Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Aluekisat
17.06. klo 09:00 Youth Athletics Games Aikataulu (päivitetty: 16:53 23.05.2022)
YAG 10v, LAHTI 2022

ALUSTAVA AIKATAULU

PERJANTAI 17.6.2022

12:35	T11 	4x60m aj	etusuora
12:50	T13 	4x60m aj	takasuora
13:00	P11 	4x60m aj	etusuora
13:30	T15 	4x80m aj	etusuora
13:40	P13 	4x60m aj	takasuora
14:00	P15 	4x80m aj	etusuora
14:35	T9 	4x50m
14:50	P9	4x50m
15:05	T11	4x100m
15:10	T14	Moukari, fin
15:30	P11	4x100m
15:55	T13	4x100m
16:00	T9	Keihäs, fin	heittopaikka 2 (hyppyrimäet)
16:35	P13	4x100m
17:00	T15	4x100m
17:40	P15	4x100m
18:00	P9	Keihäs, fin	heittopaikka 2 (hyppyrimäet) 
18:05	T9	4x400m
18:20	T11	4x600m
18:35	T13	4x600m
18:40	P14	Kiekko, fin
19:05	P13	4x600m
19:20	P11	4x600m
19:35	P9	4x400m
19:50	T15	4x800m
20:10	P15	4x800m

LAUANTAI 18.6.2022

08:50	T13	60m, ae		takasuora
08:50	T9	Korkeus, fin	paikka1
08:55	T15	100m, ae	etusuora
09:00	T10	Keihäs, fin	heittopaikka 2 (hyppyrimäet) 
09:00	P15	Kuula, fin	paikka1
09:00	P13	Kuula, fin	paikka2
09:00	P9	Korkeus, fin	paikka2
09:05	T11	Pituus,fin	paikka 1a ja 1b
09:15	P11	Kiekko, fin
09:20   P10     Pituus, fin     paikka 3
09:40	T14	100m, ae	etusuora
09:50	T12	60m, ae		takasuora
10:35	P13	60m, ae		takasuora
10:45	P15	100m, ae	etusuora
10:45	T15	Kuula, fin	paikka1
10:45	T13	Kuula, fin	paikka2
11:10	P12	60m, ae		takasuora
11:25	P14	100m, ae	etusuora
11:35	T12	Korkeus, fin	paikka1 ja paikka2
12:00	T11	Kiekko, fin
12:10	P11	60m, ae		takasuora
12:10	T10	Pituus, fin	paikka 2a ja 2b
12:30	T15	100m, fin	etusuora
12:30	T9	Kuula, fin	paikka1
12:30	P9	Kuula, fin	paikka2
12:35	T14	100m, fin	etusuora
12:40	P15	100m, fin	etusuora
12:45	P14	100m, fin	etusuora
12:45	P10	60m, ae		takasuora
13:25	P13	60m, fin	etusuora
13:30	P12	60m, fin	etusuora
13:35	T13	60m, fin	etusuora
13:40	T12	60m, fin	etusuora
13:55	P10	Keihäs, fin	heittopaikka 2 (hyppyrimäet) 
14:00	T11	60m, ae		etusuora
14:00	T15	3-loikka, fin	paikka 1a ja 1b	
14:20	P12	Kuula, fin	paikka2
14:25	P15	3-loikka, fin	paikka3 (takasuora)
14:30	T12	Kuula, fin	paikka1
14:30	P11	Korkeus, fin	paikka1
14:50	T10	60m, ae		etusuora
15:00	T13	Seiväs, fin	stadion
15:20	P14	Korkeus, fin	paikka2
15:20	P13	Seiväs, fin	kisatori
15:35	T9	40m, ae		etusuora
16:10	T14	Keihäs, fin	heittopaikka 1 (kaupungin pääty)
16:20	P9	40m, ae		etusuora
16:20	P12	Pituus, fin	paikka 2a ja 2b
16:30	T12	Keihäs, fin	heittopaikka 2 (hyppyrimäet)
17:00	P11	60m, fin	etusuora
17:05	P10	60m, fin	etusuora
17:10	T11	60m, fin	etusuora
17:15	T10	60m, fin	etusuora
17:40	T9	40m, fin	etusuora
17:45	P9	40m, fin	etusuora
18:00	P15	Seiväs, fin	stadion
18:05	T/P11	1000m kävely
18:10	T13	3-loikka, fin	paikka 1a ja 1b	
18:10	P13	3-loikka, fin	paikka3 (takasuora)
18:15	T14	Korkeus, fin	paikka1 ja paikka2
18:15	T15	Seiväs, fin	kisatori
18:25	T/P13	1000m kävely
18:25	T/P15	3000m kävely
18:30	P14	Keihäs, fin	heittopaikka 1 (kaupungin pääty)
18:50	P12	Keihäs, fin	heittopaikka 2 (hyppyrimäet)
19:15	T11	150m, fin
19:45	P11	150m, fin

SUNNUNTAI 19.6.2022

09:00	T14	80m aj, ae	etusuora
09:00	P12	60m aj, ae	takasuora
09:00	P15	Moukari, fin
09:00	T11	Korkeus, fin	paikka1 ja paikka2
09:15	P13	60m aj, ae	takasuora
09:30	T13	60m aj, ae	takasuora
09:30	T10	Kuula, fin	paikka1
09:30	T9	Pituus, fin	paikka 1a ja 1b	
09:35	T15	80m aj, ae	etusuora
10:05	T12	60m aj, ae	takasuora
10:10	P15	100m aj, ae	etusuora
10:25	P14	100m aj, ae	etusuora
10:40	T15	Kiekko, fin
10:45	P11	60m aj, ae	takasuora
10:45	P9	Pituus, fin	paikka 2a ja 2b
11:00	T11	60m aj, ae	takasuora
11:30	P10	Kuula, fin	paikka1
11:35	P15	100m aj, fin	etusuora
11:40	P12	60m aj, fin	takasuora
11:45	P14	100m ja, fin	etusuora
11:45	P13	60m aj, fin	takasuora
11:50	T13	60m aj, fin	takasuora
11:55	T14	80m aj,fin	etusuora
11:55	T12	60m aj, fin	takasuora
12:05	T15	80m aj, fin	etusuora
12:10	P11	60m aj, fin	takasuora
12:15	T11	60m aj, fin	takasuora
12:30	P12	Korkeus, fin	paikka1 ja paikka2
12:40	T13	Kiekko, fin
12:50	P14	Pituus, fin	paikka3 (takasuora)
13:00	P9	150m, fin
13:00	T14	Pituus		paikka 1a ja 1b
13:20	T9	150m, fin
13:35	T15	Pituus, fin	paikka 2a ja 2b
13:40	P10	150m, fin
13:50	P11	Kuula, fin	paikka1
14:00	T10	150m, fin
14:15	P15 	Korkeus, fin	paikka1
14:45	T12	Moukari, fin
15:00	T14	300m, fin
15:25	P13	Pituus, fin	paikka3 (takasuora)
15:30	T15	300m, fin
15:45	P10	Korkeus, fin	paikka2
15:55	P15	300m, fin
16:00	T13	Pituus, fin	paikka 1a ja 1b
16:05	T11	Kuula, fin	paikka1
16:15	P14	300m, fin
16:45	T9	600m, fin
17:00	P9	600m, fin
17:00	P12	Kiekko, fin
17:10	T12	Pituus, fin	paikka 2a ja 2b
17:25	T10	1000m, fin
17:40	P10	1000m, fin
17:55	T11	1000m, fin
18:10	P13	1000m, fin
18:10	P15	Pituus, fin	paikka3 (takasuora)
18:25	P11	1000m, fin
18:35	T10	Korkeus, fin	paikka2
18:40	P12	1000m, fin
18:55	T13	1000m, fin
19:10	T12	1000m, fin
19:10	P13	Moukari, fin
19:15	P11	Pituus, fin	paikka 1a ja 1b
19:35	P14	800m, fin
19:45	T14	800m, fin
20:00	T15	800m, fin
20:15	P15	800m, fin