Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
02.03. klo 11:00 VARSY:n pm-sisulisähuipentuma
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 321 henk. (765 lajisuoritusta)
P13 60m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 8.95 / 8.95
Julius AaltonenNaantalin Löyly - / -
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto 8.64 / 8.64
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas 9.68 / -
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto 8.44 / 8.44
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.11 / 9.11
Oluwashina OniludeRaision Kuula 8.88 / 8.88
Tatu ParpoKaarinan Ura 9.95 / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku 9.21 / 9.21
Seppo VasseurRaision Kuula 8.84 / 9.53
René-Peter VuorioMaarian Mahti 8.90 / 8.90
 
P13 1000m (6)
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto3:22.01 / -
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto3:29.45 / 3:32.05
Ilmari KemppiNaantalin Löyly - / -
Taavi TuominenRaision Kuula3:10.24 / 3:10.24
Seppo VasseurRaision Kuula3:27.39 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti3:24.82 / 3:24.85
 
P13 60m aj (2)
Asko KomulainenMaarian Mahti13.74 / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula12.70 / -
 
P13 korkeus (5)
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto1.40 / -
Asko KomulainenMaarian Mahti1.21 / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula1.35 / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku1.34 / 1.31
René-Peter VuorioMaarian Mahti1.47 / 1.47
 
P13 seiväs (2)
Hannu SjöblomLoimaan Leisku1.49 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti1.90 / -
 
P13 pituus (8)
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto4.46 / 4.20
Sverre JärvinenKaarinan Ura3.18 / -
Aaro JuholaTurun Toverit - / -
Ilmari KemppiNaantalin Löyly - / -
Asko KomulainenMaarian Mahti3.08 / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto4.42 / 4.00
Oluwashina OniludeRaision Kuula4.03 / -
Tatu ParpoKaarinan Ura3.83 / -
 
P13 kuula (5)
Artturi GauffinKaarinan Ura8.23 / 8.23
Asko KomulainenMaarian Mahti6.02 / 6.02
Lauri KurkelaKaarinan Ura7.88 / 7.80
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.03 / 8.93
Tatu ParpoKaarinan Ura7.79 / -
 
T13 60m (44)
Elli AjosenpääMaskun Kataja 9.06 / -
Liisa AlareLiedon Parma 9.61 / 9.61
Alexandra AlariLiedon Parma11.02 / 11.17
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto 9.06 / 9.17
Mea BangTurun Urheiluliitto 9.74 / 9.74
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 9.27 / 9.27
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.29 / 9.29
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto 9.70 / 9.70
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu 8.51 / 8.51
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 9.65 / 9.65
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 8.69 / 8.69
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.19 / -
Erica HöglundTurun Urheiluliitto10.20 / 10.20
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 8.73 / 8.73
Lili JokelaPerniön Urheilijat 8.84 / 8.84
Vilma JokinenLiedon Parma 9.86 / 9.86
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto 9.74 / 9.74
Hilma KaronenLiedon Parma 9.25 / 9.25
Linnea KeroTurun Urheiluliitto 9.41 / 9.41
Henriikka LaineMaskun Kataja 8.67 / 8.67
Isla LehtonenNaantalin Löyly 9.89 / -
Iina LokistoSalon Vilpas 9.59 / -
Annemari MäkeläMaarian Mahti10.80 / 10.80
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto 9.63 / 9.63
Salla MäkipereLiedon Parma 9.07 / 9.07
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 8.88 / 8.88
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu 9.93 / 9.93
Karoliina OlliLoimaan Leisku 9.92 / -
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto 9.51 / 9.58
Melissa PalmrothLaitilan Jyske 9.43 / 9.43
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto 9.00 / 9.00
Maria RanneTurun Urheiluliitto - / -
Paola ReunanenTurun Urheiluliitto 9.20 / 9.20
Netta SarkkilaLittoisten Työväen Urheilijat 9.34 / 9.34
Sanni SiltalaMaskun Kataja10.03 / -
Lilli-Lotta SnellMaarian Mahti10.04 / 10.04
Veera SovijärviLiedon Parma 9.25 / 9.25
Emmi TiljanderNaantalin Löyly 8.67 / 8.67
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.60 / 8.60
Saara VirkkiSomeron Esa 9.40 / -
Nuppu VuorelaUudenkaupungin Kenttäkarhut10.08 / -
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.64 / 8.64
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma10.38 / 10.38
Anna YlikännöMaskun Kataja11.45 / -
 
T13 1000m (13)
Mea BangTurun Urheiluliitto4:24.45 / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas3:22.88 / 3:24.96
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu4:05.44 / 4:11.97
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto3:36.29 / 3:36.96
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske3:40.55 / 3:41.83
Linnea KeroTurun Urheiluliitto3:28.31 / 3:29.94
Alli KivijärviMaskun Kataja - / -
Karoliina OlliLoimaan Leisku3:25.91 / -
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto - / -
Maria RanneTurun Urheiluliitto - / -
Paola ReunanenTurun Urheiluliitto4:04.28 / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto3:44.32 / 3:44.32
Lilli-Lotta SnellMaarian Mahti4:07.33 / 4:24.26
 
T13 60m aj (18)
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto10.87 / 11.86
Mea BangTurun Urheiluliitto - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas10.50 / 10.50
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto13.40 / 13.44
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto11.53 / 11.53
Erica HöglundTurun Urheiluliitto15.36 / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma10.74 / 10.86
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske12.72 / -
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto12.84 / 12.84
Salla MäkipereLiedon Parma11.43 / 11.94
Maija MännistöTurun Urheiluliitto11.61 / 11.61
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto11.26 / 11.26
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat11.83 / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto11.39 / 11.39
Sanni SiltalaMaskun Kataja - / -
Emmi TiljanderNaantalin Löyly11.21 / 11.21
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut11.12 / 11.12
Aada VuoriahoLaitilan Jyske11.17 / 11.17
 
T13 korkeus (17)
Laura AhlqvistSalon Vilpas1.31 / -
Elli AjosenpääMaskun Kataja1.44 / -
Liisa AlareLiedon Parma1.30 / -
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto1.33 / -
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu1.21 / 1.21
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto1.22 / -
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu1.18 / -
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu1.31 / 1.31
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske1.29 / -
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto - / -
Hilma KaronenLiedon Parma1.31 / 1.31
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat1.22 / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto1.28 / 1.26
Emmi TiljanderNaantalin Löyly1.38 / -
Saara VirkkiSomeron Esa1.40 / 1.40
Aada VuoriahoLaitilan Jyske1.36 / 1.36
 
T13 seiväs (1)
Saara VirkkiSomeron Esa2.30 / 2.30
 
T13 pituus (37)
Elli AjosenpääMaskun Kataja4.19 / 4.19
Liisa AlareLiedon Parma - / -
Alexandra AlariLiedon Parma3.07 / -
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto3.83 / 3.78
Mea BangTurun Urheiluliitto3.58 / -
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu3.76 / 3.61
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto3.48 / 3.41
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu3.69 / 3.69
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto4.05 / 4.05
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Erica HöglundTurun Urheiluliitto3.62 / 3.62
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma3.87 / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske4.10 / 4.10
Vilma JokinenLiedon Parma3.71 / 3.71
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto3.55 / 3.55
Hilma KaronenLiedon Parma3.99 / 3.99
Linnea KeroTurun Urheiluliitto4.06 / 3.91
Isla LehtonenNaantalin Löyly3.48 / -
Annemari MäkeläMaarian Mahti2.97 / 2.97
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto3.33 / 3.33
Maija MännistöTurun Urheiluliitto3.92 / 3.92
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Melissa PalmrothLaitilan Jyske3.39 / -
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto3.04 / 3.04
Maria RanneTurun Urheiluliitto - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat3.96 / -
Paola ReunanenTurun Urheiluliitto - / -
Netta SarkkilaLittoisten Työväen Urheilijat3.30 / 3.30
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto4.10 / 4.10
Lilli-Lotta SnellMaarian Mahti2.86 / 2.86
Emmi TiljanderNaantalin Löyly4.57 / 4.57
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.54 / 4.54
Carmen WellingTurun Urheiluliitto4.41 / 4.41
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma2.84 / -
Anna YlikännöMaskun Kataja - / -
 
T13 kuula (16)
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu9.58 / 9.58
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto9.77 / 9.77
Erica HöglundTurun Urheiluliitto7.72 / 7.72
Vilma JokinenLiedon Parma8.77 / 8.77
Alli KivijärviMaskun Kataja5.95 / -
Annemari MäkeläMaarian Mahti4.77 / -
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto - / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto7.71 / -
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto6.41 / 6.41
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto - / -
Melissa PalmrothLaitilan Jyske6.58 / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat9.44 / -
Sanni SiltalaMaskun Kataja - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja10.03 / 10.03
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.22 / 10.22
Aada VuoriahoLaitilan Jyske9.16 / 9.16
 
P12 60m (9)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 8.85 / 8.85
Arttu CarneTurun Urheiluliitto10.82 / 10.93
Ami HyvönenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Tobias KallioniemiLiedon Parma - / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto 9.38 / 9.38
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 8.98 / 8.98
Kustaa SalmelaKalannin Vankka - / -
Ville SuomalainenTurun Toverit - / -
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto 9.29 / 9.29
 
P12 1000m (6)
Jonne AhoSalon Vilpas3:41.97 / -
Tobias KallioniemiLiedon Parma - / -
Felix KandolinTurun Urheiluliitto - / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto3:55.41 / -
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto3:54.95 / -
Oliver PulkkiTurun Toverit3:44.85 / -
 
P12 60m aj (7)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto11.67 / 11.67
Arttu CarneTurun Urheiluliitto14.03 / 14.03
Felix KandolinTurun Urheiluliitto - / -
Elmo KuorilehtoRaision Kuula11.37 / 11.37
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto12.12 / 12.12
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto - / -
Oliver PulkkiTurun Toverit - / -
 
P12 korkeus (5)
Arttu CarneTurun Urheiluliitto1.20 / -
Ami HyvönenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.26 / -
Elmo KuorilehtoRaision Kuula1.24 / -
Oliver PulkkiTurun Toverit1.18 / -
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto1.33 / -
 
P12 seiväs (4)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto - / -
Elias HyytiäLaitilan Jyske2.25 / -
Elmo KuorilehtoRaision Kuula - / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto - / -
 
P12 pituus (8)
Jonne AhoSalon Vilpas - / -
Julius AntolaTurun Urheiluliitto4.29 / 4.29
Arttu CarneTurun Urheiluliitto3.29 / 3.29
Tobias KallioniemiLiedon Parma - / -
Felix KandolinTurun Urheiluliitto3.91 / 3.91
Elmo KuorilehtoRaision Kuula - / -
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto - / -
Otso SaarinenTurun Urheiluliitto - / -
 
P12 kuula (5)
Ami HyvönenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto10.47 / 10.47
Kustaa SalmelaKalannin Vankka - / -
Ville SuomalainenTurun Toverit - / -
Niklas VäliläMaarian Mahti7.55 / 7.55
 
T12 60m (29)
Lotta AdelTurun Urheiluliitto10.69 / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto 9.22 / 9.22
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto - / -
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto 9.51 / 9.51
Verna HuppunenMaarian Mahti 9.42 / 9.42
Maisa IlvonenTurun Urheiluliitto 9.61 / -
Anna JääskeläinenTurun Urheiluliitto 9.73 / 9.73
Alina Jonckheer-NurmiKaarinan Ura10.80 / -
Aada KalliolaRaision Kuula 9.10 / 9.10
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto 9.67 / -
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat10.02 / 10.02
Ilona KuusmaaTurun Urheiluliitto10.25 / 10.25
Eden KytöNaantalin Löyly 9.19 / 9.19
Oona LampinenLiedon Parma 9.25 / 9.25
Erika LehtiTurun Urheiluliitto 9.89 / 9.89
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto10.33 / 10.33
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto 9.50 / 9.50
Ida MäkiVirttaan Nousu 9.13 / 9.13
Matilda MehtoNaantalin Löyly 9.48 / 9.48
Judith MirandaTurun Urheiluliitto 9.42 / 9.42
Riina ÖsterbackaTurun Toverit10.41 / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto 9.60 / -
Perla ReunanenTurun Urheiluliitto10.30 / 10.30
Tilda SalmiRaision Kuula 9.13 / 9.13
Emma StåhlbergKaarinan Ura 9.86 / -
Roosa VälimäkiNaantalin Löyly - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.55 / 8.55
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto - / -
Martta YlönenTurun Urheiluliitto 9.54 / 9.54
 
T12 1000m (9)
Lotta AdelTurun Urheiluliitto3:59.12 / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3:28.54 / 3:28.54
Erika LehtiTurun Urheiluliitto - / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja3:37.69 / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto3:29.73 / 3:29.73
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3:40.72 / 3:40.72
Sanni TuominenSomeron Esa - / -
Ida ValkeinenLiedon Parma4:17.18 / -
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto5:43.18 / -
 
T12 60m aj (13)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto11.40 / 11.40
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto12.87 / 12.87
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto13.25 / 13.25
Verna HuppunenMaarian Mahti - / -
Minea KumlanderRaision Kuula - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto12.35 / 12.35
Matilda MehtoNaantalin Löyly - / -
Judith MirandaTurun Urheiluliitto12.79 / 12.79
Iida RuohoTurun Urheiluliitto13.78 / 13.78
Tilda SalmiRaision Kuula - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 9.99 / 9.99
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto - / -
 
T12 korkeus (10)
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto1.28 / -
Verna HuppunenMaarian Mahti1.21 / -
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto1.33 / 1.33
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat1.15 / -
Minea KumlanderRaision Kuula1.31 / -
Ilona KuusmaaTurun Urheiluliitto - / -
Erika LehtiTurun Urheiluliitto1.21 / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto1.20 / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly1.20 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1.33 / 1.33
 
T12 seiväs (6)
Heta HaapanenVahdon Tuisku2.05 / -
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto - / -
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1.64 / -
Linnea SariolaSomeron Esa2.50 / 2.40
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto2.26 / -
 
T12 pituus (24)
Lotta AdelTurun Urheiluliitto - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto3.57 / 3.57
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto3.59 / 3.59
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto3.50 / 3.50
Verna HuppunenMaarian Mahti3.93 / 3.93
Maisa IlvonenTurun Urheiluliitto - / -
Anna JääskeläinenTurun Urheiluliitto3.93 / 3.93
Alina Jonckheer-NurmiKaarinan Ura - / -
Aada KalliolaRaision Kuula3.45 / 3.45
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto - / -
Eden KytöNaantalin Löyly - / -
Oona LampinenLiedon Parma - / -
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3.78 / 3.78
Ida MäkiVirttaan Nousu3.50 / 3.50
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.03 / 4.03
Riina ÖsterbackaTurun Toverit - / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto3.70 / 3.70
Perla ReunanenTurun Urheiluliitto - / -
Tilda SalmiRaision Kuula4.11 / 4.11
Roosa VälimäkiNaantalin Löyly - / -
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto - / -
Martta YlönenTurun Urheiluliitto - / -
 
T12 kuula (15)
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto5.96 / 5.96
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto - / -
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto - / -
Pinja KärhäLoimaan Voima10.93 / 10.93
Venla KärhäLoimaan Voima10.23 / 10.23
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto - / -
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat6.76 / 6.76
Ilona KuusmaaTurun Urheiluliitto - / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly - / -
Judith MirandaTurun Urheiluliitto6.89 / 6.89
Riina ÖsterbackaTurun Toverit - / -
Tilda SalmiRaision Kuula - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto8.91 / 8.91
Helmi VoutilainenKaarinan Ura - / -
Martta YlönenTurun Urheiluliitto - / -
 
P11 60m (20)
Lukas BrandtNaantalin Löyly 8.80 / 8.80
Eero HakolaLiedon Parma 9.71 / 9.71
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu 9.97 / 9.97
Kalle HovikoskiTurun Urheiluliitto 9.53 / 9.53
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto 9.30 / 9.30
Oskari KarvonenMynämäen Isku 8.99 / 8.99
Viljo KorhonenSalon Vilpas 9.62 / -
Anton LaineMaskun Kataja 9.22 / 9.22
Viljami LaunonenNaantalin Löyly 9.23 / 9.23
Nikolas LindénLoimaan Leisku 9.69 / 9.69
Ardit MustafaTurun Weikot Yleisurheilu11.42 / 11.42
Juuso RasiMaskun Kataja10.25 / 10.25
Aaron RoosNaantalin Löyly 9.74 / 9.74
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly 9.56 / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura 9.48 / 9.48
Samu SuominenRaision Kuula10.69 / -
Miro VarjonenRaision Kuula10.10 / 10.10
Alpo VasseurRaision Kuula 9.73 / 9.73
Atte VirtanenLiedon Parma10.75 / -
Tatu VirtanenLiedon Parma 9.84 / -
 
P11 1000m (10)
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto3:43.95 / -
Valtteri LammiTurun Urheiluliitto3:45.82 / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku3:42.33 / 3:57.81
Alvin LundströmSalon Vilpas - / -
Jukka-Veli NummijärviTurun Urheiluliitto - / -
Aaron RoosNaantalin Löyly - / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly3:35.04 / -
Alpo VasseurRaision Kuula3:41.94 / -
Atte VirtanenLiedon Parma3:35.45 / 3:35.45
Tatu VirtanenLiedon Parma3:20.41 / 3:20.41
 
P11 60m aj (14)
Lukas BrandtNaantalin Löyly10.90 / -
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto - / -
Oskari KarvonenMynämäen Isku - / -
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto13.79 / -
Anton LaineMaskun Kataja - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly11.28 / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku13.04 / -
Alvin LundströmSalon Vilpas - / -
Jukka-Veli NummijärviTurun Urheiluliitto - / -
Aaron RoosNaantalin Löyly - / -
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly - / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly11.24 / -
Akseli VarpioRaision Kuula - / -
Alpo VasseurRaision Kuula12.18 / -
 
P11 korkeus (6)
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut0.97 / -
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto1.01 / -
Anton LaineMaskun Kataja1.13 / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly1.45 / 1.45
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto1.23 / 1.11
Lauri TahkolaNaantalin Löyly1.33 / -
 
P11 seiväs (1)
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto1.70 / -
 
P11 pituus (20)
Lukas BrandtNaantalin Löyly4.56 / 4.56
Eero HakolaLiedon Parma3.60 / 3.60
Kalle HovikoskiTurun Urheiluliitto4.00 / 4.00
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto3.60 / -
Oskari KarvonenMynämäen Isku3.86 / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto3.64 / 3.64
Viljo KorhonenSalon Vilpas3.26 / -
Anton LaineMaskun Kataja4.06 / 3.66
Viljami LaunonenNaantalin Löyly4.45 / 4.45
Nikolas LindénLoimaan Leisku3.99 / 3.99
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto3.54 / 3.54
Vilppu SaarinenTurun Weikot Yleisurheilu2.84 / -
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly3.32 / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura3.82 / 3.82
Samu SuominenRaision Kuula2.88 / -
Miro VarjonenRaision Kuula2.76 / -
Akseli VarpioRaision Kuula3.28 / -
Alpo VasseurRaision Kuula3.88 / 3.88
Atte VirtanenLiedon Parma3.02 / -
Tatu VirtanenLiedon Parma3.40 / -
 
P11 kuula (9)
Lukas BrandtNaantalin Löyly8.49 / 8.44
Eero HakolaLiedon Parma7.98 / 7.98
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut8.42 / 8.42
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu7.52 / 7.52
Oskari KarvonenMynämäen Isku8.32 / 7.84
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto6.59 / 6.57
Aaron RoosNaantalin Löyly5.08 / 5.08
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly5.26 / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly7.72 / 7.72
 
T11 60m (27)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.39 / 9.39
Milla AarnioNaantalin Löyly 9.58 / 9.58
Iisa EloTurun Weikot Yleisurheilu 9.80 / 9.80
Siina GröndahlPaimion Urheilijat10.05 / -
Helka HeinonenLiedon Parma10.56 / 10.56
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.48 / 9.48
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 9.89 / 9.89
Essi KeskitaloTurun Toverit 9.56 / -
Vilja KoivistoLiedon Parma10.22 / 10.22
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto10.21 / 10.21
Minni-Maria KoivunenRuskon Yritys - / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto10.55 / 10.55
Olivia LeppänenTurun Toverit11.14 / 11.14
Essi LokistoSalon Vilpas 9.80 / -
Siiri LuukkaLiedon Parma - / -
Sofia NguyenTurun Toverit - / -
Linnea NieminenLiedon Parma10.08 / 10.08
Linda OjalaPiikkiön Kehitys10.75 / 10.75
Lydia OlsboTurun Weikot Yleisurheilu 9.64 / 9.64
Oluwakemi OniludeRaision Kuula 9.91 / 9.94
Linnea ÖsterbackaTurun Toverit10.09 / 10.09
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto10.06 / 10.06
Malin SaartoTurun Urheiluliitto 9.80 / 9.86
Tiuku TenkanenSalon Vilpas 9.44 / 9.44
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 9.83 / 9.83
Helli TukkiniemiLiedon Parma - / -
Saga WahlroosTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
T11 1000m (11)
Mette AhonenTurun Urheiluliitto4:14.56 / 4:14.56
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas4:20.25 / 4:20.25
Maija ElovaaraSalon Vilpas4:02.75 / -
Unna HeikkiläSalon Vilpas4:19.99 / -
Helka HeinonenLiedon Parma4:04.59 / 4:04.59
Vilja KoivistoLiedon Parma - / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto - / -
Kaisla MannerSalon Vilpas4:06.66 / -
Vilma MelaRaision Kuula4:02.40 / 4:02.40
Natalia RauhaniemiSalon Vilpas - / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto3:56.61 / -
 
T11 60m aj (7)
Siina GröndahlPaimion Urheilijat - / -
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto14.29 / -
Sofia NguyenTurun Toverit - / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula - / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto13.95 / -
Tiuku TenkanenSalon Vilpas - / -
Saga WahlroosTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
T11 korkeus (12)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu1.20 / -
Milla AarnioNaantalin Löyly1.29 / 1.29
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas1.21 / 1.21
Siina GröndahlPaimion Urheilijat1.08 / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.16 / 1.06
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto1.10 / -
Olivia LeppänenTurun Toverit - / -
Linda OjalaPiikkiön Kehitys1.00 / 0.98
Oluwakemi OniludeRaision Kuula1.12 / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto1.18 / 1.18
Tiuku TenkanenSalon Vilpas1.30 / 1.29
Vilma ToivonenLoimaan Leisku1.15 / 1.15
 
T11 seiväs (2)
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.70 / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku - / -
 
T11 pituus (23)
Milla AarnioNaantalin Löyly3.77 / 3.77
Mette AhonenTurun Urheiluliitto3.12 / 3.12
Maija ElovaaraSalon Vilpas3.56 / -
Siina GröndahlPaimion Urheilijat3.46 / -
Helka HeinonenLiedon Parma2.96 / -
Essi KeskitaloTurun Toverit3.91 / -
Vilja KoivistoLiedon Parma - / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto3.39 / 3.39
Essi LokistoSalon Vilpas2.86 / -
Siiri LuukkaLiedon Parma - / -
Vilma MelaRaision Kuula3.20 / 3.20
Sofia NguyenTurun Toverit - / -
Linnea NieminenLiedon Parma3.56 / 3.56
Oluwakemi OniludeRaision Kuula3.04 / -
Linnea ÖsterbackaTurun Toverit2.96 / 2.96
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto3.75 / 3.75
Natalia RauhaniemiSalon Vilpas - / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto3.32 / 3.32
Malin SaartoTurun Urheiluliitto3.69 / 3.69
Iida SankinenTurun Urheiluliitto3.17 / 3.17
Tiuku TenkanenSalon Vilpas4.11 / 4.11
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto3.69 / 3.69
Helli TukkiniemiLiedon Parma - / -
 
T11 kuula (12)
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas6.71 / 6.71
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut7.16 / 7.10
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto6.99 / 6.14
Essi KeskitaloTurun Toverit5.43 / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto7.90 / 7.70
Olivia LeppänenTurun Toverit - / -
Essi LokistoSalon Vilpas5.47 / -
Venla MannerTurun Urheiluliitto8.63 / 8.63
Linnea NieminenLiedon Parma6.25 / 6.25
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto8.68 / 8.68
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto6.63 / 6.41
Vilma ToivonenLoimaan Leisku7.51 / 7.51
 
P10 60m (15)
Walle HeinonenTurun Urheiluliitto 9.81 / 9.81
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto10.72 / -
Atte KeskitaloTurun Toverit - / -
Onni KetolaTurun Urheiluliitto - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto 9.39 / 9.39
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.50 / 9.50
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto 9.51 / 9.51
Osku MäkinenTurun Urheiluliitto10.51 / 10.51
Erik MetsLoimaan Leisku - / -
Kaapo OjalaTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.49 / 9.49
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.13 / 10.13
Antti RistanenLoimaan Leisku 9.82 / 9.82
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto - / -
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto 9.79 / 9.79
 
P10 1000m (10)
Walle HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Akseli KautiTurun Weikot Yleisurheilu4:25.67 / -
Aaro MannerSalon Vilpas4:33.31 / -
Erik MetsLoimaan Leisku - / -
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Lauri NiiranenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3:32.65 / 3:32.65
Antti RistanenLoimaan Leisku3:55.30 / 3:55.30
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto3:29.92 / 3:29.92
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja3:59.26 / 3:59.26
 
P10 60m aj (8)
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Lauri NiiranenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
Paavo VirkkiSomeron Esa - / -
 
P10 korkeus (6)
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut0.89 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto1.22 / 1.17
Tomas LoponenRaision Kuula1.09 / -
Lauri NiiranenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto1.24 / -
Paavo VirkkiSomeron Esa1.17 / -
 
P10 seiväs (3)
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto1.80 / 1.80
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
Paavo VirkkiSomeron Esa2.13 / 2.13
 
P10 pituus (15)
Walle HeinonenTurun Urheiluliitto3.55 / 3.55
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto3.38 / 3.38
Emil HukicTurun Weikot Yleisurheilu2.87 / -
Eemeli JärvinenTurun Urheiluliitto3.01 / 3.01
Atte KeskitaloTurun Toverit - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto4.08 / 4.08
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto3.67 / -
Erik MetsLoimaan Leisku - / -
Kaapo OjalaTurun Urheiluliitto - / -
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut3.52 / 3.52
Antti RistanenLoimaan Leisku3.26 / 3.26
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto - / -
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto3.25 / 3.25
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.46 / 4.46
Paavo VirkkiSomeron Esa3.29 / 3.29
 
