Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
06.07. klo 18:00 Pm-Sisukävelyt Tulokset (päivitetty: 13:09 11.07.2021)
Pm-Sisukävelyt
Porin Yleisurheilu
06.07.2021

P9 600m kävely
Loppukilpailu
1)   Niko Vanhala                     PorinYU                   4.03,8h           
2)   Matias Nieminen                  PorinYU                   4.08,8h           
3)   Eetu Mäkelä                      PorinYU                   4.29,0h           
3)   Neo Ramsten                      PorinYU                   4.29,0h           


T9 600m kävely
Loppukilpailu
1)   Kiia Vanhala                     PorinYU                   3.52,6h           
2)   Anette Nelimarkka                UlvST                     3.52,7h           
3)   Mette Häkkinen                   PunkalKu                  4.02,7h           
4)   Oona Mäkelä                      PorinYU                   4.51,2h           
5)   Tilda Blomqvist                  PorinYU                   5.10,1h           


P10 1000m kävely

T10 1000m kävely
Loppukilpailu
1)   Siiri Välimäki                   NoormNo                   6.35,4h           
2)   Milja Anttila                    NakkVire                  6.37,2h           
3)   Miia Kallio                      NoormNo                   6.42,2h           
4)   Julia Sköld                      NakkVire                  6.59,3h           
5)   Tilda Jaakkola                   KanksLei                  7.32,1h           
6)   Aliisa Ryynänen                  KanksLei                  7.33,2h           


P11 1000m kävely

T11 1000m kävely
Loppukilpailu
1)   Jenny Viitanen                   NoormNo                   6.25,2h           
2)   Vilmiina Mattila                 NakkVire                  6.34,1h           
3)   Rosaliina Nelimarkka             UlvST                     6.59,1h           


P12 2000m kävely
Loppukilpailu
1)   Onni Unkuri                      NakkVire                  14.40,1h          


T12 2000m kävely
Loppukilpailu
1)   Jenny Sköld                      NakkVire                  14.41,1h          
2)   Minja Mäkelä                     NoormNo                   14.45,2h          
3)   Kiira Broman                     PorinYU                   15.32,1h          


P13 2000m kävely
Loppukilpailu
1)   Onni Mäkelä                      UlvST                     15.23,1h          
2)   Aapo Mäkelä                      UlvST                     18.16,1h          


T13 2000m kävely
Loppukilpailu
1)   Daniela Snäll                    NoormNo                   14.40,1h          


P14 3000m kävely
Loppukilpailu
1)   Joel Peltonen                    PorinTa                   17.30,1h          


T14 3000m kävely
Loppukilpailu
1)   Petra Broman                     PorinYU                   22.52,1h          


T15 3000m kävely
Loppukilpailu
1)   Aino Anttila                     NakkVire                  16.06,1h          


P15 3000m kävely