Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
02.05. klo 18:00 Hanikan kevätmaastot Tulokset (päivitetty: 10:25 06.05.2019)
Tulokset:  		Hanikan maastot 2.5.2019, Hanikan Kuntorata, Espoo

Maastojuoksu		Miehet	5 km			        Tulos
	1	Olli Andström		Still Running Team	21:53
	2	Joonas Lehtovaara	Espoon Tapiot		23:34
	3	Juho Salila		Espoon Tapiot		23:37
	4	Risto Säntti		Espoon Tapiot		25:58
	5	Jarkko Kauppinen	Espoon Tapiot		28:09
	6	Anto Roots		Espoon Tapiot		31:33
				
Maastojuoksu		Naiset	5 km			        Tulos
	1	Katariina Jauhiainen	Espoon Tapiot		23:00
	2	Marisanna Laukka	Espoon Tapiot		23:16
	3	Peppi Aralehto	        Espoon Tapiot		23:19
	4	Ruut Laakso		Espoon Tapiot		24:55
	5	Tuula Miettinen	        Espoon Tapiot		25:46
	6	Suvi Niemivuo		Espoon Tapiot		26:31
	7	Sirpa Ilmivalta		Espoon Tapiot		26:40
	8	Sanna Ourila		Espoon Tapiot		27:26
	9	Jaana Widbom	        Espoon Tapiot		27:57
	10	Niina Ropponen	        Espoon Tapiot		28:51
	11	Elsa Jukkala		Espoon Tapiot		29:31
				
Maastojuoksu		M 17	5 km			        Tulos
	1	Jesse Pihamäki	        Espoon Tapiot		20:00
				
Maastojuoksu		M 15	2,5 km			        Tulos
	1	Andreas Kärkkäinen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	09:11
				
Maastojuoksu		N 15	2,5 km			        Tulos
	1	Mia Ushakov		Espoon Tapiot		10:49
	2	Saara Syrjälä		Espoon Tapiot		12:12
				
Maastojuoksu		P 13	2,5 km			        Tulos
	1	Markus Hakala	        Espoon Tapiot		10:34
	2	Ilmari Sarasmaa	        Espoon Tapiot		11:11
	3	Joa Järvenkylä		Espoon Tapiot		11:49
				
Maastojuoksu		T 13	2,5 km			        Tulos
	1	Taimi Vallioja		HKV		        10:02
	2	Mia Flink		Espoon Tapiot		11:27
	3	Inka Aunimo		Espoon Tapiot		11:31
	4	Saara Hokkanen	        Espoon Tapiot		11:50
	5	Léa Olivés		Espoon Tapiot		11:55
				
Maastojuoksu		T 11	2,5 km			        Tulos
	1	Alisa Miettinen			                14:15
				
Maastojuoksu		P 9	1 km			        Tulos
	1.	Ilmari Huopaniemi			        05:47
				
Maastojuoksu		T 9	1 km			        Tulos
	1.	Mathilda Poghysyan	Espoon Tapiot		06:56
				
Maastojuoksu		P 7	1 km			        Tulos
	1	Felix Aunimo				        08:36