Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.08. klo 18:00 Lärkkulla Games klubbmästerskap
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 62 henk. (138 lajisuoritusta)
P15 300m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Oliver ForsmanIF Raseborg - / -
Ben GrönlundIF Raseborg - / -
Oliver HeikkinenIF Raseborg42.62 / 42.62
Marius WasströmIF Raseborg40.11 / 40.11
 
P15 100m aj (2)
Oliver ForsmanIF Raseborg - / -
Ben GrönlundIF Raseborg - / -
 
P15 kiekko (3)
Ben GrönlundIF Raseborg37.38 / 37.38
Oliver HeikkinenIF Raseborg - / -
Lauri WuorenrinneIF Raseborg44.83 / 44.83
 
T15 300m (1)
Iris HosioIF Raseborg - / -
 
T15 80m aj (2)
Iris HosioIF Raseborg - / -
Saimi LupalaIF Raseborg13.11 / 13.11
 
T15 kiekko (1)
Saimi LupalaIF Raseborg - / -
 
P13 200m (4)
Alex FagerlundIF Raseborg28.27 / 28.27
Aron GrönlundIF Raseborg - / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg24.65 / 24.65
Rasmus TenkanenIF Raseborg29.34 / 29.34
 
P13 60m aj (4)
Simon BjörklöfIF Raseborg12.24 / 12.80
Alex FagerlundIF Raseborg12.75 / -
Aron GrönlundIF Raseborg12.59 / 12.59
Rasmus TenkanenIF Raseborg10.51 / 10.51
 
P13 moukari (3)
Simon BjörklöfIF Raseborg17.99 / -
Aron GrönlundIF Raseborg - / -
Filip WikholmIF Raseborg36.47 / 36.47
 
T13 200m (5)
Jill FribergIF Raseborg - / -
Carolina FrimanIF Raseborg32.20 / 32.20
Selma LupalaIF Raseborg31.38 / 31.38
Matilda SilfverIF Raseborg31.59 / 31.59
Bodil WikholmIF Raseborg30.61 / -
 
T13 60m aj (6)
Emelie BergholmIF Raseborg - / -
Jill FribergIF Raseborg12.15 / 12.15
Fanny KeroIF Raseborg11.48 / 11.48
Malin LindrothEsbo IF10.87 / 10.87
Selma LupalaIF Raseborg13.68 / 13.68
Matilda SilfverIF Raseborg12.30 / 12.30
 
T13 moukari (6)
Emelie BergholmIF Raseborg15.40 / -
Erin FagerströmIF Raseborg26.54 / 26.54
Jill FribergIF Raseborg11.63 / -
Carolina FrimanIF Raseborg10.63 / -
Matilda SilfverIF Raseborg8.29 / -
Bodil WikholmIF Raseborg33.94 / 33.94
 
P11 1000m (10)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg3:38.74 / 3:38.74
Ville EkebomIF Raseborg4:05.57 / 4:05.57
Lukas ForsmanIF Raseborg3:52.51 / 3:52.51
Daniel GrönvikIF Raseborg3:42.42 / 3:42.42
Danny GrönvikIF Raseborg3:57.32 / 3:57.32
Emil IvesonIF Raseborg4:10.20 / 4:10.20
Jens-Aarne KeroIF Raseborg3:19.13 / 3:19.13
Adrian LångstedtIF Raseborg3:50.02 / 3:50.02
Jim LindqvistIF Raseborg3:59.93 / 3:59.93
Simon ÖhmanIF Raseborg3:59.65 / 3:59.65
 
P11 60m aj (11)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg11.73 / 11.73
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg13.72 / 13.72
Daniel GrönvikIF Raseborg12.39 / 12.39
Danny GrönvikIF Raseborg14.24 / 14.24
Emil IvesonIF Raseborg11.89 / 11.89
Jens-Aarne KeroIF Raseborg12.65 / -
Adrian LångstedtIF Raseborg - / -
Jim LindqvistIF Raseborg - / -
Max NybergIF Raseborg15.25 / 15.25
Simon ÖhmanIF Raseborg12.35 / 12.35
 
P11 kiekko (11)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg15.84 / 15.84
Ville EkebomIF Raseborg10.43 / -
Daniel GrönvikIF Raseborg14.93 / -
Danny GrönvikIF Raseborg13.49 / 13.49
Emil IvesonIF Raseborg - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg21.61 / 21.61
Adrian LångstedtIF Raseborg - / -
Jim LindqvistIF Raseborg - / -
Max NybergIF Raseborg25.09 / 25.09
Simon ÖhmanIF Raseborg11.92 / -
Wictor WernerIF Raseborg20.46 / 20.46
 
T11 1000m (1)
Peppi PurhonenIF Raseborg - / -
 
T11 60m aj (5)
Erin BjörklöfIF Raseborg11.90 / 11.90
Sara BouktoufIF Raseborg13.58 / 13.58
Aina HeikkinenIF Raseborg15.79 / 15.79
Peppi PurhonenIF Raseborg - / -
Frida SjöblomIF Raseborg11.53 / 11.53
 
T11 kiekko (6)
Julia AugustsonIF Raseborg14.73 / 14.73
Erin BjörklöfIF Raseborg15.60 / 12.88
Sara BouktoufIF Raseborg - / -
Aina HeikkinenIF Raseborg5.80 / -
Peppi PurhonenIF Raseborg - / -
Wilma WernerIF Raseborg18.34 / 18.34
 
P9 1000m (4)
Joseph Abedi-LarteyIF Raseborg5:02.15 / 5:02.15
Liam GrönlundIF Raseborg4:24.15 / -
Otto HolmbergIF Raseborg4:17.41 / 4:17.41
Oskar RajanenIF Raseborg4:53.76 / 4:53.76
 
P9 40m aj (7)
Joseph Abedi-LarteyIF Raseborg - / -
Lucas AhlroosIF Raseborg - / -
Liam GrönlundIF Raseborg - / -
Jakob HolmbergIF Raseborg - / -
Otto HolmbergIF Raseborg - / -
William OlinIF Raseborg - / -
Oskar RajanenIF Raseborg - / -
 
P9 kuula (8)
Joseph Abedi-LarteyIF Raseborg3.95 / 3.95
Lucas AhlroosIF Raseborg4.03 / 4.03
Liam GrönlundIF Raseborg3.95 / -
Jimi GrönroosIF Raseborg - / -
Jakob HolmbergIF Raseborg5.47 / 5.47
Otto HolmbergIF Raseborg3.81 / 3.81
William OlinIF Raseborg3.94 / 3.94
Oskar RajanenIF Raseborg4.97 / 4.97
 
T9 1000m (8)
Leona AhlroosIF Raseborg - / -
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Elin BjörklöfIF Raseborg - / -
Wilma BjörklöfIF Raseborg4:11.79 / 4:11.79
Sunniva IvesonIF Raseborg - / -
Jasmin ÖhmanIF Raseborg4:17.53 / 4:17.53
Alicia PalomäkiIF Raseborg3:57.61 / 3:57.61
Pinja PurhonenIF Raseborg - / -
 
T9 40m aj (13)
Leona AhlroosIF Raseborg - / -
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Elin BjörklöfIF Raseborg - / -
Wilma BjörklöfIF Raseborg - / -
Sunniva IvesonIF Raseborg - / -
Janica KanervaIF Raseborg - / -
Jessica KanervaIF Raseborg - / -
Minttu KinnariIF Raseborg - / -
Livia NordmanIF Raseborg - / -
Jasmin ÖhmanIF Raseborg - / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
Pinja PurhonenIF Raseborg - / -
Ellinor VidfältIF Raseborg - / -
 
T9 kuula (13)
Leona AhlroosIF Raseborg4.25 / 4.25
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Elin BjörklöfIF Raseborg - / -
Wilma BjörklöfIF Raseborg5.22 / 5.22
Sunniva IvesonIF Raseborg3.51 / 3.51
Janica KanervaIF Raseborg - / -
Jessica KanervaIF Raseborg - / -
Minttu KinnariIF Raseborg4.45 / 4.45
Livia NordmanIF Raseborg4.05 / 4.05
Jasmin ÖhmanIF Raseborg4.00 / 4.00
Alicia PalomäkiIF Raseborg4.28 / 4.28
Pinja PurhonenIF Raseborg3.62 / 3.62
Ellinor VidfältIF Raseborg2.80 / 2.80