Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
08.06. klo 11:00 Uudyn 9-15v viestit Tulokset (päivitetty: 23:10 01.07.2019)
Uudyn 9-15v viestit
Riihimäen Kisko
08.06.2019

P9 4x400m viesti
Loppukilpailu
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  5.38,48           
   1) Riku Korhonen, 2) Paavo Jokitalo, 
   3) Olli Auranen, 4) Topias Leinonen
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  5.54,61           
   1) Aaron Kenealy-Wirta, 2) Mikael Vuollet, 
   3) Leevi Kaipiainen, 4) Julius Laakso
3)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  6.03,19           
   1) Jyvä-Kasperi Koskela, 2) Leevi Lehtinen, 
   3) Johannes Tuominen, 4) Precieux Mutshipule
4)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     6.19,23           
   1) Luka Soiramo, 2) Alex Leiramo, 
   3) Elias Hirtentreu, 4) Nooa Vanha-mylläri
5)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  6.34,68           
   1) Tomas Koivisto, 2) Lev Burakov, 
   3) Leo Herranen, 4) Jyri Korhonen
6)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     6.52,65           
   1) Olavi Sokka, 2) Leo Makkonen, 
   3) Ilkka Oksanen, 4) Tobias Löfgren
7)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  7.09,66           
   1) Tobias Wunsch, 2) Veikko Sirkiä, 
   3) Jarkko Naumanen, 4) Otto Alakoski
8)   Riihimäen Kisko 3                RiihimKi                  7.31,95           
   1) Vili Romppanen, 2) Pietari Kurvinen, 
   3) Lev Marchenkov, 4) Sampsa Grönberg
     Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   DNF               
   1) Jonne Räisänen, 2) Arvo Telen, 
   3) Niklas Nurmi, 4) Lucas Nurmi


T9 4x400m viesti
Loppukilpailu
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  5.44,20           
   1) Jenni Vuorinen, 2) Isabella Lindberg, 
   3) Maiju Miikkulainen, 4) Pipsa Raussi
2)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  5.59,31           
   1) Onerva Pennonen, 2) Pihla Peltoniemi, 
   3) Peppi Lucas, 4) Lotta Parviainen
3)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     6.00,67           
   1) Erin Mankka, 2) Saana Uotila, 
   3) Ella Tuparinne, 4) Kaisla Rouvila
4)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     6.02,30           
   1) Miisa Virtanen, 2) Elle Niklander, 
   3) Jessika Forssell, 4) Nella Jääskeläinen
5)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1     LänsiUU                   6.24,03           
   1) Beea Lehtovuori, 2) Isabel Nylund, 
   3) Iiris Länsimäki, 4) Lumi Halén
6)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  6.31,52           
   1) Veera Inkinen, 2) Veera Kyyriäinen, 
   3) Inka Taipale, 4) Nea Kurjenmäki
7)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  6.43,15           
   1) Martta Mösö, 2) Meea Urpalainen, 
   3) Sofia Vesterinen, 4) Anna Ollikainen
8)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  6.45,89           
   1) Emilia Löfman, 2) Amanda Kortesoja, 
   3) Sonja Ylhäinen, 4) Liisa Kerttunen
9)   Nurmijärven Yleisurheilu 3       NurmijYU                  6.47,36           
   1) Mira Montonen, 2) Olivia Pohjonen, 
   3) Aino Siirtola, 4) Gloria Burakova
10)  Riihimäen Kisko 3                RiihimKi                  7.35,18           
   1) Iina Mattila, 2) Sini Salminen, 
   3) Maya Mertkoski, 4) Jade Nieminen
     Vihdin Viesti                    VihdVie                   DNS               
   1) Säde Malvela, 2) Veera Hautaviita, 
   3) Säde Koivuniemi, 4) Bettina von Gerich


T/P9 8x40m sukkulaviesti
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  56,45             
   1) Topias Leinonen, 2) Martta Mösö, 
   3) Riku Korhonen, 4) Pihla Peltoniemi, 
   5) Paavo Jokitalo, 6) Peppi Lucas, 
   7) Olli Auranen, 8) Onerva Pennonen
2)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  58,98             
   1) Jenni Vuorinen, 2) Isabella Lindberg, 
   3) Leevi Lehtinen, 4) Veera Kyyriäinen, 
   5) Pipsa Raussi, 6) Precieux Mutshipule, 
   7) Maiju Miikkulainen, 8) Johannes Tuominen
3)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  1.00,08           
   1) Amos Gummerus, 2) Julius Laakso, 
   3) Liisa Kerttunen, 4) Leevi Kaipiainen, 
   5) Amanda Kortesoja, 6) Aaron Kenealy-Wirta, 
   7) Emilia Löfman, 8) Mikael Vuollet
4)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  1.00,80           
   1) Rasmus Roulamo, 2) Meea Urpalainen, 
   3) Sofia Vesterinen, 4) Vilja Vitikainen, 
   5) Lotta Parviainen, 6) Mira Montonen, 
   7) Anna Ollikainen, 8) Tomas Koivisto
5)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     1.01,60           
   1) Kaisla Rouvila, 2) Ella Tuparinne, 
   3) Erin Mankki, 4) Saana Uotila, 
   5) Luka Soiramo, 6) Nooa Vanha-Mylläri, 
   7) Sanni Vickholm, 8) Lilian Kuismanen
6)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1     LänsiUU                   1.02,87           
   1) Arvo Telen, 2) Jonne Räisänen, 
   3) Niclas Nurmi, 4) Lucas Nurmi, 
   5) Beea Lehtovuori, 6) Isabel Nylund, 
   7) Anni-Sofie Rinne, 8) Lumi Halen
7)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     1.04,22           
   1) Tobias Lofgren, 2) Leo Makkonen, 
   3) Ilkka Oksanen, 4) Olavi Sokka, 
   5) Miisa Virtanen, 6) Jessika Forssell, 
   7) Nella Jääskeläinen, 8) Elle Niklander
8)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  1.04,55           
   1) Veera Inkinen, 2) Tobias Wunsch, 
   3) Iina Mattila, 4) Vili Romppanen, 
   5) Jarkko Naumanen, 6) Nea Kurjenmäki, 
   7) Inka Taipale, 8) Jyvä-Kasperi Koskela
9)   Nurmijärven Yleisurheilu 3       NurmijYU                  1.05,19           
   1) Mette Urpalainen, 2) Aino Siirtola, 
   3) Leo Herranen, 4) Armas Ritanoro, 
   5) Olivia Pohjonen, 6) Aatos Ritanoro, 
   7) Viljo Hanni, 8) Jyri Korhonen
10)  Riihimäen Kisko 3                RiihimKi                  1.10,28           
   1) Robert Nomm, 2) Maya Mertkoski, 
   3) Pietari Kurvinen, 4) Lev Marchenkov, 
   5) Aatos Lievonen, 6) Jade Nieminen, 
   7) Veikko Sirkiä, 8) Sampsa Grönberg
     Länsi-Uudenmaan Urheilijat 2     LänsiUU                   1.08,77           
   1) Viveka Seitaniemi, 2) Emmi Takkinen, 
   3) Sanni Miininen, 4) Salla Miininen, 
   5) Iiris Länsimäki, 6) Ada Saarela, 
   7) Jiri Saarela, 8) Meea Kettunen
     Vihdin Viesti                    VihdVie                   1.04,49           
   1) Veera Hautaviita, 2) Bennie Von Gerich, 
   3) Eerika Hautaviita, 4) Akseli Lähdemäki, 
   5) Bettina von Gerich, 6) Säde Koivuniemi, 
   7) Samu Ilomäki, 8) Sade Malvela

Loppukilpailu erä 1
1)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     1.01,60           
   1) Kaisla Rouvila, 2) Ella Tuparinne, 
   3) Erin Mankki, 4) Saana Uotila, 
   5) Luka Soiramo, 6) Nooa Vanha-Mylläri, 
   7) Sanni Vickholm, 8) Lilian Kuismanen
2)   Nurmijärven Yleisurheilu 3       NurmijYU                  1.05,19           
   1) Mette Urpalainen, 2) Aino Siirtola, 
   3) Leo Herranen, 4) Armas Ritanoro, 
   5) Olivia Pohjonen, 6) Aatos Ritanoro, 
   7) Viljo Hanni, 8) Jyri Korhonen
3)   Riihimäen Kisko 3                RiihimKi                  1.10,28           
   1) Robert Nomm, 2) Maya Mertkoski, 
   3) Pietari Kurvinen, 4) Lev Marchenkov, 
   5) Aatos Lievonen, 6) Jade Nieminen, 
   7) Veikko Sirkiä, 8) Sampsa Grönberg
     Länsi-Uudenmaan Urheilijat 2     LänsiUU                   1.08,77           
   1) Viveka Seitaniemi, 2) Emmi Takkinen, 
   3) Sanni Miininen, 4) Salla Miininen, 
   5) Iiris Länsimäki, 6) Ada Saarela, 
   7) Jiri Saarela, 8) Meea Kettunen

Loppukilpailu erä 2
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  1.00,80           
   1) Rasmus Roulamo, 2) Meea Urpalainen, 
   3) Sofia Vesterinen, 4) Vilja Vitikainen, 
   5) Lotta Parviainen, 6) Mira Montonen, 
   7) Anna Ollikainen, 8) Tomas Koivisto
2)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     1.04,22           
   1) Tobias Lofgren, 2) Leo Makkonen, 
   3) Ilkka Oksanen, 4) Olavi Sokka, 
   5) Miisa Virtanen, 6) Jessika Forssell, 
   7) Nella Jääskeläinen, 8) Elle Niklander
3)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  1.04,55           
   1) Veera Inkinen, 2) Tobias Wunsch, 
   3) Iina Mattila, 4) Vili Romppanen, 
   5) Jarkko Naumanen, 6) Nea Kurjenmäki, 
   7) Inka Taipale, 8) Jyvä-Kasperi Koskela
     Vihdin Viesti                    VihdVie                   1.04,49           
   1) Veera Hautaviita, 2) Bennie Von Gerich, 
   3) Eerika Hautaviita, 4) Akseli Lähdemäki, 
   5) Bettina von Gerich, 6) Säde Koivuniemi, 
   7) Samu Ilomäki, 8) Sade Malvela

Loppukilpailu erä 3
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  56,45             
   1) Topias Leinonen, 2) Martta Mösö, 
   3) Riku Korhonen, 4) Pihla Peltoniemi, 
   5) Paavo Jokitalo, 6) Peppi Lucas, 
   7) Olli Auranen, 8) Onerva Pennonen
2)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  58,98             
   1) Jenni Vuorinen, 2) Isabella Lindberg, 
   3) Leevi Lehtinen, 4) Veera Kyyriäinen, 
   5) Pipsa Raussi, 6) Precieux Mutshipule, 
   7) Maiju Miikkulainen, 8) Johannes Tuominen
3)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  1.00,08           
   1) Amos Gummerus, 2) Julius Laakso, 
   3) Liisa Kerttunen, 4) Leevi Kaipiainen, 
   5) Amanda Kortesoja, 6) Aaron Kenealy-Wirta, 
   7) Emilia Löfman, 8) Mikael Vuollet
4)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1     LänsiUU                   1.02,87           
   1) Arvo Telen, 2) Jonne Räisänen, 
   3) Niclas Nurmi, 4) Lucas Nurmi, 
   5) Beea Lehtovuori, 6) Isabel Nylund, 
   7) Anni-Sofie Rinne, 8) Lumi Halen


P11 4x50m viesti
Loppukilpailu
1)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     30,07             
   1) Marcus Koljonen, 2) Anton Myrtenblad, 
   3) Mats Veskimäe, 4) Anton Heikkerö
2)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  30,84             
   1) Ville Mattila, 2) Topi Niemi, 
   3) Ossi Niemi, 4) Vili Rasehorn
3)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   31,64             
   1) Daniel Nylund, 2) Daniel Ehrnsten, 
   3) Janne Räisänen, 4) Voitto Säilä
4)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  32,51             
   1) Peetu Malmström, 2) Joona Paananen, 
   3) Jere Paananen, 4) Aarne Ryynänen
5)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  32,52             
   1) Topias Töllinen, 2) Lauri Jäske, 
   3) Vertti Salminen, 4) Onni Ihalainen
6)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   32,72             
   1) Teemu Tanskanen, 2) Ville Tanskanen, 
   3) Konsta Björn, 4) Aaron Forsman
7)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  32,95             
   1) Matias Samanen, 2) Väinö Linnermo, 
   3) Nuutti Leppänen, 4) Jesse Kaipiainen
8)   Janakkalan Jana                  JanJa                     33,80             
   1) Antti Saari, 2) Eeli Vähätalo, 
   3) Veikka Ahti, 4) Joonas Sohlman


T11 4x50m viesti
1)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1     LänsiUU                   31,93             
   1) Meea Kettunen, 2) Armida Suomi, 
   3) Veera Joutlahti, 4) Helmi Paananen
2)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  32,16             
   1) Eevi Aarnio, 2) Ellen Laukkanen, 
   3) Kaisa Alastalo, 4) Ruth Toivola
3)   Janakkalan Jana 1                JanJa                     32,44             
   1) Aila Leino, 2) Inka Hämäläinen, 
   3) Eerika Nieminen, 4) Maija Santanen
4)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  32,52             
   1) Essi Korhonen, 2) Matilda Mainio, 
   3) Kerttu Rantanen, 4) Enni Kenealy-Wirta
5)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  32,82             
   1) Oona Korhonen, 2) Heta Mösö, 
   3) Emma Liikkanen, 4) Kerttu Saari
6)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     33,17             
   1) Aino Pirhonen, 2) Emma Hamina, 
   3) Ada Myrtenblad, 4) Katja Hannén
7)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  33,33             
   1) Viiviliina Nurminen, 2) Daniela Perklén, 
   3) Jenna Pyykkö, 4) Liia Lehiö
8)   Janakkalan Jana 2                JanJa                     33,83             
   1) Milja Rautiainen, 2) Venla Hyvölä, 
   3) Nelli Nurminen, 4) Melina Nieminen
9)   Hyvinkään seudun Urheilijat 2    HyvsU                     34,07             
   1) Jonna Salonen, 2) Eva-Greta Oksanen, 
   3) Nelia Krantz, 4) Elsa Sokka
10)  Vihdin Viesti                    VihdVie                   34,81             
   1) Kiia Hyrsylä, 2) Aada Napari, 
   3) Isabella Kivelä, 4) Nea Hyrsylä
11)  Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     38,06             
   1) Ronja Hannén, 2) Enni Jokkala, 
   3) Sara Tuparinne, 4) Sanni Vickholm
12)  Länsi-Uudenmaan Urheilijat 2     LänsiUU                   42,69             
   1) Sonja Ryhänen, 2) Henni Siirala, 
   3) Helmi Takkinen, 4) Julia Baggström
     Hyvinkään seudun Urheilijat 1    HyvsU                     DNS               
   1) Linnea Teivaanmäki, 2) Kia Sairanen, 
   3) Iisa Aramo, 4) Catarine Billingham

Loppukilpailu erä 1
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  32,82             
   1) Oona Korhonen, 2) Heta Mösö, 
   3) Emma Liikkanen, 4) Kerttu Saari
2)   Janakkalan Jana 2                JanJa                     33,83             
   1) Milja Rautiainen, 2) Venla Hyvölä, 
   3) Nelli Nurminen, 4) Melina Nieminen
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat 2    HyvsU                     34,07             
   1) Jonna Salonen, 2) Eva-Greta Oksanen, 
   3) Nelia Krantz, 4) Elsa Sokka
4)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   34,81             
   1) Kiia Hyrsylä, 2) Aada Napari, 
   3) Isabella Kivelä, 4) Nea Hyrsylä
5)   Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     38,06             
   1) Ronja Hannén, 2) Enni Jokkala, 
   3) Sara Tuparinne, 4) Sanni Vickholm
6)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat 2     LänsiUU                   42,69             
   1) Sonja Ryhänen, 2) Henni Siirala, 
   3) Helmi Takkinen, 4) Julia Baggström

Loppukilpailu erä 2
1)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1     LänsiUU                   31,93             
   1) Meea Kettunen, 2) Armida Suomi, 
   3) Veera Joutlahti, 4) Helmi Paananen
2)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  32,16             
   1) Eevi Aarnio, 2) Ellen Laukkanen, 
   3) Kaisa Alastalo, 4) Ruth Toivola
3)   Janakkalan Jana 1                JanJa                     32,44             
   1) Aila Leino, 2) Inka Hämäläinen, 
   3) Eerika Nieminen, 4) Maija Santanen
4)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  32,52             
   1) Essi Korhonen, 2) Matilda Mainio, 
   3) Kerttu Rantanen, 4) Enni Kenealy-Wirta
5)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     33,17             
   1) Aino Pirhonen, 2) Emma Hamina, 
   3) Ada Myrtenblad, 4) Katja Hannén
6)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  33,33             
   1) Viiviliina Nurminen, 2) Daniela Perklén, 
   3) Jenna Pyykkö, 4) Liia Lehiö
     Hyvinkään seudun Urheilijat 1    HyvsU                     DNS               
   1) Linnea Teivaanmäki, 2) Kia Sairanen, 
   3) Iisa Aramo, 4) Catarine Billingham


P11 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  8.13,36           
   1) Topi Niemi, 2) Ossi Niemi, 
   3) Lauri Jäske, 4) Topias Töllinen
2)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     8.21,71           
   1) Marcus Koljonen, 2) Mats Veskimäe, 
   3) Alex Ahlgren, 4) Anton Myrtenblad
3)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   8.28,96           
   1) Aaron Forsman, 2) Konsta Björn, 
   3) Teemu Tanskanen, 4) Ville Tanskanen
4)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  8.33,39           
   1) Peetu Malmström, 2) Jere Mourujärvi, 
   3) Joona Paananen, 4) Otso Leinonen
5)   Janakkalan Jana                  JanJa                     9.07,04           
   1) Joonas Sohlman, 2) Antti Saari, 
   3) Niklas Pitkänen, 4) Veikka Ahti
6)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  9.16,87           
   1) Onni Ihalainen, 2) Vertti Salminen, 
   3) Oliver Hallikainen, 4) Ville Mattila
7)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   9.28,30           
   1) Daniel Ehrnsten, 2) Daniel Nylund, 
   3) Janne Räisänen, 4) Voitto Säilä
     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  DNF               
   1) Väinö Linnermo, 2) Matias Samanen, 
   3) Jesse Kaipiainen, 4) Nuutti Leppänen


T11 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Janakkalan Jana                  JanJa                     8.57,13           
   1) Maija Harju, 2) Maija Santanen, 
   3) Inka Hämäläinen, 4) Venla Hyvölä
2)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  9.06,54           
   1) Daniela Perklén, 2) Oona Korhonen, 
   3) Emma Liikkanen, 4) Viiviliina Nurminen
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat 1    HyvsU                     9.16,86           
   1) Nelia Krantz, 2) Elsa Sokka, 
   3) Catarine Billingham, 4) Iisa Aramo
4)   Porvoon Urheilijat 1             PorvU                     9.34,83           
   1) Katja Hannén, 2) Emma Hamina, 
   3) Enni Jokkala, 4) Sara Tuparinne
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  9.48,50           
   1) Kerttu Rantanen, 2) Enni Kenealy-Wirta, 
   3) Essi Korhonen, 4) Matilda Mainio
6)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   9.50,00           
   1) Meea Kettunen, 2) Julia Baggström, 
   3) Helmi Paananen, 4) Armida Suomi
     Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  DNS               
   1) Heta Mösö, 2) Jenna Pyykkö, 
   3) Siiri Kattelus, 4) Kerttu Saari
     Porvoon Urheilijat 2             PorvU                     DNS               
   1) Sara Tuparinne, 2) Lilian Kuismanen, 
   3) Ronja Hannén, 4) Ada Myrtenblad


P11 4x60m aitaviesti
1)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  48,85             
   1) Nuutti Leppänen, 2) Julius Laakso, 
   3) Väinö Linnermo, 4) Jesse Kaipiainen
2)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  49,93             
   1) Ville Mattila, 2) Lauri Jäske, 
   3) Onni Ihalainen, 4) Vili Rasehorn
3)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  52,52             
   1) Joona Paananen, 2) Jere Paananen, 
   3) Riku Korhonen, 4) Aarne Ryynänen
4)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  59,15             
   1) Oliver Hallikainen, 2) Matthias Wunsch, 
   3) Atte Miikkulainen, 4) Vertti Salminen
     Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   DNF               
   1) Aatu Kantola, 2) Daniel Ehrnsten, 
   3) Janne Räisänen, 4) Voitto Säilä

Loppukilpailu erä 1
1)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  52,52             
   1) Joona Paananen, 2) Jere Paananen, 
   3) Riku Korhonen, 4) Aarne Ryynänen
2)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  59,15             
   1) Oliver Hallikainen, 2) Matthias Wunsch, 
   3) Atte Miikkulainen, 4) Vertti Salminen

Loppukilpailu erä 2
1)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  48,85             
   1) Nuutti Leppänen, 2) Julius Laakso, 
   3) Väinö Linnermo, 4) Jesse Kaipiainen
2)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  49,93             
   1) Ville Mattila, 2) Lauri Jäske, 
   3) Onni Ihalainen, 4) Vili Rasehorn
     Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   DNF               
   1) Aatu Kantola, 2) Daniel Ehrnsten, 
   3) Janne Räisänen, 4) Voitto Säilä


T11 4x60m aitaviesti
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  48,84             
   1) Oona Korhonen, 2) Daniela Perklén, 
   3) Emma Liikkanen, 4) Jenna Pyykkö
2)   Hyvinkään seudun Urheilijat 1    HyvsU                     49,08             
   1) Linnea Taivaanmäki, 2) Kia Sairanen, 
   3) Iisa Aramo, 4) Catarine Billingham
3)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  49,27             
   1) Ruth Toivola, 2) Kaisa Alastalo, 
   3) Ellen Laukkanen, 4) Eevi Aarnio
4)   Janakkalan Jana                  JanJa                     49,37             
   1) Eerika Nieminen, 2) Milja Rautiainen, 
   3) Maija Santanen, 4) Inka Hämäläinen
5)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   49,66             
   1) Meea Kettunen, 2) Julia Baggström, 
   3) Veera Joutlahti, 4) Helmi Paananen
6)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  51,20             
   1) Heta Mösö, 2) Liia Lehiö, 
   3) Siiri Kattelus, 4) Ella Muukka
7)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  51,54             
   1) Matilda Mainio, 2) Kerttu Rantanen, 
   3) Liisa Kerttunen, 4) Enni Kenealy-Wirta
8)   Hyvinkään seudun Urheilijat 2    HyvsU                     53,62             
   1) Nelia Krantz, 2) Eva-Greta Oksanen, 
   3) Jonna Salonen, 4) Elsa Sokka
9)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     54,87             
   1) Emma Hamina, 2) Ada Myrtenblad, 
   3) Enni Jokkala, 4) Aino Pirhonen

Loppukilpailu erä 1
1)   Janakkalan Jana                  JanJa                     49,37             
   1) Eerika Nieminen, 2) Milja Rautiainen, 
   3) Maija Santanen, 4) Inka Hämäläinen
2)   Nurmijärven Yleisurheilu 2       NurmijYU                  51,20             
   1) Heta Mösö, 2) Liia Lehiö, 
   3) Siiri Kattelus, 4) Ella Muukka
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat 2    HyvsU                     53,62             
   1) Nelia Krantz, 2) Eva-Greta Oksanen, 
   3) Jonna Salonen, 4) Elsa Sokka

Loppukilpailu erä 2
1)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   49,66             
   1) Meea Kettunen, 2) Julia Baggström, 
   3) Veera Joutlahti, 4) Helmi Paananen
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  51,54             
   1) Matilda Mainio, 2) Kerttu Rantanen, 
   3) Liisa Kerttunen, 4) Enni Kenealy-Wirta
3)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     54,87             
   1) Emma Hamina, 2) Ada Myrtenblad, 
   3) Enni Jokkala, 4) Aino Pirhonen

Loppukilpailu erä 3
1)   Nurmijärven Yleisurheilu 1       NurmijYU                  48,84             
   1) Oona Korhonen, 2) Daniela Perklén, 
   3) Emma Liikkanen, 4) Jenna Pyykkö
2)   Hyvinkään seudun Urheilijat 1    HyvsU                     49,08             
   1) Linnea Taivaanmäki, 2) Kia Sairanen, 
   3) Iisa Aramo, 4) Catarine Billingham
3)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  49,27             
   1) Ruth Toivola, 2) Kaisa Alastalo, 
   3) Ellen Laukkanen, 4) Eevi Aarnio


P13 4x100m viesti
1)   Janakkalan Jana 1                JanJa                     56,13             
   1) Tuomas Räkköläinen, 2) Aaro Savikko, 
   3) Kasper Päivärinta, 4) Topias Välläri
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  56,73             
   1) Kasperi Hiidenniemi, 2) Rasmus Kortesoja, 
   3) Alex Brofeldt, 4) Otso Barck
3)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   56,92             
   1) Lauri Loikkanen, 2) Jesse Kettunen, 
   3) Anton Sahikallio, 4) Aaron Ruotsala
4)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  59,11             
   1) Vilho Haaksluoto, 2) Christian Lindberg, 
   3) Aleksi Jäske, 4) Elias Hietanen
5)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     59,62             
   1) Olavi Halonen, 2) Eeli Rovasalo, 
   3) Elias Oksanen, 4) Anton Sokoff
6)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   59,84             
   1) Sisu Malvela, 2) Emil Granström, 
   3) Nuutti Stark, 4) Anton Palomäki
7)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  1.00,91           
   1) Aapo Ruhanen, 2) Rasmus Laapas, 
   3) Kasperi Kemppainen, 4) Valtteri Vasama
8)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  1.01,24           
   1) Elias Riihelä, 2) Aleksi Salminen, 
   3) Jusa Niemi, 4) Tatu Metsola
9)   Janakkalan Jana 2                JanJa                     1.03,26           
   1) Eetu Autio, 2) Miika Lipsanen, 
   3) Aapo Autio, 4) Matias Räkköläinen

Loppukilpailu erä 1
1)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     59,62             
   1) Olavi Halonen, 2) Eeli Rovasalo, 
   3) Elias Oksanen, 4) Anton Sokoff
2)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   59,84             
   1) Sisu Malvela, 2) Emil Granström, 
   3) Nuutti Stark, 4) Anton Palomäki
3)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  1.01,24           
   1) Elias Riihelä, 2) Aleksi Salminen, 
   3) Jusa Niemi, 4) Tatu Metsola
4)   Janakkalan Jana 2                JanJa                     1.03,26           
   1) Eetu Autio, 2) Miika Lipsanen, 
   3) Aapo Autio, 4) Matias Räkköläinen

Loppukilpailu erä 2
1)   Janakkalan Jana 1                JanJa                     56,13             
   1) Tuomas Räkköläinen, 2) Aaro Savikko, 
   3) Kasper Päivärinta, 4) Topias Välläri
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  56,73             
   1) Kasperi Hiidenniemi, 2) Rasmus Kortesoja, 
   3) Alex Brofeldt, 4) Otso Barck
3)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   56,92             
   1) Lauri Loikkanen, 2) Jesse Kettunen, 
   3) Anton Sahikallio, 4) Aaron Ruotsala
4)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  59,11             
   1) Vilho Haaksluoto, 2) Christian Lindberg, 
   3) Aleksi Jäske, 4) Elias Hietanen
5)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  1.00,91           
   1) Aapo Ruhanen, 2) Rasmus Laapas, 
   3) Kasperi Kemppainen, 4) Valtteri Vasama


T13 4x100m viesti
1)   Janakkalan Jana                  JanJa                     55,29             
   1) Emma Hautamäki, 2) Meeri Koliseva, 
   3) Nea Nummenpää, 4) Tuuli Kulju
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  55,32             
   1) Mila Heikkonen, 2) Helmi Cardona, 
   3) Enni Rantala, 4) Venla Martikainen
3)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     56,71             
   1) Sara Koskela, 2) Saara Eriksson, 
   3) Aino Jokkala, 4) Pinja Lindstedt
4)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2   KeskiUYU                  57,29             
   1) Heta Rantanen, 2) Saana Kajander, 
   3) Lumia Laakso, 4) Siru Huuskola
5)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1     LänsiUU                   58,11             
   1) Jonna Jäkkö, 2) Peppi Ehrnsten, 
   3) Helmi Säilä, 4) Elli Paananen
6)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  58,83             
   1) Tähkä-Alina Koskela, 2) Sonja Koskela, 
   3) Aada Grönroos, 4) Sanni-Veera Viertola
7)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     58,86             
   1) Vilma Sorola, 2) Sissi Kaksonen, 
   3) Anni Huttunen, 4) Elsa Pinola
8)   Mäntsälän Urheilijat             MäntsU                    59,37             
   1) Marianne Salmi, 2) Emma Kyyrä, 
   3) Neea Taskinen, 4) Silja Niemi
9)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  59,63             
   1) Elena Hämäläinen, 2) Sara Parviainen, 
   3) Emma Lehtonen, 4) Nea Pyykkö
10)  Keravan Urheilijat               KerU                      1.02,85           
   1) Denise Olander, 2) Aasa Heinonen, 
   3) Olivia Savolainen, 4) Elle Ceder
11)  Vihdin Viesti                    VihdVie                   1.04,54           
   1) Roosa Vallin, 2) Angelina Morozyuk, 
   3) Laura Karusalmi, 4) Selina Kalliorinne
     Länsi-Uudenmaan Urheilijat 2     LänsiUU                   1.03,76           
   1) Ellen Telén, 2) Essi Hämäläinen, 
   3) Anniina Takkinen, 4) Silja Ranta

Loppukilpailu erä 1
1)   Janakkalan Jana                  JanJa                     55,29             
   1) Emma Hautamäki, 2) Meeri Koliseva, 
   3) Nea Nummenpää, 4) Tuuli Kulju
2)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     56,71             
   1) Sara Koskela, 2) Saara Eriksson, 
   3) Aino Jokkala, 4) Pinja Lindstedt
3)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2   KeskiUYU                  57,29             
   1) Heta Rantanen, 2) Saana Kajander, 
   3) Lumia Laakso, 4) Siru Huuskola
4)   Mäntsälän Urheilijat             MäntsU                    59,37             
   1) Marianne Salmi, 2) Emma Kyyrä, 
   3) Neea Taskinen, 4) Silja Niemi
5)   Keravan Urheilijat               KerU                      1.02,85           
   1) Denise Olander, 2) Aasa Heinonen, 
   3) Olivia Savolainen, 4) Elle Ceder
     Länsi-Uudenmaan Urheilijat 2     LänsiUU                   1.03,76           
   1) Ellen Telén, 2) Essi Hämäläinen, 
   3) Anniina Takkinen, 4) Silja Ranta

Loppukilpailu erä 2
1)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  55,32             
   1) Mila Heikkonen, 2) Helmi Cardona, 
   3) Enni Rantala, 4) Venla Martikainen
2)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1     LänsiUU                   58,11             
   1) Jonna Jäkkö, 2) Peppi Ehrnsten, 
   3) Helmi Säilä, 4) Elli Paananen
3)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  58,83             
   1) Tähkä-Alina Koskela, 2) Sonja Koskela, 
   3) Aada Grönroos, 4) Sanni-Veera Viertola
4)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     58,86             
   1) Vilma Sorola, 2) Sissi Kaksonen, 
   3) Anni Huttunen, 4) Elsa Pinola
5)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  59,63             
   1) Elena Hämäläinen, 2) Sara Parviainen, 
   3) Emma Lehtonen, 4) Nea Pyykkö
6)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   1.04,54           
   1) Roosa Vallin, 2) Angelina Morozyuk, 
   3) Laura Karusalmi, 4) Selina Kalliorinne


P13 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  7.33,79           
   1) Jonne Mourujärvi, 2) Rasmus Laapas, 
   3) Kasperi Kemppainen, 4) Anton Kemppi
2)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  7.36,72           
   1) Elias Riihelä, 2) Aleksi Jäske, 
   3) Christian Lindberg, 4) Vilho Haaksluoto
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     8.13,93           
   1) Olavi Halonen, 2) Anton Sokoff, 
   3) Henrik Ahoniemi, 4) Eeli Rovasalo
4)   Janakkalan Jana                  JanJa                     8.24,43           
   1) Topias Välläri, 2) Tuomas Räkköläinen, 
   3) Kasperi Vehniäinen, 4) Eetu Autio
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  8.32,89           
   1) Rasmus Kortesoja, 2) Alex Brofeldt, 
   3) Kasperi Hiidenniemi, 4) Otso Barck
6)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   9.12,31           
   1) Sisu Malvela, 2) Emil Granström, 
   3) Nuutti Stark, 4) Anton Palomäki
7)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  9.29,26           
   1) Aleksi Salminen, 2) Tatu Metsola, 
   3) Jusa Niemi, 4) Elias Hietanen
     Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   DNS               
   1) Aaron Ruotsala, 2) Jesse Kettunen, 
   3) Lauri Loikkanen, 4) Anton Sahikallio


