Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.08. klo 18:00 Avoimet Äänekosken kaupunginmestaruuskisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 73 henk. (147 lajisuoritusta)
N19 100m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aliisa LuukkainenSavonlinnan Riento13.55 / -
Minttu RinneSaarijärven Pullistus13.04 / 13.23
 
N19 korkeus (1)
Minttu RinneSaarijärven Pullistus1.66 / 1.65
 
N19 keihäs (3)
Pihla JohanssonLahden Ahkera - / -
Sofia PölkkySeinäjoen Seudun Urheilijat48.86 / 48.86
Heli PynnönenHankasalmen Hanka47.63 / 47.63
 
M17 100m (1)
Eetu PeltokangasToholammin Urheilijat13.47 / -
 
M17 korkeus (1)
Heikki VuorinenÄänekosken Urheilijat1.70 / 1.70
 
M17 keihäs (3)
Juho JärvinenKarstulan Kiva68.55 / 68.55
Eetu PeltokangasToholammin Urheilijat69.85 / 69.85
Juho TakanenKuortaneen Kunto65.23 / 65.23
 
N17 100m (1)
Hilda HaavistoKannuksen Ura14.13 / -
 
N17 korkeus (1)
Hilda HaavistoKannuksen Ura1.53 / 1.52
 
N17 keihäs (1)
Pihla JohanssonLahden Ahkera36.37 / 36.37
 
P15 800m (1)
Kristian MorenoPylkönmäen Yrittävä2:49.53 / 2:49.53
 
P15 korkeus (2)
Kristian MorenoPylkönmäen Yrittävä1.35 / 1.35
Jussi VuorinenÄänekosken Urheilijat1.46 / -
 
P15 keihäs (1)
Aleks NorontausSuolahden Urho47.31 / 47.31
 
T15 100m (6)
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat13.33 / 13.33
Siiri LämpsäÄänekosken Urheilijat14.20 / 14.20
Emilia MalinenPylkönmäen Yrittävä14.46 / 14.46
Jenna MaukonenSuolahden Urho14.38 / 14.38
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat14.42 / 14.42
Nita RasiPihtiputaan Tuisku14.02 / 14.02
 
T15 800m (2)
Milja LahtinenSuolahden Urho2:28.99 / 2:28.99
Sofia MorenoPylkönmäen Yrittävä2:46.82 / 2:49.74
 
T15 korkeus (3)
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat1.40 / -
Emilia MalinenPylkönmäen Yrittävä1.30 / 1.30
Nita RasiPihtiputaan Tuisku1.61 / 1.61
 
T15 keihäs (6)
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus45.44 / 45.44
Roosa MarinPihtiputaan Tuisku38.56 / 38.56
Inka NahkalaSuolahden Urho22.23 / 21.49
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat37.00 / 37.00
Viivi RaatikainenÄänekosken Urheilijat50.75 / 50.75
Nita RasiPihtiputaan Tuisku27.36 / -
 
P13 60m (3)
Kosti MoisioKaipolan Vire 9.18 / 9.18
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat 8.54 / 8.54
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus 9.75 / 9.75
 
P13 pituus (2)
Kosti MoisioKaipolan Vire - / -
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat4.44 / 4.44
 
P13 keihäs (10)
Otto HämäläinenKarstulan Kiva53.31 / 53.31
Otto HautanenPylkönmäen Yrittävä42.99 / 42.99
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat22.25 / 22.25
Aarne MoisioKaipolan Vire22.88 / 22.88
Kosti MoisioKaipolan Vire22.57 / 22.57
Voitto MoisioKaipolan Vire20.16 / 20.16
Paavo PuroSuolahden Urho44.40 / 44.40
Topi RäsänenViitasaaren Viesti47.93 / 47.93
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat30.88 / 30.88
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus36.33 / 36.33
 
T13 60m (8)
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.07 / 9.07
Vilma HonkonenSuolahden Urho 9.07 / 9.07
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä 8.61 / 8.61
Ninni KorpinenSuolahden Urho 9.50 / 9.54
Sofia MorenoPylkönmäen Yrittävä 8.97 / 8.97
Sani NiskanenÄänekosken Urheilijat 9.63 / 9.63
Senja NorontausSuolahden Urho 9.54 / -
Emma VainioSuolahden Urho 8.65 / 8.65
 
T13 1000m (1)
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat4:11.11 / -
 
T13 pituus (10)
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.31 / 4.31
Vilma HonkonenSuolahden Urho4.18 / 4.18
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat4.31 / 4.31
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä4.51 / 4.51
Ninni KorpinenSuolahden Urho3.46 / 3.46
Selma MöllerSuolahden Urho3.56 / 3.56
Sani NiskanenÄänekosken Urheilijat3.79 / 3.79
Senja NorontausSuolahden Urho3.75 / 3.75
Emma VainioSuolahden Urho4.11 / 4.11
Vilma-Riina ValkolaSaarijärven Pullistus3.29 / -
 