P10 kuula (11)
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut6.95 / 6.95
Santeri HeinonenLoimaan Leisku5.27 / 5.27
Walle HeinonenTurun Urheiluliitto5.37 / 5.37
Otto KankaanpääNaantalin Löyly - / -
Atte KeskitaloTurun Toverit - / -
Aapo KluuskeriTurun Toverit - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto - / -
Tomas LoponenRaision Kuula - / -
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto6.94 / 6.94
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto - / -
 
T10 60m (21)
Venla AaltonenMynämäen Isku 9.82 / 9.82
Fanny AlariLiedon Parma10.37 / 10.37
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto 9.66 / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku10.13 / 10.13
Aada Jonckheer-NurmiKaarinan Ura11.05 / -
Siiri KaihtelaTurun Urheiluliitto - / -
Elsa KeinonenRaision Kuula - / -
Rosa LaitalaTurun Toverit - / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto - / -
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly - / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto - / -
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Ardea MustafaTurun Weikot Yleisurheilu10.96 / 10.96
Peppi MustonenNousiaisten Susi - / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu10.52 / 10.52
Ida PentinlehtoVahdon Tuisku - / -
Emma SuovanenVahdon Tuisku - / -
Ellen TaponenSalon Vilpas 9.52 / 9.52
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto11.14 / -
Nella VirtanenNaantalin Löyly10.06 / 10.06
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu 9.99 / 9.99
 
T10 1000m (4)
Greta AarnioSalon Vilpas4:17.58 / -
Noora AltimirTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske4:05.02 / 4:05.02
Paola KeroTurun Urheiluliitto3:57.93 / 3:57.93
 
T10 60m aj (10)
Fanny AlariLiedon Parma - / -
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto - / -
Elina HakuniNaantalin Löyly - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku - / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske - / -
Nea HyrkäsPaimion Urheilijat - / -
Anni SaarinenRaision Kuula - / -
Emma SuovanenVahdon Tuisku - / -
Ellen TaponenSalon Vilpas - / -
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
T10 korkeus (14)
Elina HakuniNaantalin Löyly1.01 / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske1.04 / -
Elsa KeinonenRaision Kuula1.04 / -
Nella LahtonenMynämäen Isku1.01 / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto - / -
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly0.97 / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto - / -
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Wilhelmiina MäkeläMarttilan Murto1.03 / -
Ardea MustafaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Peppi MustonenNousiaisten Susi - / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Emma SuovanenVahdon Tuisku1.15 / -
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu1.02 / -
 
T10 seiväs (2)
Sara HonkakangasLaitilan Jyske1.27 / -
Aino HyytiäLaitilan Jyske1.40 / -
 
T10 pituus (14)
Venla AaltonenMynämäen Isku3.24 / 3.24
Fanny AlariLiedon Parma3.24 / 3.24
Noora AltimirTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Elina HakuniNaantalin Löyly3.43 / 3.43
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.50 / 3.50
Nea HyrkäsPaimion Urheilijat - / -
Siiri KaihtelaTurun Urheiluliitto2.45 / -
Elsa KeinonenRaision Kuula - / -
Ardea MustafaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu3.54 / 3.54
Anni SaarinenRaision Kuula2.88 / -
Emma SuovanenVahdon Tuisku3.23 / -
Ellen TaponenSalon Vilpas3.83 / 3.83
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto3.21 / 3.21
 
T10 kuula (13)
Fanny AlariLiedon Parma5.61 / -
Elina HakuniNaantalin Löyly5.28 / 5.28
Aada Jonckheer-NurmiKaarinan Ura4.70 / -
Nella LahtonenMynämäen Isku5.19 / -
Rosa LaitalaTurun Toverit2.47 / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto3.91 / -
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly4.62 / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto4.50 / -
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto4.47 / -
Wilhelmiina MäkeläMarttilan Murto6.79 / -
Peppi MustonenNousiaisten Susi - / -
Ellen TaponenSalon Vilpas6.43 / 5.30
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu5.41 / -
 
P9 40m (15)
Niila AnttilaLiedon Parma - / -
Aleksi ForsbergMaskun Kataja - / -
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto 7.63 / 7.63
Kristian HyyrynenTurun Urheiluliitto 7.02 / 7.02
Sami KaihtelaTurun Urheiluliitto 9.72 / -
Miio LaihoRaision Kuula - / -
Lukas LehtokannelMaarian Mahti 6.69 / 6.69
Tomi LuukkaLiedon Parma - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto 7.65 / 7.65
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat 8.01 / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja 7.51 / 7.53
Kalle SuomalainenTurun Toverit - / -
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut 6.65 / 6.65
Emil VuorioTurun Urheiluliitto - / -
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
P9 1000m (5)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Sisu KuusistoRaision Kuula - / -
Joona LindgrenNaantalin Löyly - / -
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto - / -
Eeti TammelinLoimaan Leisku - / -
 
P9 korkeus (2)
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto1.12 / -
Emil VuorioTurun Urheiluliitto - / -
 
P9 pituus (15)
Niila AnttilaLiedon Parma - / -
Aleksi ForsbergMaskun Kataja - / -
Kristian HyyrynenTurun Urheiluliitto - / -
Sami KaihtelaTurun Urheiluliitto - / -
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto3.15 / 3.15
Miio LaihoRaision Kuula - / -
Lukas LehtokannelMaarian Mahti3.85 / 3.85
Alex LehtonenNaantalin Löyly - / -
Tomi LuukkaLiedon Parma - / -
Elmo MäkiRaision Kuula3.48 / 3.48
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2.98 / 2.98
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto3.74 / 3.74
Leevi SkonbäckMaskun Kataja3.01 / 3.01
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut3.71 / 3.71
Emil VuorioTurun Urheiluliitto - / -
 
P9 kuula (10)
Tomas HaulistoNaantalin Löyly5.92 / -
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto4.31 / 4.31
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto4.69 / 4.69
Alex LehtonenNaantalin Löyly5.38 / -
Elmo MäkiRaision Kuula6.38 / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat4.56 / -
Kalle SuomalainenTurun Toverit4.04 / -
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut4.24 / -
Emil VuorioTurun Urheiluliitto - / -
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
T9 40m (22)
Devine AgbontaenRaision Kuula 7.01 / 7.01
Eerika FaarinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Mila HaapanenVahdon Tuisku 7.60 / -
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat 7.44 / 7.44
Iina JokinenLiedon Parma 7.31 / 7.31
Emma KetolaTurun Urheiluliitto - / -
Siina KossaSauvon Urheilijat 7.03 / 7.03
Manteli KuusistoRaision Kuula - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 6.35 / 6.35
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat 7.42 / 7.42
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto 7.33 / 7.33
Viivi LeppänenTurun Toverit - / -
Anna LeskinenTurun Urheiluliitto 8.41 / 8.41
Matleena MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Peppi RasiMaskun Kataja 7.96 / 7.96
Vanessa RauvolaLiedon Parma 8.02 / 8.02
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto 8.22 / 8.22
Laura SovijärviLiedon Parma 7.21 / 7.21
Jade TerhoTurun Urheiluliitto 6.77 / 6.77
Edith TuominenLiedon Parma 7.24 / 7.24
Venla VainioNaantalin Löyly - / -
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
T9 1000m (6)
Eimi AggeMarttilan Murto - / -
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Milla KoivuRaision Kuula - / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto - / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly4:42.90 / -
 
T9 korkeus (5)
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske0.95 / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly0.97 / -
Wilma MattilaMaskun Kataja - / -
Jade TerhoTurun Urheiluliitto0.96 / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku1.22 / -
 
T9 pituus (21)
Eimi AggeMarttilan Murto - / -
Eerika FaarinenLittoisten Työväen Urheilijat2.40 / 2.40
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Mila HaapanenVahdon Tuisku2.84 / -
Pihla HeimoKaarinan Ura - / -
Elena HöglundTurun Urheiluliitto2.78 / 2.78
Iina JokinenLiedon Parma3.10 / 3.10
Milla KoivuRaision Kuula - / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto - / -
Siina KossaSauvon Urheilijat3.44 / 3.44
Alisa LaunonenNaantalin Löyly4.33 / 4.33
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat3.03 / 3.03
Wilma MattilaMaskun Kataja - / -
Matleena MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Anniina PulliTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Peppi RasiMaskun Kataja - / -
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto2.57 / 2.57
Emma ToivonenLoimaan Leisku3.53 / 3.53
Edith TuominenLiedon Parma3.15 / 3.15
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat2.58 / 2.58
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat2.42 / 2.42
 
T9 kuula (9)
Devine AgbontaenRaision Kuula2.19 / -
Senni HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut5.29 / 5.29
Elena HöglundTurun Urheiluliitto5.03 / 5.03
Senja KärhäLoimaan Voima7.30 / 6.83
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto3.65 / -
Viivi LeppänenTurun Toverit - / -
Anna LeskinenTurun Urheiluliitto - / -
Laura SovijärviLiedon Parma6.07 / 5.96
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat4.38 / 4.38