T13 4x600m viesti
Loppukilpailu
1)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   7.46,02           
   1) Ellen Telén, 2) Ina Tiainen, 
   3) Peppi Ehrnsten, 4) Jonna Jäkkö
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  7.51,33           
   1) Heta Rantanen, 2) Saana Kajander, 
   3) Enni Rantala, 4) Mila Heikkonen
3)   Mäntsälän Urheilijat             MäntsU                    7.53,16           
   1) Neea Taskinen, 2) Silja Niemi, 
   3) Saara Leinonen, 4) Marianne Salmi
4)   Porvoon Urheilijat               PorvU                     7.54,42           
   1) Aino Jokkala, 2) Sara Koskela, 
   3) Alisa Kiiski, 4) Pinja Lindstedt
5)   Janakkalan Jana                  JanJa                     8.31,11           
   1) Hanna Henttonen, 2) Meeri Koliseva, 
   3) Pinja Metsä-Keisteri, 4) Nea Nummenpää
6)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  8.39,78           
   1) Tähkä-Alina Koskela, 2) Ida Aarnio, 
   3) Olivia Lindholm, 4) Aada Grönroos
7)   Keravan Urheilijat               KerU                      8.45,64           
   1) Denise Olander, 2) Aasa Heinonen, 
   3) Olivia Savolainen, 4) Elle Ceder
8)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  8.46,03           
   1) Pihla Jaakola-Siimes, 2) Isabella Edelman, 
   3) Nea Pyykkö, 4) Emma Lehtonen
9)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   9.08,18           
   1) Roosa Vallin, 2) Angelina Morozyuk, 
   3) Laura Karusalmi, 4) Selina Kalliorinne
10)  Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     9.09,40           
   1) Elsa Pinola, 2) Vilma Sorola, 
   3) Anni Huttunen, 4) Sissi Kaksonen
     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2   KeskiUYU                  DNS               
   1) Niia Hietala, 2) Helmi Cardona, 
   3) Lumia Laakso, 4) Venla Martikainen


P13 4x60m aitaviesti
Loppukilpailu
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  47,20             
   1) Vilho Haaksluoto, 2) Christian Lindberg, 
   3) Aleksi Jäske, 4) Elias Hietanen
     Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   DNF               
   1) Jesse Kettunen, 2) Anton Sahikallio, 
   3) Aaron Ruotsala, 4) Lauri Loikkanen


T13 4x60m aitaviesti
1)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  45,19             
   1) Tähkä-Alina Koskela, 2) Aada Grönroos, 
   3) Ida Aarnio, 4) Sanni-Veera Viertola
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  45,24             
   1) Mila Heikkonen, 2) Lumia Laakso, 
   3) Heta Rantanen, 4) Venla Martikainen
3)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2   KeskiUYU                  45,73             
   1) Saana Kajander, 2) Siru Huuskola, 
   3) Niia Hietala, 4) Helmi Cardona
4)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  46,28             
   1) Emma Lehtonen, 2) Sanni Lehtonen, 
   3) Elena Hämäläinen, 4) Sara Parviainen
5)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     49,16             
   1) Elsa Pinola, 2) Vilma Sorola, 
   3) Anni Huttunen, 4) Sissi Kaksonen
6)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   53,93             
   1) Ellen Telén, 2) Essi Hämäläinen, 
   3) Helmi Säilä, 4) Elli Paananen

Loppukilpailu erä 1
1)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2   KeskiUYU                  45,73             
   1) Saana Kajander, 2) Siru Huuskola, 
   3) Niia Hietala, 4) Helmi Cardona
2)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  46,28             
   1) Emma Lehtonen, 2) Sanni Lehtonen, 
   3) Elena Hämäläinen, 4) Sara Parviainen
3)   Länsi-Uudenmaan Urheilijat       LänsiUU                   53,93             
   1) Ellen Telén, 2) Essi Hämäläinen, 
   3) Helmi Säilä, 4) Elli Paananen

Loppukilpailu erä 2
1)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  45,19             
   1) Tähkä-Alina Koskela, 2) Aada Grönroos, 
   3) Ida Aarnio, 4) Sanni-Veera Viertola
2)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  45,24             
   1) Mila Heikkonen, 2) Lumia Laakso, 
   3) Heta Rantanen, 4) Venla Martikainen
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     49,16             
   1) Elsa Pinola, 2) Vilma Sorola, 
   3) Anni Huttunen, 4) Sissi Kaksonen


P15 4x100m viesti
Loppukilpailu
1)   Keravan Urheilijat               KerU                      55,99             
   1) Veeti Savolainen, 2) Akseli Reinikainen, 
   3) Samuli Saarikoski, 4) Aaro Kiviluoto
2)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     56,50             
   1) Taneli Hyvärinen, 2) Veeti Juutilainen, 
   3) Juuso Ordning, 4) Alex Virtanen


T15 4x100m viesti
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  52,12             
   1) Elisa Alastalo, 2) Vanessa Lindberg, 
   3) Emmi Hietanen, 4) Helmi Lievonen
2)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   53,62             
   1) Vilma Meriläinen, 2) Julia Suihkonen, 
   3) Magdaleena Havukorpi, 4) Anni Napari
3)   Keravan Urheilijat 2             KerU                      53,65             
   1) Elsa Rönkkö, 2) Amanda Rontu, 
   3) Aino Risku, 4) Sini-Minea Saarikoski
4)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  53,67             
   1) Selma Mäenpää, 2) Venla Lehtonen, 
   3) Thea Kolu, 4) Greta Laukala
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  54,76             
   1) Hille Kankaanpää, 2) Emmi Ronkainen, 
   3) Noora Sihvonen, 4) Ida Cardona
6)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      54,89             
   1) Sara-Julia Hellsten, 2) Petranella Poranen, 
   3) Emmi Lampio, 4) Pihla Väisänen
7)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  55,31             
   1) Venla Lähdemäki, 2) Aino Laitinen, 
   3) Vilja-Matilda Koskela, 4) Salla Savikko
8)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     56,10             
   1) Aino Halonen, 2) Elsa Mattila, 
   3) Laura Ylönen, 4) Isla Sokoff
9)   Janakkalan Jana                  JanJa                     56,61             
   1) Lotta Jalonen, 2) Helmi Lipsanen, 
   3) Anniina Henttonen, 4) Julia Pitkänen

Loppukilpailu erä 1
1)   Keravan Urheilijat 2             KerU                      53,65             
   1) Elsa Rönkkö, 2) Amanda Rontu, 
   3) Aino Risku, 4) Sini-Minea Saarikoski
2)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  53,67             
   1) Selma Mäenpää, 2) Venla Lehtonen, 
   3) Thea Kolu, 4) Greta Laukala
3)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  55,31             
   1) Venla Lähdemäki, 2) Aino Laitinen, 
   3) Vilja-Matilda Koskela, 4) Salla Savikko
4)   Janakkalan Jana                  JanJa                     56,61             
   1) Lotta Jalonen, 2) Helmi Lipsanen, 
   3) Anniina Henttonen, 4) Julia Pitkänen

Loppukilpailu erä 2
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  52,12             
   1) Elisa Alastalo, 2) Vanessa Lindberg, 
   3) Emmi Hietanen, 4) Helmi Lievonen
2)   Vihdin Viesti                    VihdVie                   53,62             
   1) Vilma Meriläinen, 2) Julia Suihkonen, 
   3) Magdaleena Havukorpi, 4) Anni Napari
3)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1   KeskiUYU                  54,76             
   1) Hille Kankaanpää, 2) Emmi Ronkainen, 
   3) Noora Sihvonen, 4) Ida Cardona
4)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      54,89             
   1) Sara-Julia Hellsten, 2) Petranella Poranen, 
   3) Emmi Lampio, 4) Pihla Väisänen
5)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     56,10             
   1) Aino Halonen, 2) Elsa Mattila, 
   3) Laura Ylönen, 4) Isla Sokoff


P15 4x800m viesti
Loppukilpailu
1)   Keravan Urheilijat               KerU                      10.31,62          
   1) Veeti Savolainen, 2) Akseli Reinikainen, 
   3) Samuli Saarikoski, 4) Aaro Kiviluoto


T15 4x800m viesti
Loppukilpailu
1)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      10.45,75          
   1) Elsa Rönkkö, 2) Pihla Väisänen, 
   3) Amanda Rontu, 4) Sini-Minea Saarikoski
2)   Keravan Urheilijat 2             KerU                      11.00,41          
   1) Petranella Poranen, 2) Emmi Lampio, 
   3) Sara-Julia Hellsten, 4) Aino Risku
3)   Riihimäen Kisko                  RiihimKi                  11.20,03          
   1) Elisa Alastalo, 2) Vanessa Lindberg, 
   3) Helmi Lievonen, 4) Emmi Hietanen
4)   Nurmijärven Yleisurheilu         NurmijYU                  11.41,84          
   1) Sara Parviainen, 2) Emmi Kotamäki, 
   3) Sanni Lehtonen, 4) Greta Laukala
5)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     11.43,65          
   1) Aino Halonen, 2) Elsa Mattila, 
   3) Isla Sokoff, 4) Piia Romppainen


T15 4x80m aitaviesti
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  49,95             
   1) Vanessa Lindberg, 2) Helmi Lievonen, 
   3) Elisa Alastalo, 4) Emmi Hietanen
2)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  56,39             
   1) Venla Lähdemäki, 2) Annika Vilen, 
   3) Vilja-Matilda Koskela, 4) Salla Savikko
3)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     56,90             
   1) Isla Sokoff, 2) Aino Halonen, 
   3) Laura Ylönen, 4) Elsa Mattila
4)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      57,58             
   1) Amanda Rontu, 2) Elsa Rönkkö, 
   3) Emmi Lampio, 4) Aino Risku
5)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  57,62             
   1) Hille Kankaanpää, 2) Noora Sihvonen, 
   3) Emmi Ronkainen, 4) Ida Cardona
6)   Janakkalan Jana                  JanJa                     1.00,25           
   1) Julia Pitkänen, 2) Lotta Jalonen, 
   3) Anniina Henttonen, 4) Helmi Lipsanen

Loppukilpailu erä 1
1)   Riihimäen Kisko 2                RiihimKi                  56,39             
   1) Venla Lähdemäki, 2) Annika Vilen, 
   3) Vilja-Matilda Koskela, 4) Salla Savikko
2)   Hyvinkään seudun Urheilijat      HyvsU                     56,90             
   1) Isla Sokoff, 2) Aino Halonen, 
   3) Laura Ylönen, 4) Elsa Mattila
3)   Janakkalan Jana                  JanJa                     1.00,25           
   1) Julia Pitkänen, 2) Lotta Jalonen, 
   3) Anniina Henttonen, 4) Helmi Lipsanen

Loppukilpailu erä 2
1)   Riihimäen Kisko 1                RiihimKi                  49,95             
   1) Vanessa Lindberg, 2) Helmi Lievonen, 
   3) Elisa Alastalo, 4) Emmi Hietanen
2)   Keravan Urheilijat 1             KerU                      57,58             
   1) Amanda Rontu, 2) Elsa Rönkkö, 
   3) Emmi Lampio, 4) Aino Risku
3)   Keski-Uudenmaan Yleisurheilu     KeskiUYU                  57,62             
   1) Hille Kankaanpää, 2) Noora Sihvonen, 
   3) Emmi Ronkainen, 4) Ida Cardona