Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
13.01. klo 12:00 Avoimet Uudyn pm vauhdittomat sisähyppykilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 159 henk. (163 lajisuoritusta)
M 3-ottelu (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tapio HakakariHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
Aarre UusitaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jari VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N 3-ottelu (3)
Kirsi KuismaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Janina PykäriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1760 / -
Hanna TarkiainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
M19 3-ottelu (3)
Niilo KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aapo NieminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N19 3-ottelu (5)
Henna JulkunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilma KyyröKeravan Urheilijat - / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vilma RönkäHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
M17 3-ottelu (2)
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aarre UusitaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N17 3-ottelu (9)
Anna BardzinskiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ninni GröhnLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lumo KeisanenVantaan Salamat - / -
Aino KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat - / -
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Juulia RaitanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 3-ottelu (2)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 3-ottelu (5)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Ella KauranenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P14 3-ottelu (2)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Juuso TuominenRiihimäen Kisko - / -
 
T14 3-ottelu (16)
Anniina HenttonenJanakkalan Jana - / -
Kiia KoranderVihdin Viesti - / -
Noora LaitilaKeravan Urheilijat - / -
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana - / -
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti - / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P13 3-ottelu (7)
Kasper BorremansHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarni PiriHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Rasmus SalmiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 3-ottelu (15)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aada GrönroosRiihimäen Kisko - / -
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Iida-Sofia KolaRiihimäen Kisko - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Vilma SorolaNummen Kipinä - / -
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P12 3-ottelu (9)
Kasper BorremansHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Joonas LaineRiihimäen Kisko - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko - / -
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Juuso VaronenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T12 3-ottelu (15)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Selina KalliorinneVihdin Viesti - / -
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Meri KuivalainenNummen Kipinä - / -
Viiu LiskiNummen Kipinä - / -
Sara MarkkulaNummen Kipinä - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 3-ottelu (8)
Roope KarttunenKeravan Urheilijat - / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat - / -
 
T11 3-ottelu (10)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ellen LaukkanenRiihimäen Kisko - / -
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat - / -
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
 
P10 2-ottelu (13)
Rikhard KallioniemiKeravan Urheilijat - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lauri LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko - / -
Alexander ReichardtHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T10 2-ottelu (11)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Julia BaggströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Hilla TeittinenVihdin Viesti - / -
Lumi TeittinenVihdin Viesti - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P9 2-ottelu (12)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Timi EnströmKarkkilan Pojat - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nooa KuivalainenNummen Kipinä - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
Iikka OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T9 2-ottelu (12)
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Rebekka KallioniemiKeravan Urheilijat - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -