Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
01.07. klo 10:00 Avoimet piirikunnalliset Tulokset (päivitetty: 13:55 01.07.2018)
Av. piirikunnalliset
Kokemäen Kova-Väki
01.07.2018

P9 Kuula
Loppukilpailu
1)   Niklas Lehtinen                  LapSa                     7,33              
     6,52   x      x      x      7,33   6,83   

2)   Santeri Rantala                  NakkVire                  6,87              
     6,87   5,71   5,74   5,98   5,50   5,94   

3)   Leevi Pein                       KanksLei                  6,26              
     6,08   x      x      5,70   5,78   6,26   


T9 Kuula
Loppukilpailu
1)   Anna Saine                       KanksLei                  6,25              
     5,72   5,74   6,25   x      x      6,11   

2)   Mila Mäkinen                     PorYU                     4,60
     4,52   4,53   4,60   x     4,29   4,50

3)   Rosaliina Nelimarkka             UlvST                     3,59              
     3,59   3,52   3,30   x      2,93   3,41   

P9 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Niklas Lehtinen                  LapSa                     18,64             
     15,00  17,29  18,64  18,34  18,01  x      

2)   Santeri Rantala                  NakkVire                  14,72             
     14,72  13,81  11,73  13,16  x      13,93  
               

T9 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Anna Saine                       KanksLei                  13,86             
     12,76  13,86  12,60  13,18  x      10,65  

2)   Mila Mäkinen                     PorinYU                   12,20             
     10,27  10,05  11,25  11,42  11,88  12,20  

3)   Rosaliina Nelimarkka             UlvST                     7,65              
     7,45   7,65   7,40   6,69   6,72   7,32   


P10 Kuula
Loppukilpailu
1)   Aarni Elomaa                     TampPy                    7,46              
     7,46   x      6,97   x      7,23   x      

2)   Jimi Salo                        NoormNo                   7,39              
     6,75   6,57   7,39   7,08   x      6,68   

3)   Veeti Vikström                   PorinYU                   6,68              
     6,52   6,05   6,34   6,33   5,86   6,68   

T10 Kuula
Loppukilpailu
1)   Kiia Mäkinen                     PorinYU                   7,23              
     6,03   7,03   7,23   7,05   6,70   x      

2)   Milja Kaapu                      PunkalKu                  5,58              
     5,58   4,94   4,35   4,87   5,20   5,03   

P10 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Jimi Salo                        NoormNo                   23,44             
     20,47  20,18  19,52  22,67  18,16  23,44  

2)   Aarni Elomaa                     TampPy                    19,14             
     17,44  16,24  x      16,82  19,14  18,93  

3)   Veeti Vikström                   PorinYU                   17,99             
     13,30  15,57  14,78  17,35  14,94  17,99  

T10 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Kiia Mäkinen                     PorinYU                   20,35             
     14,62  17,90  17,60  18,80  x      20,35  

2)   Milja Kaapu                      PunkalKu                  14,97             
     13,53  10,62  14,30  14,97  x      14,25  

P11 Kuula
Loppukilpailu
1)   Luukas Lehtinen                  LapSa                     8,38              
     8,38   x      x      x      x      x      

2)   Elias Eskola                     UrjU                      7,32              
     7,32   x      x      6,43   x      7,09   

3)   Kaius Helaste                    KeitKu                    7,15              
     x      6,84   x      6,72   6,82   7,15   

T11 Kuula
Loppukilpailu
1)   Matilda Mehto                    NaantLöy                  8,82              
     8,62   8,08   x      8,52   8,29   8,82   

2)   Vanessa Salminen                 ForssSa                   7,71              
     7,17   7,30   7,49   7,02   7,71   x      

3)   Menna Turpeinen                  PihtipTui                 6,45              
     x      6,38   6,14   6,45   6,08   x      

P11 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Elias Eskola                     UrjU                      27,52             
     x      25,54  x      21,86  27,52  24,89  

2)   Luukas Lehtinen                  LapSa                     26,41             
     24,95  26,41  26,31  25,34  x      x      

3)   Kaius Helaste                    KeitKu                    21,45             
     17,37  20,92  19,73  21,45  18,56  20,07  

T11 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Matilda Mehto                    NaantLöy                  25,39             
     23,71  23,65  25,39  21,42  x      22,68  

2)   Vanessa Salminen                 ForssSa                   24,92             
     21,90  24,92  x      x      x      24,44  

3)   Menna Turpeinen                  PihtipTui                 17,78             
     x      x      16,35  9,70   14,60  17,78  

T12 Kuula
Loppukilpailu
1)   Rebecca Nelimarkka               UlvST                     9,00              
     8,30   7,98   9,00   8,46   7,38   7,90   

2)   Mea Rosenvall                    NakkVire                  8,29              
     7,85   8,29   7,02   7,85   8,08   7,22   

3)   Alisa Rauhamaa                   LahdA                     6,80              
     6,65   6,74   6,80   6,60   x      6,11   

T12 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Rebecca Nelimarkka               UlvST                     25,46             
     25,46  x      x      x      23,42  24,84  

2)   Alisa Rauhamaa                   LahdA                     21,10             
     x      21,10  x      x      19,60  x      

3)   Mea Rosenvall                    NakkVire                  18,62             
     16,87  17,58  16,24  16,48  18,62  16,68  



P13 Kuula
Loppukilpailu
1)   Joona Nieminen                   EspTa                     11,08             
     10,85  11,08  x      10,30  x      10,77  

2)   Onni Rustholkarhu                LahdA                     10,30             
     9,96   10,21  10,30  10,20  x      x      


T13 Kuula
Loppukilpailu
1)   Iiris Veijola                    HämeenlTa                 11,62             
     10,84  10,89  10,98  10,99  11,62  11,25  

2)   Siiri Pein                       KanksLei                  11,58             
     10,89  10,86  11,58  11,13  11,29  11,25  

3)   Minttu Laurila                   TuUL                      11,00             
     10,26  x      10,46  x      11,00  10,77  

4)   Vilma Kerälä                     HämeenlTa                 10,04             
     10,04  x      10,02  x      9,24   8,26   

5)   Alice Koskelainen                LahdA                     9,09              
     8,46   8,54   9,05   8,53   9,09   8,62   

6)   Birgit Tuomola                   KestjNS                   8,90              
     x      8,90   8,18   x      x      8,75   

7)   Sinja Johansson                  LahdA                     7,30              
     x      7,19   x      7,30   x      x      

P13 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Joona Nieminen                   EspTa                     49,00             
     45,24  48,50  x      x      x      49,00  

2)   Onni Rustholkarhu                LahdA                     36,44             
     36,41  35,89  36,25  36,44  34,39  x      

3)   Niilo Virta                      ForssSa                   30,15             
     26,65  x      x      29,95  29,09  30,15  

4)   Juhana Paasikivi                 NaantLöy                  23,24             
     x      x      22,38  21,50  x      23,24  

5)   Topias Kaapu                     PunkalKu                  22,40             
     22,40  15,43  x      x      18,42  x      



T13 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Siiri Pein                       KanksLei                  40,66             
     37,30  33,00  40,33  36,23  x      40,66  

2)   Iiris Veijola                    HämeenlTa                 39,63             
     32,17  37,81  36,75  39,54  x      39,63  

3)   Minttu Laurila                   TuUL                      34,25             
     34,25  33,55  x      x      33,30  33,64  

4)   Birgit Tuomola                   KestjNS                   32,94             
     29,27  32,80  x      32,94  x      24,39  

5)   Vilma Kerälä                     HämeenlTa                 32,20             
     32,20  27,07  30,56  x      31,94  28,54  

6)   Alice Koskelainen                LahdA                     27,35             
     x      x      x      x      x      27,35  

P14 Kuula
Loppukilpailu
1)   Kosti Saine                      KanksLei                  12,74             
     11,96  12,29  x      12,39  12,52  12,74  

T14 Kuula
Loppukilpailu
1)   Anette Saalismaa                 OulPy                     13,01             
     x      x      x      x      x      13,01  

2)   Tiina Järvinen                   LahdA                     11,74             
     11,02  10,79  11,61  11,00  11,74  11,47  

3)   Lyydia Herrala                   TöysVe                    9,89              
     9,46   9,79   9,18   9,35   9,89   x      

P14 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Kosti Saine                      KanksLei                  54,42             
     x      40,09  51,01  52,08  53,94  54,42  

T14 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Anette Saalismaa                 OulPy                     41,59             
     40,34  41,59  x      40,67  x      40,00  

2)   Lyydia Herrala                   TöysVe                    33,82             
     x      32,81  33,82  x      x      x      

3)   Tiina Järvinen                   LahdA                     28,28             
     x      23,37  x      28,28  25,25  x      

P15 Kuula
Loppukilpailu
1)   Miika Lahtonen                   MynämI                    15,88             
     15,21  15,70  15,88  15,52  15,66  15,07  

2)   Joona Turpeinen                  PihtipTui                 12,06             
     11,87  11,88  12,06  x      x      11,91  

3)   Juho Leveelahti                  VirtU                     11,44             
     11,35  x      x      11,43  11,44  x      

4)   Lari Nikkanen                    NaantLöy                  10,97             
     10,15  x      x      x      10,97  x      

5)   Jooseppi Sallinen                SavonlRie                 10,50             
     x      9,95   10,50  x      10,19  x      

     Ahti Pokkinen                    IFSibboV                  NM                
     x      x      -      -      -      -      

T15 Kuula
Loppukilpailu
1)   Annukka Vainonen                 IitPy                     13,18             
     12,74  12,90  x      x      12,48  13,18  

2)   Enni Aula                        PohjKoi                   10,83             
     10,76  10,83  x      10,02  x      10,77  


P15 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Miika Lahtonen                   MynämI                    52,58             
     52,58  48,41  x      49,97  x      49,04  

2)   Ahti Pokkinen                    IFSibboV                  51,01             
     48,03  x      x      x      x      51,01  

3)   Joona Turpeinen                  PihtipTui                 50,10             
     46,40  45,13  46,78  47,69  50,10  x      

4)   Juho Leveelahti                  VirtU                     48,62             
     x      43,19  46,98  45,94  46,84  48,62  

5)   Jonathan Lindroos                EspTa                     41,68             
     x      x      x      41,68  x      x      

6)   Lari Nikkanen                    NaantLöy                  39,96             
     35,81  x      x      38,48  39,96  x      

7)   Jooseppi Sallinen                SavonlRie                 30,82             
     30,82  x      x      29,56  x      29,40  

T15 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Enni Aula                        PohjKoi                   44,55             
     41,00  42,48  x      42,20  40,13  44,55  

2)   Nellinoora Maunula               HIFK                      43,15             
     x      x      43,15  x      x      x      

3)   Annukka Vainonen                 IitPy                     42,98             
     39,45  42,98  42,02  40,06  x      x      

4)   Nea Luukkonen                    PuumVi                    37,12             
     x      35,53  x      x      37,12  x      

M17 Kuula
Loppukilpailu
1)   Elias Pusa                       HIFK                      13,84             
     13,64  x      13,67  13,84  x      x      

2)   Toni Haapapuro                   PihtipTui                 11,82             
     11,31  x      x      x      11,82  x      

N17 Kuula
Loppukilpailu
1)   Annukka Saalismaa                OulPy                     14,21             
     14,13  14,21  14,09  x      x      13,95  

2)   Linn Sund                        VasaIS                    13,75             
     x      13,75  -      -      -      -      

M17 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Toni Haapapuro                   PihtipTui                 36,43             
     x      34,91  x      36,43  33,69  x      

N17 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Linn Sund                        VasaIS                    39,03             
     38,04  38,22  35,82  37,88  x      39,03  

2)   Nilla Rättyä                     JanJa                     32,89             
     32,89  x      x      32,05  32,05  x      

M19 Kuula
Loppukilpailu
1)   Pyry Nikkanen                    NaantLöy                  12,83             
     12,09  11,81  x      x      12,83  12,68  

N19 Kuula
Loppukilpailu

1)   Maria Olkkonen                   HartVoi                   12,11             
     11,51  x      x      11,62  x      12,11  

M19 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Heikki Leveelahti                VirtU                     46,85             
     42,44  x      x      x      x      46,85  

2)   Aleksi Mutanen                   HIFK                      43,78             
     x      40,83  x      43,78  43,46  x      

3)   Pyry Nikkanen                    NaantLöy                  39,18             
     x      x      36,96  x      39,00  39,18  

     Tuukka Röpelinen                 HIFK                      NM                
     x      x      x      x      x      x      

N19 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Kaisu Eskelinen                  MaaMa                     42,08
     x     41,71  42,08   x     40,52   x
    
2)   Maria Olkkonen                   HartVoi                   38,78             
     38,78  x      x      38,30  37,84  x      

M22 Kuula
Loppukilpailu
1)   Ville Välimaa                    KU-58                     15,61             
     15,61  x      x      x      x      x      

M22 Kiekko
Loppukilpailu

     Ville Välimaa                    KU-58                     NM                
     x      x      x      x      x      x      



N22 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Henna Sallinen                   SavonlRie                 39,92             
     x      x      x      x      39,92  x