Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Seurakilpailu
18.07. klo 18:20 Silja Line Seurakisat Tulokset (päivitetty: 20:15 25.07.2019)
SEURAKISAT TO 18.7.2019				
TULOKSET				
				
POJAT				
				
P15 60m aj (P13 76,2cm)	 Seura	Ikäsarja	Tulos
Zakaria	Sabally	         VU	2004	        10,8
Aaron Ketolainen         VU	2005	        16,8
				
P15 Kolmiloikka	 			
Zakaria	Sabally	         VU	2004	        9,13
Aaron Ketolainen	 VU	2005	        6,77
				
P13 60m a (76,2cm)j				
Eemeli Halonen	         VU	2007	        16,1
				
P13 Kolmiloikka				
Eemeli Halonen	         VU	2007	        6,40
				
P11 60m aj (60cm)				
Teemu Jauhiainen   	 VU	2009	        11,9
				
P11 Korkeus				
Teemu Jauhiainen	 VU	2009	         110
				
P9 40m aj (40cm)				
Topias Karhu	         VU	2010	         9,2
Benjamin Kröger	         VU	2010	        11,0
				
P9 Korkeus				
Tobias Isaksson     	 Borgå Akilles 2010	 110
Topias Karhu	         VU	2010	          90
Benjamin Kröger	         VU	2010	          75
				
P7 40m				
Tobias Laine	         VU	2012	         8,5
Vilho Turku	         VU	2012	         8,5
Viktor Valve	         VU	2013	        12,3
				
P7 Pituus				
Tobias	Laine	         VU	2012	        2,30
Vilho	Turku	         VU	2012	        2,02
Viktor	Valve	         VU	2013	        1,70
				
TYTÖT				
				
T15 60m aj (T13 76,2cm)	 Seura	Ikäsarja	Tulos
Helmi Roikonen	         VU	2005	        13,5
Olivia Sinbel	         VU	2005	        13,7
				
T15 Kolmiloikka	 			
Helmi Roikonen	         VU	2005	        8,20
Olivia Sinbel	         VU	2005	        7,79
				
T13 60m aj (76,2cm)				
Elina Koistinen	         VU	2006	        13,6
Tilly Tallinen	         Maaningan Mahti 2007	13,7
Olivia Laukkoski	 VU	2006	        13,9
Anni Allemand	         VU	2007	        14,5
				
T13 Kolmiloikka				
Elina Koistinen	         VU	2006	        7,78
Olivia Laukkoski	 VU	2006	        7,55
Anni Allemand	         VU	2007	        7,33
				
T11 60m aj (60cm)				
Silvia Dvorak	         VU	2010	        11,9
Milka Koivukoski	 Helsingin Tarmo 2008	12,3
Saima Helminen	         Helsingin Tarmo 2008	12,4
Senni Pääkkönen	         VU	2009	        13,3
Eedla Halonen	         VU	2009	        13,6
Mandi Metsäkoivu	 VU	2008	        13,7
Ruut Tuovinen	         VU	2009	        14,2
				
T11 Korkeus				
Eedla Halonen	         VU	2009	         105
Senni Pääkkönen	         VU	2009	         105
Milla Tarvainen	         VU	2008	         105
Mandi Metsäkoivu	 VU	2008	          95
Ruut Tuovinen	         VU	2009	          95
				
T9 40m aj (40cm)				
Milla Tarvainen	         VU	2008	         8,4
Verna Tuovinen	         VU	2011	         8,6
Lotta Nurminen	         VU	2010	         8,7
Milla Tanninen	         Maaningan Mahti 2010	 8,7
Iida Nikunen	         VU	2010	         8,8
Alva Maukonen	         VU	2010	         9,4
				
T9 Korkeus				
Silvia Dvorak	         VU	2010	         115
Iida Nikunen	         VU	2010	          85
Alva Maukonen	         VU	2010	          85
Lotta Nurminen	         VU	2010	          80
Verna Tuovinen	         VU	2011	          80
Milla Tanninen	         Maaningan Mahti 2010	  80
				
T7 40m				
Elsi Nurminen	         VU	2013	         7,9
Iina Kaseva	         VU	2013	        10,1
Fiona Stephens-Järvinen	 VU	2014	        10,2
Iiris Kaseva	         VU	2013	        10,8
Maija Tetri	         VU	2014	        11,0
				
T7 Pituus				
Elsi Nurminen	         VU	2013	        2,45
Maija Tetri	         VU	2014	        1,70
Iiris Kaseva	         VU	2013	        1,60
Iina Kaseva	         VU	2013	        1,59
Fiona Stephens-Järvinen	 VU	2014	        1,43