T13 keihäs (5)
Vilma HonkonenSuolahden Urho30.59 / 28.15
Sinja JohanssonLahden Ahkera26.72 / 26.72
Selma MöllerSuolahden Urho22.42 / 22.42
Sofia MorenoPylkönmäen Yrittävä23.98 / 23.98
Senja NorontausSuolahden Urho30.85 / 30.85
 
P11 60m (6)
Reino HautanenPylkönmäen Yrittävä10.65 / 10.65
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat 9.81 / 9.81
Aarne MoisioKaipolan Vire10.24 / 10.24
Voitto MoisioKaipolan Vire 9.34 / 9.34
Arsi NiskanenÄänekosken Urheilijat 9.43 / 9.43
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset 9.77 / 9.77
 
P11 pituus (4)
Reino HautanenPylkönmäen Yrittävä2.96 / 2.96
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat3.74 / 3.74
Arsi NiskanenÄänekosken Urheilijat3.83 / 3.83
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset4.04 / 4.04
 
P11 kuula (4)
Reino HautanenPylkönmäen Yrittävä4.58 / 4.58
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat5.38 / 5.38
Arsi NiskanenÄänekosken Urheilijat5.20 / -
Paavo PuroSuolahden Urho12.55 / -
 
T11 60m (12)
Siiri GolaÄänekosken Urheilijat - / -
Venla HonkonenSuolahden Urho 9.77 / 9.77
Pihla LähteeläSuolahden Urho 9.95 / 9.95
Annika LiekkinenSuolahden Urho10.97 / 10.97
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat 9.80 / 9.80
Iina MannerÄänekosken Urheilijat - / -
Juulia NyholmÄänekosken Urheilijat10.28 / -
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.53 / 9.53
Iida SironenPylkönmäen Yrittävä 9.43 / 9.43
Martta StenmanUuraisten Urheilijat11.21 / 11.21
Ella VainioSuolahden Urho 9.85 / 9.85
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus 9.79 / 9.79
 
T11 1000m (2)
Emma HiironenPihtiputaan Tuisku4:33.96 / -
Aino KinnunenSuolahden Urho4:11.69 / 4:17.92
 
T11 pituus (13)
Siiri GolaÄänekosken Urheilijat - / -
Emma HiironenPihtiputaan Tuisku3.36 / 3.17
Venla HonkonenSuolahden Urho3.54 / 3.50
Aino KinnunenSuolahden Urho2.97 / -
Pihla LähteeläSuolahden Urho3.37 / 3.37
Annika LiekkinenSuolahden Urho3.02 / 3.02
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat3.47 / 3.47
Iina MannerÄänekosken Urheilijat3.14 / 3.09
Juulia NyholmÄänekosken Urheilijat3.53 / 3.53
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat3.93 / 3.93
Iida SironenPylkönmäen Yrittävä4.23 / 4.23
Ella VainioSuolahden Urho3.03 / 3.03
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus4.04 / 4.04
 
T11 kuula (9)
Siiri GolaÄänekosken Urheilijat - / -
Venla HonkonenSuolahden Urho6.34 / 6.34
Vilma JärvinenKarstulan Kiva6.63 / 6.63
Kiira JohanssonHeinolan Isku8.01 / 8.01
Aino KinnunenSuolahden Urho5.80 / 5.80
Pihla LähteeläSuolahden Urho7.04 / 7.04
Annika LiekkinenSuolahden Urho4.74 / 4.74
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat5.21 / 5.21
Ella VainioSuolahden Urho5.38 / 5.38
 
P9 40m (3)
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat 7.42 / 7.42
Valtteri ValkolaSaarijärven Pullistus 7.43 / 7.43
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat 7.63 / 7.63
 
P9 600m (1)
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat2:14.83 / 2:14.83
 
P9 pituus (4)
Niilo HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat - / -
Valtteri ValkolaSaarijärven Pullistus3.18 / 3.18
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat3.02 / 3.02
 
P9 kuula (2)
Niilo HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat5.34 / 5.34
 
T9 40m (4)
Kristina KuokkanenSuolahden Urho - / -
Petra LähteeläSuolahden Urho 7.20 / 7.20
Veera MannerÄänekosken Urheilijat 8.37 / 8.37
Soiluaho PeppiÄänekosken Urheilijat 7.16 / 7.16
 
T9 600m (3)
Kristina KuokkanenSuolahden Urho - / -
Petra LähteeläSuolahden Urho2:29.37 / 2:29.37
Soiluaho PeppiÄänekosken Urheilijat2:24.77 / 2:24.77
 
T9 pituus (3)
Kristina KuokkanenSuolahden Urho - / -
Petra LähteeläSuolahden Urho3.08 / 3.08
Soiluaho PeppiÄänekosken Urheilijat3.19 / 3.16
 
T9 kuula (3)
Kristina KuokkanenSuolahden Urho - / -
Petra LähteeläSuolahden Urho3.90 / 3.90
Soiluaho PeppiÄänekosken Urheilijat5.18 / 5.18