Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
05.06. klo 18:00 Op Oulu Tiistaikisa II Tulokset (päivitetty: 20:34 05.06.2018)
Op Oulu Tiistaikisa 
Raatin Stadion
5.6.2018

TULOKSET

M 4 x 100 m


  1. Oulun Pyrintö Miehet 1                            51,39
        Jari Jukkola, Antti Kaihua, Ahti Leppänen, Veli Vuorenmaa 

P11 4 x 600 m


  1. Oulun Pyrintö Miehet 1                          9.35,52
        Väinö Kekkonen, Aleksi Pohjola, Niilo Raudaskoski, Veikka Parkkisenniemi 

P13 4 x 100 m


  1. Oulun Pyrintö Miehet 1                            57,64
        Noa Korhonen, Topi Timonen, Juuso Mäkelä, Armas Uusitalo 
  2. Oulun Pyrintö Miehet 2                          1.00,89
        Eeli Tohmola, Veeti Saarela, Oskari Hyykoski, Arsi Lehtola 

P13 4 x 600 m


  1. Oulun Pyrintö Miehet 1                          7.54,67
        Armas Uusitalo, Noa Korhonen, Topi Timonen, Viljo-Veikka Klemetti 
  2. Oulun Pyrintö Miehet 2                          8.07,83
        Eeli Tohmola, Juuso Mäkelä, Antti Kinnunen, Jussi Raudaskoski 

N 4 x 100 m


  1. Oulun Pyrintö Naiset 1                            53,90
        Essi Kurtti, Iiris Törrönen, Iina Takkula, Suvi-Maarit Uusitalo 
  2. Oulun Pyrintö Naiset 2                            57,60
        Krista Sjögren, Rosa Kilpi, Satu Santaholma, Niina Lukkarila 

T13 4 x 100 m


  1. Oulun Pyrintö Naiset 1                            55,09
        Emilia Rauhala, Sointu Purola, Bettina Siltala, Venla Laukka 
  2. Oulun Pyrintö Naiset 2                            55,28
        Olivia Veneskoski, Kiia Vanhatupa, Hanna Kaikkonen, Milla Kangas 
  3. Oulun Pyrintö Naiset 3                            58,09
        Alisa Niemi, Minja Kurtti, Jutta Kovaniemi, Emilia Martinsén 
  4. Kempeleen Kiri                                  1.00,15
        Emmi Rantala, Anniina Järnvall, Iida Ohukainen, Veera Piltonen 
  5. Oulun Pyrintö Naiset 4                          1.03,19
        Aino-Maisa Järvenpää, Venni Lassila, Sara Savolainen, Hilda Erholtz 

T13 4 x 600 m


  1. Oulun Pyrintö Naiset 1                          7.56,61
        Venla Laukka, Olivia Veneskoski, Alisa Niemi, Emilia Rauhala 
  2. Oulun Pyrintö Naiset 2                          8.17,68
        Kiia Vanhatupa, Hanna Kaikkonen, Jutta Kovaniemi, Bettina Siltala 
  3. Oulun Pyrintö Naiset 3                          9.05,89
        Emilia Martinsén, Minja Kurtti, Milla Kangas, Sointu Purola 
  4. Kempeleen Kiri                                  9.20,73
        Emmi Rantala, Anniina Järnvall, Veera Piltonen, Iida Ohukainen 
  5. Oulun Pyrintö Naiset 4                          9.40,50
        Hilda Erholtz, Venni Lassila, Sara Savolainen, Aino-Maisa Järvenpää 

T15 4 x 100 m


  1. Oulun Pyrintö Naiset 1                            52,62
        Eveliina Lehtola, Sofia Härkönen, Siiri Hihnala, Veera Paasovaara 

N17 4 x 100 m


  1. Oulun Pyrintö Naiset 1                            53,48
        Helmi Peipinen, Pinja Purola, Eeva Kilpeläinen, Marianna Liukkonen