Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
26.08. klo 17:30 HIK klubbmästerskap 1/2 Tulokset (päivitetty: 22:31 26.08.2019)
HIK klubbmästerskap 1/2
HIK Friidrott
26.08.2019

M Pituus
Loppukilpailu
1)   Mathias Sandblom                 HangöIK                   4,75              
     4,63   4,75   4,70   
                          

2)   Jonas Österlund                  HangöIK                   4,28              
     4,03   4,28   4,10   
                          



M Kuula
Loppukilpailu
1)   Jonas Österlund                  HangöIK                   10,31             
     9,80   10,31  10,27  

2)   Mathias Sandblom                 HangöIK                   10,21             
     10,00  10,21  x      

3)   Axel Holmberg                    HangöIK                   9,07              
     8,51   8,83   9,07   



M Kiekko
Loppukilpailu
1)   Jonas Österlund                  HangöIK                   29,36             
     x      x      29,36  

2)   Mathias Sandblom                 HangöIK                   26,58             
     22,85  26,58  x      

3)   Axel Holmberg                    HangöIK                   24,20             
     24,20  x      x      



P7 Pituus
Loppukilpailu
1)   Xander Wikman                    HangöIK                   2,08              
     1,84   x      2,08   2,07   
                                 

2)   Benjamin Strandback              HangöIK                   1,93              
     1,93   x      1,82   1,84   
                                 

3)   Eric Eskelin                     HangöIK                   1,68              
     x      1,30   1,68   1,58   
                                 

4)   Julius Granqvist                 HangöIK                   1,63              
     1,63   1,50   1,37   x      
                                 

5)   Emil Lignell                     HangöIK                   1,45              
     1,21   1,45   1,34   1,10   
                                 

6)   Andreas Strandback               HangöIK                   1,27              
     x      x      x      1,27   
                                 

7)   Hans Sander                      HangöIK                   0,69              
     x      0,69   0,52   x      
                                 



T7 Pituus
Loppukilpailu
1)   Kira Jansson                     HangöIK                   2,56              
     2,51   2,56   2,33   2,27   
                                 

2)   Anna Saarikoski                  HangöIK                   1,91              
     1,91   1,85   x      1,86   
                                 

3)   Erin Renfors                     HangöIK                   1,79              
     1,73   1,20   1,79   1,76   
                                 

4)   Laura Ikonen                     HangöIK                   1,66              
     1,49   1,55   1,63   1,66   
                                 

5)   Lumi Kivirinta                   HangöIK                   1,02              
     1,02   0,83   0,73   x      
                                 

     Amanda Fröman                                              NM                
     x      x      -      -      
                                 



P9 Pituus
Loppukilpailu
1)   Henrik Sander                    HangöIK                   2,17              
     2,17   1,94   1,87   1,78   
                                 



T9 Pituus
Loppukilpailu
1)   Emilia Karlsson                  HangöIK                   2,91              
     2,82   2,74   2,91   2,86   
                                 

2)   Elina Ikonen                     HangöIK                   2,55              
     2,45   2,55   x      2,47   
                                 

3)   Ella Wennerqvist                 HangöIK                   2,50              
     2,50   2,48   2,50   2,29   
                                 

4)   Ronja Sundberg                   HangöIK                   2,07              
     x      1,27   2,07   1,94   
                                 



P9 Kuula
Loppukilpailu
1)   Henrik Sander                    HangöIK                   3,81              
     3,69   3,26   3,81   



T9 Kuula
Loppukilpailu
1)   Emilia Karlsson                  HangöIK                   4,20              
     4,20   3,27   3,76   

2)   Elina Ikonen                     HangöIK                   2,88              
     2,43   2,40   2,88   

3)   Ronja Sundberg                   HangöIK                   2,81              
     2,81   2,41   2,56   



P9 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Henrik Sander                    HangöIK                   6,61              
     6,16   x      6,61   



T9 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Emilia Karlsson                  HangöIK                   8,60              
     8,60   x      8,04   

2)   Elina Ikonen                     HangöIK                   5,12              
     4,13   5,12   3,70   

3)   Ronja Sundberg                   HangöIK                   5,02              
     3,10   4,77   5,02   



P11 Pituus
Loppukilpailu
1)   Casper Jansson                   HangöIK                   3,10              
     3,10   2,58   2,64   
                          

2)   Oskar Sundberg                   HangöIK                   2,87              
     2,87   2,64   x      
                          



T11 Pituus
Loppukilpailu
1)   Enya Meinander                   HangöIK                   3,37              
     3,37   3,15   3,23   
                          

2)   Freja Österlund                  HangöIK                   2,97              
     2,89   2,83   2,97   
                          

3)   Saga Saarikoski                  HangöIK                   2,93              
     2,77   2,84   2,93   
                          

4)   Nadia Hietaharju                 HangöIK                   2,75              
     2,75   2,43   2,45   
                          



P11 Kuula
Loppukilpailu
1)   Casper Jansson                   HangöIK                   6,99              
     6,74   6,44   6,99   

2)   Oskar Sundberg                   HangöIK                   4,70              
     3,47   4,03   4,70   



T11 Kuula
Loppukilpailu
1)   Enya Meinander                   HangöIK                   5,56              
     4,61   4,48   5,56   

2)   Freja Österlund                  HangöIK                   5,36              
     5,36   4,64   5,30   

3)   Nadia Hietaharju                 HangöIK                   5,35              
     5,33   4,60   5,35   



P11 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Casper Jansson                   HangöIK                   18,33             
     16,41  16,37  18,33  



T11 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Freja Österlund                  HangöIK                   12,61             
     12,61  11,30  8,97   

2)   Nadia Hietaharju                 HangöIK                   10,21             
     6,90   8,54   10,21  



P13 Pituus
Loppukilpailu
1)   Kevin Jansson                    HangöIK                   3,63              
     3,61   3,63   3,38   
                          



T13 Pituus
Loppukilpailu
1)   Minea Österlund                  HangöIK                   3,44              
     3,33   x      3,44   
                          

2)   Neela Hietaharju                 HangöIK                   3,39              
     3,22   3,07   3,39   
                          

3)   Siina-Maria Heinänen             HangöIK                   3,38              
     3,38   3,34   2,85   
                          



P13 Kuula
Loppukilpailu
1)   Kevin Jansson                    HangöIK                   6,23              
     5,67   6,23   5,43   



T13 Kuula
Loppukilpailu
1)   Minea Österlund                  HangöIK                   6,42              
     x      6,42   x      

2)   Siina-Maria Heinänen             HangöIK                   5,97              
     4,94   4,90   5,97   

3)   Neela Hietaharju                 HangöIK                   5,78              
     5,47   5,78   5,69   



P13 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Kevin Jansson                    HangöIK                   16,03             
     16,03  x      x      



T13 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Neela Hietaharju                 HangöIK                   16,37             
     16,37  14,58  x      

2)   Minea Österlund                  HangöIK                   12,15             
     12,15  9,82   11,25  

3)   Siina-Maria Heinänen             HangöIK                   11,53             
     x      8,18   11,53