Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
19.01. klo 10:00 VARSY:n kansalliset ja Flying Finns kotiratahallitonnit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 98 henk. (131 lajisuoritusta)
M 60m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Heimo ElonenSalon Vilpas 8.42 / 8.42
Aleksi HakanenLauttakylän Luja 7.54 / 7.54
Eero HelppolainenPorin Tarmo 7.42 / 7.42
Joonatan JunkkalaVammalan seudun Voima 7.75 / -
Niko KekkiNoormarkun Nopsa 7.20 / 7.37
Pyry KeränenKarkkilan Pojat 7.20 / 7.34
Aleksi NieminenPorin Tarmo 7.45 / 7.80
Lasse NordqvistTurun Weikot Yleisurheilu 7.65 / 7.65
Daniel OfosuTurun Weikot Yleisurheilu 7.15 / 7.30
 
M 200m (7)
Aleksi HakanenLauttakylän Luja - / -
Eero HelppolainenPorin Tarmo24.20 / -
Markus HurriLiedon Parma24.36 / 24.36
Joonatan JunkkalaVammalan seudun Voima - / -
Aku KallioLempäälän Kisa Yleisurheilu25.15 / -
Tuomas LehtonenLiedon Parma22.15 / 22.32
Kalle StylmanLiedon Parma23.18 / 23.18
 
M 3000m (3)
Eero HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Alvar PalmenSjundeå IF - / -
Antti UusitupaTurun Urheiluliitto10:17.82 / 10:17.82
 
N 60m (9)
Säde HonkalaTurun Urheiluliitto 7.83 / 7.83
Sanni KettunenSalon Vilpas 8.01 / 8.01
Taika KoilahtiTurun Weikot Yleisurheilu 7.58 / -
Pinja KössiPaimion Urheilijat 8.09 / 8.30
Elina KostiainenVihdin Viesti 7.82 / 8.14
Johanna KylmänenRaision Kuula 7.54 / 7.54
Elin PajunenIF Åsarna 9.06 / -
Martta RautalaViipurin Urheilijat 7.94 / 8.12
Viivi VoutilainenTurun Urheiluliitto 8.51 / -
 
N 200m (2)
Jenni ElorantaVihdin Viesti - / -
Säde HonkalaTurun Urheiluliitto25.91 / 25.91
 
N 3000m (2)
Johanna SällinenTurun Urheiluliitto10:36.91 / -
Amanda VirtanenTurun Urheiluliitto10:18.64 / -
 
N 60m aj (3)
Jenni ElorantaVihdin Viesti 9.65 / 9.65
Sanni KettunenSalon Vilpas - / -
Maria KytöläNurmijärven Yleisurheilu 9.14 / 9.14
 
M19 60m (4)
Konsta GröndahlPaimion Urheilijat 7.65 / 7.65
Olli NissinenTurun Weikot Yleisurheilu 9.97 / -
Kristian NurmiPorin Tarmo - / -
Sakari VatunenPorin Tarmo 8.84 / 8.84
 
M19 200m (5)
Konsta GröndahlPaimion Urheilijat25.70 / 25.70
Kristian NurmiPorin Tarmo - / -
Lauri SaloKosken Kaiku25.94 / 25.94
Arttu SalonenTurun Toverit25.29 / 25.82
Sakari VatunenPorin Tarmo - / -
 
N19 60m (2)
Essi JukakoskiTurun Urheiluliitto - / -
Reetta RantakokkoTurun Urheiluliitto 8.37 / 8.37
 
M17 60m (7)
Rami EuraNousiaisten Susi 7.77 / 7.77
Juho HaapalaMaskun Kataja 7.59 / 7.59
Rasmus HaavistoMaskun Kataja 7.61 / 7.86
Vertti KolkkalaLiedon Parma 7.76 / 7.77
Mikael SalminenNaantalin Löyly 7.86 / 7.86
Robert SilenkoLauttakylän Luja 7.56 / 7.56
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske 7.56 / 7.78
 
M17 200m (7)
Rami EuraNousiaisten Susi25.94 / 25.94
Juho HaapalaMaskun Kataja24.82 / 24.82
Rasmus HaavistoMaskun Kataja24.95 / 24.95
Roope KiveläTurun Urheiluliitto25.96 / 25.96
Aarne LaaksonenKosken Kaiku - / -
Robert SilenkoLauttakylän Luja - / -
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske25.88 / 25.88
 
M17 1500m (1)
Kalle OksanenMaskun Kataja - / -
 
M17 60m aj (1)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto 9.61 / 9.61
 
N17 60m (9)
Saana BoeliusTampereen Pyrintö 8.37 / 8.38
Anna EkholmTurun Urheiluliitto11.52 / 11.52
Camilla EngströmTurun Urheiluliitto 8.94 / 9.20
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot 8.62 / -
Helena SaarinenLiedon Parma 8.42 / 8.66
Olivia SalmelainenMaskun Kataja 8.39 / 8.39
Ada-Sofia SöderlundLiedon Parma 8.50 / 8.50
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat 8.62 / 8.93
Iida VerainenNousiaisten Susi 8.28 / 8.28
 
N17 200m (7)
Aada AhoRaision Kuula - / -
Camilla EngströmTurun Urheiluliitto - / -
Fiia KajulaRaision Kuula28.23 / 28.23
Linnea LoukolaRaision Kuula26.54 / 26.54
Olivia SalmelainenMaskun Kataja28.76 / 28.76
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat - / -
Saara SuonpääSomeron Esa28.50 / 28.76
 
N17 1500m (1)
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 60m aj (3)
Aada AhoRaision Kuula - / -
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot - / -
Iida VerainenNousiaisten Susi - / -
 
P15 60m (5)
Jimi AhoSalon Vilpas 8.39 / 8.39
Taneli HemmiläSalon Vilpas 8.47 / 8.47
Jaakko KuoppaMaskun Kataja 8.19 / 8.19
Samuel MarkuVahdon Tuisku11.76 / -
Oskari SalmelainenMaskun Kataja 7.97 / 8.27
 
P15 200m (5)
Jimi AhoSalon Vilpas - / -
Taneli HemmiläSalon Vilpas - / -
Jaakko KuoppaMaskun Kataja - / -
Samuel MarkuVahdon Tuisku - / -
Oskari SalmelainenMaskun Kataja - / -
 
P15 1000m (3)
Aarni EijsSalon Vilpas3:06.74 / 3:06.74
Samuel MarkuVahdon Tuisku - / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto3:09.97 / 3:09.97
 
T15 60m (9)
Inka EkbomSalon Vilpas 8.73 / 9.11
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.63 / 8.67
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 8.52 / 8.78
Eveliina LaaksoTurun Toverit 8.49 / 8.49
Mariella LaaksoTurun Toverit 8.17 / 8.17
Viivi SalmelainenLiedon Parma 9.02 / 9.07
Emma SjöbergRaision Kuula 8.54 / 8.97
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.65 / 8.65
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.04 / 9.04
 
T15 200m (10)
Inka EkbomSalon Vilpas - / -
Venla HämäläinenLiedon Parma31.97 / 31.97
Helmi HeinonenLiedon Parma41.11 / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto37.74 / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma37.61 / -
Eveliina LaaksoTurun Toverit - / -
Mariella LaaksoTurun Toverit - / -
Salla MäkipereLiedon Parma39.72 / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut29.67 / 29.67
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
 
T15 1000m (2)
Helmi HeinonenLiedon Parma3:24.10 / 3:24.10
Veera KokkalaTurun Urheiluliitto3:26.42 / 3:26.42
 
P13 1000m (3)
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö - / -
Taavi TuominenRaision Kuula3:33.92 / 3:33.92
Tatu VirtanenLiedon Parma3:20.41 / 3:31.09
 
T13 1000m (6)
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas3:22.88 / 3:22.88
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3:28.54 / 3:37.72
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske3:40.55 / 3:40.55
Linnea KeroTurun Urheiluliitto3:28.31 / 3:28.31
Nanna KukkulaKalannin Vankka3:49.61 / 3:49.61
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto3:30.43 / 3:39.93
 
P11 1000m (2)
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja4:05.41 / 4:05.41
Atte VirtanenLiedon Parma3:36.52 / 3:57.25
 
T11 1000m (4)
Helka HeinonenLiedon Parma4:15.42 / 4:15.42
Sara HonkakangasLaitilan Jyske4:05.02 / 4:05.02
Moonika RiihimäkiTampereen Pyrintö4:20.06 / 4:20.06
Iida VähätaloNaantalin Löyly3:45.77 / 3:49.39