Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
04.06. klo 17:30 Vattenfall Seuracup 1. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 294 henk. (294 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Nurmijärven Yleisurheilu ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 200m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joonatan JordasNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
M17 kuula (6)
Santtu KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 200m (12)
Annamari NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja PorokariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 3-loikka (10)
Nelli KantelinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Minja NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 kuula (9)
Kati RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 100m (11)
Oliver AlakörkköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Simo KauppilaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 2000m (9)
Emil HenriksénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Markus MeroNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 kuula (8)
Oskari KaarilaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kimi RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 100m (18)
Isa IlolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenni KallioniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tilda NieminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vilja PispalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 2000m (9)
Janette LohilahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 60m (12)
Sauli MokkilaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aku RissanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 1000m (8)
Sampo JunnilaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eemeli RoivainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 keihäs (8)
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 60m (15)
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Suvi PorokariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 1000m (11)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riikka JouppilaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 korkeus (9)
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 keihäs (9)
Suvi RantalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 60m (12)
Eljas RoivainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jami SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 1000m (9)
Samuli HeiskanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 pituus (11)
Justus KankaanpääNurmijärven Yleisurheilu350 / 350
Eemil LaineNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juho RantalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 kiekko (7)
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 60m (14)
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 pituus (17)
Anniina ForsströmNurmijärven Yleisurheilu - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu371 / 371
Vaula PispalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 kiekko (13)
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -