Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
seuracup
18.06. klo 17:00 Seuracup 1. Ykköslohko Tulokset (päivitetty: 13:57 17.06.2019)
http://live.tuloslista.com/4335
http://live.tuloslista.com


Ilmoitetut alustavat viestijoukkueet ovat alla.


T9 4x50m viesti

3		Raision Kuula 2
Milla Koivu, Eveliina Saarinen, Silja Immonen, Mette Koski
4		Raision Kuula
Manteli Kuusisto, Ilona Utriainen, Ilona Aarnio, Devine Agbontaen
5		Turun Urheiluliitto
6		Naantalin Löyly
Saana Virtanen, Minttu Lautkankare, Lotta Mäkelä, Milja Lahdenranta


P9 4x50m viesti

4		Raision Kuula
Miio Laiho, Joonas Heino, Niki Sirén, Elmo Mäki
5		Naantalin Löyly
Aamos Tuhkala, Alex Lehtonen, Tomas Haulisto, Matias Jalovaara
6		Turun Urheiluliitto


T11 4x50m viesti

1		Turun Urheiluliitto 3
Anni Suuronen, Livia Immonen, Taika Varjonen, Oona Koivunen	
2		Naantalin Löyly 2
Nilla Suomalainen, Elina Hakuni, Loviisa Lehtonen, Veronika Willberg
3		Salon Vilpas
Essi Lokisto, Greta Aarnio, Tiuku Tenkanen, Ellen Taponen
4		Turun Weikot Yleisurheilu
5		Turun Urheiluliitto
Josefiina Tenovuo, Malin Saarto, Minea Auremaa, Vendela Hagström
6		Naantalin Löyly
Alisa Launonen, Iida Vähätalo, Fanni Paana, Venla Vainio
7		Raision Kuula
Oluwakemi Onilude, Vilma Mela, Anni Saarinen, Elsa Keinonen
8		Turun Urheiluliitto 2
Joanna Lepistö, Helmi Koivumäki, Niina Pettersson, Venla Ruohola


P11 4x50m viesti

1		Turun Urheiluliitto 3
Sisu Saarinen, Niklas Ojanen, Leevi Lakanmaa, Walle Heinonen	
2		Turun Urheiluliitto 2
Kalle Hovikoski, Carlos Mattsson, Roope Kirjavainen, Nooa Salmi
3		Turun Weikot Yleisurheilu
4		Raision Kuula
Eerik Häkli, Benjamin Kervilä, Miro Varjonen, Eetu Marjoniemi
5		Turun Urheiluliitto
Max Kostamo, Arvi Louramo, Voitto Virjonen, Valtteri Hyyrynen
6		Naantalin Löyly
Lukas Brandt, Viljami Launonen, Lauri Tahkola, Vilmer Strømsvik
7		Salon Vilpas
Viljo Korhonen, Ville Elovaara, Alvin Lundström, Aaro Manner
8		Naantalin Löyly 2
Aaron Roos, Joona Auremaa, Eero Kaunisto, Oskar Saksa


T13 4x100m viesti erä 1

3		Turun Urheiluliitto 5
Perla Reunanen, Ilona Kuusmaa, Anna Leinonen, Stella Lehtisalo
4		Turun Urheiluliitto 3
Ida Leppänen, Pihla Kaijula, Aava Koskinen, Meeri Haapio
5		Turun Urheiluliitto 2
Emilin Ayelbassa, Wilma Onnela
6		Raision Kuula 2
Linnea Rintanen, Emma-Lotta Roine, Saimi Seppälä, Maria Izotova
7		Turun Urheiluliitto 4
Anna Jääskeläinen, Iida Ruoho, Jenna Hirvikorpi

erä 2

3		Turun Weikot Yleisurheilu
4		Raision Kuula
Aada Kalliola, Stella Enwena, Minea Kumlander, Tilda Salmi
5		Turun Urheiluliitto
Fia Casagrande, Maria Ranne, Julia Pihlström, Maija Männistö
6		Salon Vilpas
Iina Lokisto, Alisa Emaldynova, Laura Ahlqvist, Lotta Salo
7		Naantalin Löyly
Eden Kytö, Isla Lehtonen, Matilda Mehto, Emmi Tiljander


P13 4x100m viesti

2		Turun Urheiluliitto 2
Tomi Kuusisto, Lenni Majasuo, Widar Toiviainen	
3		Turun Urheiluliitto 3
Jesse Poussa, Felix Kandolin, Edwin Itämeri, Aatu Kukkonen
4		Raision Kuula
Oluwashina Onilude, Taavi Tuominen, Elmo Kuorilehto, Louis Mertens
5		Turun Urheiluliitto
Alvar Itämeri, Riku Naula, Julius Antola, Eemil Aaltonen
6		Salon Vilpas
Lari Ruottinen, Jonne Aho, Luca Jämsen, Ukko-Pekka Heikkilä
7		Naantalin Löyly
Veikko Paana, Niko Kaunisto, Hannes Santavuori, Kasperi Puhakka



T15 4x100m viesti

4		Turun Weikot Yleisurheilu
5		Turun Urheiluliitto
Pinja Naula, Tinja Pirttikoski, Lotta Nurminen
6		Raision Kuula
Viveka Loukola, Siiri Eloluoto, Aada Lehtonen, Emma Sjöberg
7		Naantalin Löyly
Enni Rusi, Viivi Perälä, Ilona Paana, Olivia Käkelä


P15 4x100m viesti

3		Salon Vilpas
Jimi Aho, Aarni Eijs, Joosef-Joakim Pesonen, Taneli Hemmilä
4		Turun Urheiluliitto
Aatu Penttilä, Vilho Ahtinen, Riku Uusitalo, Aarne Autio
5		Raision Kuula
Elias Loponen, Aapo Kalajoki, Sami Porrasoja, Steven Enwena