Aava LajunenVantaan Salamat10.36 / -
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot 9.70 / -
Léa OlivèsEspoon Tapiot - / -
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot11.66 / -
Elli RantalaEspoon Tapiot - / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot10.28 / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera 9.63 / 9.63
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 9.69 / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot10.50 / 10.50
Isabella StrömbergEspoon Tapiot - / -
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat10.72 / 10.72
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 9.06 / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot11.33 / -
 
T14 pituus (21)
Helmi EklundEspoon Tapiot4.52 / -
Sara ForsströmEspoon Tapiot3.69 / 3.69
Tara HatakkaVantaan Salamat3.71 / 3.71
Matilda HelminenEsbo IF4.16 / -
Saara HokkanenEspoon Tapiot4.32 / -
Maggie HolloEspoon Tapiot4.03 / -
Malin KarellSjundeå IF - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat3.58 / 3.58
Kaisa KivinenEspoon Tapiot4.35 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.90 / 3.49
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.43 / 4.43
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat3.81 / 3.81
Elsa MattilaRiihimäen Kisko4.48 / -
Anni NurminenEspoon Tapiot4.03 / 4.03
Alisa RauhamaaLahden Ahkera4.22 / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot4.55 / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat4.80 / 4.80
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.45 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot4.59 / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot4.60 / -
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat4.52 / -
 
T14 kuula (10)
Tara HatakkaVantaan Salamat - / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot9.47 / -
Malin KarellSjundeå IF7.80 / 7.80
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot6.77 / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat8.62 / 8.62
Noora NiininenEspoon Tapiot7.89 / 7.89
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko9.49 / -
 
P12 60m (21)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot 9.30 / 9.30
Alexander BjörkqvistSjundeå IF 9.48 / -
Evert EngbergHelsingfors IFK 9.02 / 9.02
Ojas GujarLeppävaaran Sisu - / -
Casper HäkkinenEspoon Tapiot 9.45 / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot10.03 / 10.03
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat 8.67 / -
Niklas KarrasEspoon Tapiot - / -
Elmer KeinänenEsbo IF 9.67 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.47 / 8.51
Dan KojimaEspoon Tapiot - / -
Toni KonsinEsbo IF - / -
Toivo MeroHelsingin Kisa-Veikot 8.93 / 8.93
August MikkolaEspoon Tapiot 8.92 / 8.92
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.33 / -
Aapeli OilaEspoon Tapiot 8.67 / 8.67
Santeri PurokoskiEspoon Tapiot 8.69 / -
Max SundholmEsbo IF 9.30 / 9.30
Niko TilanderKenttäurheilijat -58 9.42 / 9.42
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot 8.98 / 8.98
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot10.22 / -
 
P12 60m aj (15)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emil AlhopuroEspoon Tapiot11.88 / -
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot11.58 / -
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat - / -
Niklas KarrasEspoon Tapiot - / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.05 / -
Dan KojimaEspoon Tapiot - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
August MikkolaEspoon Tapiot - / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.44 / 11.44
Aapeli OilaEspoon Tapiot - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot - / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot - / -
 
P12 korkeus (11)
Ojas GujarLeppävaaran Sisu - / -
Niklas KarrasEspoon Tapiot - / -
Elmer KeinänenEsbo IF1.38 / 1.38
Dan KojimaEspoon Tapiot - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.45 / 1.45
Aapeli OilaEspoon Tapiot1.30 / 1.30
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.37 / 1.37
Santeri PurokoskiEspoon Tapiot1.30 / 1.30
Niko TilanderKenttäurheilijat -581.38 / 1.38
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot1.35 / 1.35
 
P12 kuula (12)
Ojas GujarLeppävaaran Sisu - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot7.66 / 7.66
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat - / -
Niklas KarrasEspoon Tapiot - / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.25 / 10.25
Nooa MerimaaVantaan Salamat7.18 / 7.18
Viggo NordmanEsbo IF8.66 / 8.66
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.48 / 6.48
Max SundholmEsbo IF7.04 / 7.04
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.88 / 9.88
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot6.93 / 6.93
 
T12 60m (39)
Aura ArvasHelsingin Tarmo 9.58 / 9.58
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo 8.69 / -
Mathilda GranvikEsbo IF 8.94 / 8.94
Saima HelminenHelsingin Tarmo 9.87 / 9.87
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.50 / 9.50
Jenni HirvonenEsbo IF 9.45 / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.93 / 9.93
Camilla JunesEspoon Tapiot 9.39 / -
Emma KantolaEspoon Tapiot10.07 / 10.07
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo 9.84 / 9.84
Alva KollinEsbo IF 9.32 / 9.32
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 9.23 / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot 8.76 / 8.76
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.73 / 9.73
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat 9.13 / 9.13
Lena LiimatainenEspoon Tapiot 9.12 / 9.12
Anna LuhtHelsingin Tarmo10.57 / -
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat 9.45 / 9.45
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 8.86 / 8.86
Helmi NieminenHelsingin Tarmo 9.51 / 9.51
Venla NoronenEspoon Tapiot 9.59 / 9.59
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat 9.05 / -
Edit PalménEspoon Tapiot 9.67 / -
Nea PuiroKenttäurheilijat -5810.09 / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 8.91 / 8.91
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot 9.37 / 9.37
Elle SaariEspoon Tapiot 9.18 / 9.18
Ida SaarinenVilppulan Veikot - / -
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot 8.87 / 8.87
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.89 / -
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot 9.31 / 9.31
Hertta SivolaEspoon Tapiot - / -
Rebecka SmedmanEsbo IF 9.21 / -
Tara SohloEspoon Tapiot 9.26 / 9.26
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.99 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera 9.62 / 9.69
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot 8.90 / -
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo 9.73 / -
Aila VarilaEsbo IF 8.94 / -
 
T12 60m aj (22)
Julia Ant-WuorinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Mia FlinkEspoon Tapiot10.55 / 10.36
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo10.15 / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo12.63 / 12.63
Matilda LahtiEspoon Tapiot10.43 / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat13.41 / 13.41
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.05 / 11.80
Edit PalménEspoon Tapiot12.56 / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.39 / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot - / -
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emilia SiggbergEsbo IF - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
 
T12 korkeus (20)
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.30
Mia FlinkEspoon Tapiot1.51 / 1.51
Saima HelminenHelsingin Tarmo1.21 / 1.21
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.12
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo1.23 / 1.23
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.29 / 1.29
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.31 / 1.31
Lena LiimatainenEspoon Tapiot1.24 / 1.24
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat1.40 / 1.40
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat1.28 / 1.28
Venla NoronenEspoon Tapiot1.15 / 1.15
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.36 / 1.36
Ida SaarinenVilppulan Veikot1.26 / 1.26
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot1.39 / 1.38
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot1.22 / 1.22
Tara SohloEspoon Tapiot1.18 / 1.18
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.31 / 1.31
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.37 / 1.37
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.49 / 1.49
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo1.18 / 1.18
 
T12 pituus (38)
Julia Ant-WuorinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Mia FlinkEspoon Tapiot4.43 / 4.43
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Saima HelminenHelsingin Tarmo - / -
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Camilla JunesEspoon Tapiot - / -
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo4.38 / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma KantolaEspoon Tapiot - / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo3.87 / 3.87
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot4.19 / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat - / -
Lena LiimatainenEspoon Tapiot - / -
Anna LuhtHelsingin Tarmo - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat4.12 / 4.12
Helmi NieminenHelsingin Tarmo - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.92 / 3.92
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat - / -
Edit PalménEspoon Tapiot3.68 / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.64 / -
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.88 / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot - / -
Venla ReunanenHelsingfors IFK5.01 / 5.01
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.68 / 3.68
Hertta SivolaEspoon Tapiot - / -
Tara SohloEspoon Tapiot - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo3.66 / 3.66
Aila VarilaEsbo IF - / -
 
P10 60m (30)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot 8.81 / 8.81
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot 9.87 / 9.88
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot 9.51 / 9.51
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot10.09 / 10.09
Tommy CarlssonEsbo IF 9.55 / 9.55
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.24 / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -58 9.42 / 9.42
Patrik HillbergEsbo IF 9.68 / -
Aamos HokkanenEspoon Tapiot - / -
Elias HupliEspoon Tapiot - / -
Adrian JakobssonEsbo IF 9.22 / -
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat 9.98 / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.88 / 9.88
Luka KielinenEspoon Tapiot10.39 / 10.39
Elias KivistöEspoon Tapiot 9.59 / 9.59
Onni KönnöläEspoon Tapiot - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anton KrapuEspoon Tapiot10.24 / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.32 / 9.32
Valtteri NoronenEspoon Tapiot10.20 / -
Pontus OrloEspoon Tapiot - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu10.10 / -
Joel RäsänenEspoon Tapiot 9.15 / 9.15
Vili RasehornRiihimäen Kisko 8.99 / 8.99
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot 9.91 / 10.02
Luka UsvalampiEspoon Tapiot - / -
Emil YildizEspoon Tapiot - / -
Axel ZiesslerEspoon Tapiot - / -
 
P10 korkeus (15)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot1.31 / 1.31
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot1.33 / 1.33
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot1.10 / 1.10
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot1.20 / 1.20
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.20
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat1.15 / 1.15
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.01 / 1.01
Luka KielinenEspoon Tapiot1.10 / 1.10
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.17 / 1.17
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.23 / 1.23
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot1.20 / 1.20
Luka UsvalampiEspoon Tapiot0.97 / 0.97
Emil YildizEspoon Tapiot1.00 / 1.00
Axel ZiesslerEspoon Tapiot - / -
 
P10 kuula (16)
Elmeri HärkönenEspoon Tapiot - / -
Jesse HirvonenEsbo IF6.75 / 6.75
Aamos HokkanenEspoon Tapiot - / -
Elias HupliEspoon Tapiot - / -
Adrian JakobssonEsbo IF7.63 / 7.63
Luka KielinenEspoon Tapiot5.26 / 5.26
Elias KivistöEspoon Tapiot - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu7.08 / 7.08
Jonathan LahtinenEspoon Tapiot - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Remi LindqvistViipurin Urheilijat6.98 / 6.98
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu6.33 / 6.33
Valtteri NoronenEspoon Tapiot - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.93 / 6.93
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot6.56 / 6.56
Luka UsvalampiEspoon Tapiot - / -
 
T10 60m (40)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot10.79 / 10.79
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.73 / 9.73
Sara HumolliEspoon Tapiot - / -
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot10.32 / 10.32
Minttu KanervaVantaan Salamat10.45 / -
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.46 / 9.46
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.69 / 9.69
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot10.62 / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot 9.25 / 9.25
Aamu KönnöläEspoon Tapiot - / -
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot 9.91 / -
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot10.29 / 10.29
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot11.35 / -
Jenna LaaksoEspoon Tapiot - / -
Sofia LamEspoon Tapiot11.10 / -
Niina LankinenVantaan Salamat 9.73 / 9.73
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu 9.43 / 9.43
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot10.09 / 10.14
Nella LemströmKarhulan Urheilijat - / -
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Minea LuonsiEspoon Tapiot - / -
Lilja MäkeläEspoon Tapiot - / -
Alisa MännistöEspoon Tapiot - / -
Vilma MetsäläEspoon Tapiot11.10 / -
Ada MikkolaEspoon Tapiot - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu10.01 / 10.01
Veera NiskaEspoon Tapiot10.67 / -
Roosa OuniEspoon Tapiot - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.99 / 9.99
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu 9.94 / 9.94
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 9.64 / 9.64
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 9.56 / 9.56
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 9.58 / 9.58
Nadja RajalinEspoon Tapiot - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kaisli RuhaEspoon Tapiot - / -
Ella SchroderusEspoon Tapiot - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot 9.62 / 9.62
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot11.05 / 11.05
 
T10 korkeus (26)
Emma HärkönenEspoon Tapiot - / -
Sara HumolliEspoon Tapiot - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat1.12 / 1.12
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.21 / 1.21
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot0.82 / 0.82
Jenna LaaksoEspoon Tapiot - / -
Niina LankinenVantaan Salamat1.12 / 1.12
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot1.00 / 1.00
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu0.93 / 0.93
Lilja MäkeläEspoon Tapiot - / -
Alisa MännistöEspoon Tapiot - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu0.97 / 0.97
Veera NiskaEspoon Tapiot - / -
Roosa OuniEspoon Tapiot - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.17 / 1.17
Viivi PajuVantaan Salamat1.24 / 1.24
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu1.13 / 1.13
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.30
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu1.07 / 1.07
Laura PietarinenEspoon Tapiot - / -
Nadja RajalinEspoon Tapiot - / -
Kaisli RuhaEspoon Tapiot1.06 / 1.06
Isabella TuulariEspoon Tapiot1.28 / 1.28
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot1.15 / 1.15
 
T10 kuula (29)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot5.63 / 5.63
Sara HumolliEspoon Tapiot - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat4.49 / 4.49
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.99 / 6.99
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot5.63 / 5.63
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot5.24 / 5.24
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot6.24 / 6.24
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot4.32 / 4.32
Jenna LaaksoEspoon Tapiot - / -
Nella LemströmKarhulan Urheilijat - / -
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu4.22 / 4.22
Minea LuonsiEspoon Tapiot - / -
Lilja MäkeläEspoon Tapiot - / -
Alisa MännistöEspoon Tapiot - / -
Vilma MetsäläEspoon Tapiot - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu5.00 / 5.00
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu5.18 / 5.18
Veera NiskaEspoon Tapiot - / -
Roosa OuniEspoon Tapiot4.77 / 4.47
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.00 / 7.00
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot7.09 / 7.09
Laura PietarinenEspoon Tapiot - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu6.90 / 6.90
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.15 / 5.15
Kaisli RuhaEspoon Tapiot - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot8.28 / 8.28
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot7.74 / 7.55
Oona VanhanenEspoon Tapiot4.66 / 4.66
 
P8 40m (16)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu 7.22 / -
Luca BandaEspoon Tapiot - / -
Elmeri HärkönenEspoon Tapiot - / -
Jaakko HiltunenEspoon Tapiot - / -
Emil KivistöEspoon Tapiot - / -
Nooa LaineEspoon Tapiot - / -
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Amori Martinez LahtiEspoon Tapiot 7.87 / -
Martin MaulaEspoon Tapiot - / -
Milo MaulaEspoon Tapiot - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot 7.18 / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko 7.70 / 7.70
Sebastian SappinenEspoon Tapiot - / -
Robin SiljanderLeppävaaran Sisu - / -
Eino SuokonautioEspoon Tapiot - / -
William VuonorantaEsbo IF 7.81 / -
 
P8 pituus (11)
Tarmo AroHelsingin Kisa-Veikot2.23 / 2.23
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu3.38 / 3.38
Luca BandaEspoon Tapiot - / -
Elmeri HärkönenEspoon Tapiot - / -
Jaakko HiltunenEspoon Tapiot - / -
Nooa LaineEspoon Tapiot - / -
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Amori Martinez LahtiEspoon Tapiot1.83 / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot3.48 / 3.48
Vili RomppanenRiihimäen Kisko2.68 / -
Eino SuokonautioEspoon Tapiot - / -
 
T8 40m (29)
Sade AhlholmLeppävaaran Sisu - / -
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot 7.04 / -
Emma HärkönenEspoon Tapiot - / -
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Aino HiltunenEspoon Tapiot - / -
Taika HuttunenKenttäurheilijat -58 - / -
Isla JuseliusHämeenlinnan Tarmo - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat 7.63 / 7.63
Saaga LampiEspoon Tapiot - / -
Tiiu LehtonenLahden Ahkera - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.23 / 7.23
Aino MatikainenVeikkolan Veikot - / -
Jenni MikkonenEspoon Tapiot - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu 8.36 / -
Pihla NissinenEspoon Tapiot - / -
Evelyn OhiaEspoon Tapiot 7.53 / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu 8.36 / -
Saana PekkarinenHelsingfors IFK 8.07 / 8.07
Noomi RajalinEspoon Tapiot - / -
Helmi RitarantaHelsingin Tarmo 9.49 / -
Eevi SaarinenEspoon Tapiot - / -
Salli SaarinenEspoon Tapiot - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -
Viivi SirenVantaan Salamat 7.77 / -
Iida SuokonautioEspoon Tapiot 8.53 / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera 7.89 / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot 8.08 / -
 
T8 pituus (30)
Sade AhlholmLeppävaaran Sisu - / -
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot3.11 / -
Emma HärkönenEspoon Tapiot - / -
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat -582.99 / 2.99
Aino HiltunenEspoon Tapiot - / -
Taika HuttunenKenttäurheilijat -583.75 / 3.75
Emma IgnatiusHelsingfors IFK - / -
Isla JuseliusHämeenlinnan Tarmo - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat2.64 / 2.64
Saaga LampiEspoon Tapiot - / -
Tiiu LehtonenLahden Ahkera - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.46 / -
Aino MatikainenVeikkolan Veikot - / -
Jenni MikkonenEspoon Tapiot - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu2.07 / 2.07
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu2.52 / 2.52
Pihla NissinenEspoon Tapiot - / -
Evelyn OhiaEspoon Tapiot1.99 / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu2.44 / 2.44
Saana PekkarinenHelsingfors IFK2.55 / 2.55
Noomi RajalinEspoon Tapiot - / -
Helmi RitarantaHelsingin Tarmo2.52 / -
Eevi SaarinenEspoon Tapiot - / -
Salli SaarinenEspoon Tapiot - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -
Viivi SirenVantaan Salamat3.12 / 3.12
Iida SuokonautioEspoon Tapiot2.15 / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera2.71 / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot2.36 / -