Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
31.03. klo 12:00 Lohjan Heitto-Cup, osa 1/4
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 44 henk. (69 lajisuoritusta)
M kiekko (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Petri KoranderVihdin Viesti30.26 / -
Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.88 / -
Paavo ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
M moukari (3)
Tuomas KalliovaaraLänsi-Uudenmaan Urheilijat63.88 / 56.94
Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat24.24 / -
Paavo ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N kiekko (2)
Krista AlmLänsi-Uudenmaan Urheilijat33.66 / -
Salla TanskanenAsikkalan Raikas33.35 / 33.35
 
N19 kiekko (1)
Nilla RättyäJanakkalan Jana36.76 / 36.41
 
N19 moukari (1)
Emilia RapinojaVeikkolan Veikot34.31 / -
 
M17 kiekko (2)
Kaius KalevaEspoon Tapiot41.06 / -
Lauri WuorenrinneIF Raseborg39.50 / 39.50
 
P15 kiekko (2)
Onni RustholkarhuLahden Ahkera37.62 / 37.62
Juho SuominenPiikkiön Kehitys38.78 / -
 
P15 moukari (3)
Onni RustholkarhuLahden Ahkera34.43 / -
Juho SuominenPiikkiön Kehitys41.57 / -
Reko TuominenTarvasjoen Urheilijat37.87 / -
 
T15 kiekko (3)
Kiia KoranderVihdin Viesti - / -
Julia NystrandEsbo IF33.54 / 33.54
Vilma ValtonenPaimion Urheilijat24.60 / 24.23
 
T15 moukari (3)
Tyyne LaukkanenEspoon Tapiot36.44 / -
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Julia NystrandEsbo IF34.41 / -
 
P13 kiekko (7)
Mikael BöckermanEsbo IF32.44 / 32.44
William ForsténEsbo IF20.20 / 17.36
Artturi GauffinKaarinan Ura26.07 / 24.01
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot17.20 / 17.20
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu54.79 / 54.79
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera14.33 / -
 
P13 moukari (5)
Artturi GauffinKaarinan Ura25.23 / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu64.41 / 64.41
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera19.67 / -
 
T13 kiekko (9)
Roosa HaanpääViialan Valtti25.66 / -
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto26.59 / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot28.63 / -
Pinja KärhäLoimaan Voima39.43 / -
Venla KärhäLoimaan Voima30.63 / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.35 / -
Ella RåstedtEsbo IF26.46 / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot32.92 / -
 
T13 moukari (7)
Roosa HaanpääViialan Valtti32.44 / 32.44
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot40.92 / -
Pinja KärhäLoimaan Voima47.42 / 47.42
Venla KärhäLoimaan Voima43.12 / 40.97
Ella RåstedtEsbo IF24.03 / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot28.16 / -
 
P11 kiekko (1)
Nooa MerimaaVantaan Salamat - / -
 
P11 moukari (1)
Nooa MerimaaVantaan Salamat - / -
 
T11 kiekko (8)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat20.55 / 20.55
Senja KärhäLoimaan Voima17.20 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.12 / 13.12
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna15.86 / -
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu21.54 / 18.76
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu21.22 / 21.22
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.89 / -
 
T11 moukari (8)
Eveliina FrimanHelsingin Tarmo - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Senja KärhäLoimaan Voima - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu - / -
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -