Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
26.07. klo 17:00 Espoonlahden Heittokisat 2018
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 26 henk. (41 lajisuoritusta)
N kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kirsi AhonenEspoon Tapiot11.76 / 10.15
 
N22 moukari (1)
Josefine LundströmIF Raseborg47.82 / 47.82
 
M19 moukari (1)
Ville VihersaloEspoon Tapiot62.45 / 62.45
 
M17 kuula (3)
Kaius KalevaEspoon Tapiot11.52 / 11.52
Aaron UtulahtiVihdin Viesti11.77 / 11.77
Aaro ViitalaEspoon Tapiot12.00 / 12.00
 
M17 moukari (4)
Kaius KalevaEspoon Tapiot47.48 / 47.48
Santtu KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu64.90 / 64.90
Joona TuusjärviHelsingfors IFK54.35 / 54.35
Aaron UtulahtiVihdin Viesti - / -
 
N17 kuula (2)
Emma UosukainenEspoon Tapiot11.62 / 11.57
Iida UosukainenEspoon Tapiot10.36 / 10.30
 
N17 moukari (3)
Lara LångströmSomeron Esa48.71 / 48.71
Emma UosukainenEspoon Tapiot59.57 / 57.91
Iida UosukainenEspoon Tapiot50.63 / 50.63
 
P15 moukari (1)
Aron JohanssonBorgå Akilles35.88 / 35.88
 
T15 kuula (1)
Emmi MaloLopen Urheilijat10.22 / 10.22
 
T15 moukari (3)
Emmi MaloLopen Urheilijat51.80 / 51.80
Sara PuustinenBorgå Akilles40.35 / 40.35
Sofia WahlstedtBorgå Akilles33.54 / 33.54
 
P13 kuula (1)
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat15.23 / 15.23
 
P13 moukari (2)
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat55.25 / 55.25
Samuel PuustinenBorgå Akilles33.06 / 33.06
 
T13 kuula (6)
Aino-Maria AinasojaHelsingin Kisa-Veikot12.61 / 12.61
Tara HatakkaVantaan Salamat5.81 / 5.81
Aino IkäheimoEspoon Tapiot8.76 / 8.76
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot8.34 / 8.34
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot8.34 / 8.34
Emma VäänänenVantaan Salamat9.15 / 9.15
 
T13 moukari (6)
Aino-Maria AinasojaHelsingin Kisa-Veikot35.73 / 35.73
Tara HatakkaVantaan Salamat21.91 / 21.91
Aino IkäheimoEspoon Tapiot31.71 / 31.71
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot21.24 / 21.24
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot21.24 / 21.24
Emma VäänänenVantaan Salamat - / -
 
P11 kuula (1)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot6.47 / 6.47
 
P11 moukari (1)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
 
T11 kuula (1)
Natalie SaarinenEspoon Tapiot10.28 / 10.28
 
T11 moukari (1)
Iida MuukkaVantaan Salamat - / -
 
T9 kuula (1)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna5.78 / 5.78
 
T9 moukari (1)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -