Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
16.07. klo 17:00 Veikkolan Veikkojen Nuorisokansalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 105 henk. (192 lajisuoritusta)
M19 100m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tommi MäkinenHelsingin Kisa-Veikot10.87 / 11.02
Niko ViljolaHelsingin Kisa-Veikot11.55 / -
 
M19 400m (3)
Ali CheraghiIK Falken - / -
Tommi MäkinenHelsingin Kisa-Veikot 48.09 / 48.96
Niko ViljolaHelsingin Kisa-Veikot 49.30 / 49.30
 
N19 100m (1)
Judit SchwarzVeikkolan Veikot12.90 / -
 
N19 pituus (2)
Teresa PollariHelsingfors IFK4.98 / 4.71
Judit SchwarzVeikkolan Veikot4.77 / -
 
N19 moukari (2)
Emilia RapinojaVeikkolan Veikot41.45 / 41.45
Emma UosukainenEsbo IF51.84 / 51.84
 
M17 100m (4)
Niklas BjörkenheimEsbo IF12.15 / 12.15
Dennis ForsmanSjundeå IF13.03 / -
Niklas TallqvistBorgå Akilles12.00 / 12.00
Walter TörnwallEsbo IF12.40 / 12.40
 
M17 400m (3)
Niklas BjörkenheimEsbo IF 50.87 / 50.87
Walter TörnwallEsbo IF 55.13 / 55.13
Adnan VuorinenEsbo IF 55.18 / 55.18
 
M17 pituus (2)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat5.52 / 5.52
Niklas TallqvistBorgå Akilles5.58 / 5.43
 
M17 moukari (1)
Viljami PaavolaKaustisen Pohjan-Veikot51.74 / 51.74
 
N17 100m (8)
Linda LeveelahtiHelsingfors IFK12.40 / -
Venla LindroosKeravan Urheilijat14.30 / 14.30
Olivia MarttilaVantaan Salamat13.11 / 13.26
Ellinoora RiikinsaariEspoon Tapiot13.05 / 13.15
Jutta SeppänenEspoon Tapiot13.01 / 13.34
Venla SimolinEsbo IF13.11 / 13.11
Siiri SuihkonenSjundeå IF14.21 / 14.45
Jannika ViljakainenBorgå Akilles13.01 / 13.41
 
N17 400m (6)
Vilma HakalaEspoon Tapiot 58.99 / 60.88
Linda LeveelahtiHelsingfors IFK 62.84 / -
Saimi LupalaIF Raseborg 63.16 / -
Noomi MalmgrenEsbo IF 60.13 / 60.13
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot 67.63 / 67.63
Viivi PatronenEspoon Tapiot 61.39 / 61.39
 
N17 pituus (9)
Amanda EkblomHelsingfors IFK4.70 / 4.70
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot4.50 / -
Venla LindroosKeravan Urheilijat4.39 / 4.39
Malin LindrothEsbo IF4.61 / 4.61
Olivia MarttilaVantaan Salamat4.80 / 4.32
Jutta SeppänenEspoon Tapiot4.86 / 4.86
Siiri SuihkonenSjundeå IF4.21 / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF5.14 / 5.14
Jannika ViljakainenBorgå Akilles4.78 / 4.69
 
N17 moukari (5)
Emma BacklundBorgå Akilles48.43 / 48.43
Nea HirvonenRiihimäen Kisko45.23 / 43.25
Senja PanttiBorgå Akilles50.33 / 50.33
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko46.29 / 40.77
Iida UosukainenEsbo IF51.46 / 51.46
 
P15 100m (4)
Tomi HeiskanenKarkkilan Pojat12.22 / 12.59
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat12.39 / 12.39
Väinö LupalaIF Raseborg12.28 / 12.28
Aapo MäkiniemiLimingan Niittomiehet14.18 / -
 
P15 800m (4)
Sampo AnttonenVeikkolan Veikot - / -
Aapo MäkiniemiLimingan Niittomiehet2:22.45 / 2:22.45
Anton PackalenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kristian PirnesEsbo IF2:21.42 / 2:21.42
 
P15 moukari (2)
Aron JohanssonBorgå Akilles44.02 / 44.02
Samuel PuustinenBorgå Akilles45.15 / 45.15
 
T15 100m (8)
Saga BergholmEsbo IF14.72 / 14.72
Saara HokkanenEspoon Tapiot14.03 / 14.03
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot14.11 / 14.11
Malin LindrothEsbo IF13.64 / 13.64
Noomi MalmgrenEsbo IF13.26 / 13.26
Emmi SatosuoKenttäurheilijat -5813.71 / 13.71
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot13.79 / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF13.17 / 13.17
 
T15 800m (3)
Saga BergholmEsbo IF2:51.07 / -
Olivia HänninenEspoon Tapiot2:26.94 / 2:26.94
Ella WesterlundEsbo IF2:36.64 / 2:36.64
 
T15 korkeus (2)
Saga BergholmEsbo IF1.40 / 1.32
Ella WesterlundEsbo IF1.45 / 1.45
 
T15 moukari (2)
Emmi GrönroosVeikkolan Veikot - / -
Sofia WahlstedtBorgå Akilles34.97 / 34.39
 
P13 60m (3)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot 9.90 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat 8.40 / 8.40
Kalle WesankoHelsingin Kisa-Veikot 8.70 / 8.70
 
P13 1000m (1)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot3:23.59 / -
 
P13 korkeus (1)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot1.25 / 1.25
 
P13 kuula (1)
Tumi SirankoVantaan Salamat11.76 / 11.76
 
P13 keihäs (2)
Mikael BöckermanEsbo IF43.97 / 43.97
Kevin NyholmVeikkolan Veikot40.14 / 38.22
 
T13 60m (12)
Emmi GrönroosVeikkolan Veikot10.40 / 10.40
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.10 / 9.10
Tara HatakkaVantaan Salamat 9.91 / 9.91
Sara HeininenVeikkolan Veikot 9.36 / 9.79
Alva KollinEsbo IF 9.34 / 9.34
Noelle KollinEsbo IF10.24 / 10.24
Ruusu KoskelaHelsingin Kisa-Veikot 9.12 / 9.12
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.27 / 9.27
Ella PohjansaroHelsingfors IFK 8.93 / 8.93
Ella RåstedtEsbo IF 9.55 / 9.55
Lilly RiksmanEsbo IF 8.58 / 8.58
Rebecka SmedmanEsbo IF 9.08 / 9.08
 
T13 1000m (2)
Sara HeininenVeikkolan Veikot3:39.16 / 3:39.16
Selma LupalaIF Raseborg3:41.20 / 3:42.76
 
T13 korkeus (3)
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.15 / 1.15
Tara HatakkaVantaan Salamat1.03 / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK1.25 / 1.25
 
T13 kuula (6)
Emmi GrönroosVeikkolan Veikot5.88 / 5.88
Tara HatakkaVantaan Salamat7.26 / 7.26
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot7.75 / 7.75
Ella RåstedtEsbo IF8.39 / 8.39
Mathilda SaarinenVeikkolan Veikot5.61 / -
Rebecka SmedmanEsbo IF8.34 / 8.34
 
T13 keihäs (5)
Tara HatakkaVantaan Salamat17.97 / 17.97
Ruusu KoskelaHelsingin Kisa-Veikot17.69 / 17.69
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot18.12 / 18.12
Ella PohjansaroHelsingfors IFK14.36 / -
Ella RåstedtEsbo IF33.00 / 33.00
 
P11 60m (6)
Alexander BjörkqvistSjundeå IF 9.28 / 9.28
August MikkolaEspoon Tapiot 9.20 / 9.20
Aapeli NikkarilaVeikkolan Veikot10.41 / 10.41
Johan NyholmVeikkolan Veikot10.65 / -
Joel RäsänenEspoon Tapiot 9.19 / 9.19
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot 8.93 / 8.93
 
P11 1000m (2)
August MikkolaEspoon Tapiot3:30.96 / 3:30.96
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot4:14.95 / -
 
P11 pituus (5)
Alexander BjörkqvistSjundeå IF3.89 / 3.89
August MikkolaEspoon Tapiot4.04 / 4.04
Aapeli NikkarilaVeikkolan Veikot - / -
Joel RäsänenEspoon Tapiot3.78 / 3.78
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot3.94 / 3.92
 
P11 kuula (1)
Alexander BjörkqvistSjundeå IF6.08 / 6.08
 
T11 60m (12)
Olivia AaltonenHelsingin Kisa-Veikot 9.40 / 9.40
Stella AndbergEspoon Tapiot 9.26 / 9.26
Kiia HyrsyläVihdin Viesti 9.78 / 9.87
Nea HyrsyläVihdin Viesti 9.30 / 9.30
Camilla JunesEspoon Tapiot 9.18 / 9.18
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 9.14 / 9.14
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat10.10 / 10.10
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat 9.45 / 9.45
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 9.68 / 9.68
Ella RäisänenEspoon Tapiot10.46 / -
Elle SaariEspoon Tapiot 9.27 / 9.27
Ronja TuominenVeikkolan Veikot10.77 / 10.77
 
T11 1000m (4)
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat4:01.55 / 4:01.55
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat3:50.76 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:38.47 / 3:38.47
Ella RäisänenEspoon Tapiot3:27.86 / 3:27.86
 
T11 pituus (12)
Olivia AaltonenHelsingin Kisa-Veikot3.64 / -
Stella AndbergEspoon Tapiot4.27 / 4.27
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.87 / 3.87
Nea HyrsyläVihdin Viesti3.83 / 3.72
Camilla JunesEspoon Tapiot3.97 / 3.97
Ninni KuitunenVeikkolan Veikot2.82 / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat3.93 / 3.93
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat3.79 / 3.79
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3.89 / 3.85
Elle SaariEspoon Tapiot3.92 / 3.92
Erika TallqvistBorgå Akilles4.20 / 4.20
Minni TirkkonenVeikkolan Veikot3.43 / 3.41
 
T11 kuula (6)
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat6.27 / 6.27
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat7.10 / 7.10
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat6.95 / 6.95
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot7.09 / 7.09
Erika TallqvistBorgå Akilles7.34 / 7.34
Ronja TuominenVeikkolan Veikot8.44 / 8.44
 
P9 60m (3)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot 9.76 / 9.76
Robin JohanssonBorgå Akilles12.56 / 12.56
Jemil NyholmVeikkolan Veikot - / -
 
P9 1000m (2)
Robin JohanssonBorgå Akilles5:04.8h / 5:04.8h
Jemil NyholmVeikkolan Veikot - / -
 
P9 pituus (3)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot3.72 / 3.72
Robin JohanssonBorgå Akilles2.09 / 1.99
Lenni KuitunenVeikkolan Veikot - / -
 
P9 kuula (1)
Robin JohanssonBorgå Akilles3.92 / 3.92
 
T9 60m (8)
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.74 / 10.74
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat11.30 / 11.30
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot - / -
Ada MikkolaEspoon Tapiot - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
 
T9 1000m (3)
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat4:39.61 / 4:39.61
Ada MikkolaEspoon Tapiot - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
 
T9 pituus (9)
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.73 / 2.73
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot3.37 / 3.37
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot3.59 / 3.59
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat2.98 / 2.98
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot2.86 / 2.86
Ada MikkolaEspoon Tapiot2.82 / 2.82
Felica MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot2.57 / 2.57
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3.57 / 3.57
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK3.20 / 3.20
 
T9 kuula (6)
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot5.10 / 5.10
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot5.24 / 5.24
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat4.43 / 4.43
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot3.76 / 3.76
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu3.54 / 3.54
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK4.87 / 4.87