Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
02.10. klo 12:00 Espoonlahden heittokisat Aikataulu (päivitetty: 20:45 02.10.2021)
02. ja 03.10.2021 ESPOONLAHTI KOULUMÄEN KENTTÄ
Kisapaikalla mahdollisuus hankkia välineitä Urheiluväline- ja jalkinekauppa Sportmixer monipuolisista valikoimista.

MOUKARI   3.10.2021 
Ryhmä 1 KLO 12—
T9	Lotta Montonen	 NurmijYU
T10	Mira Montonen	 NurmijYU
T10	Jonna Kämäräinen EsboIF
T11	Mila Mäkinen	 KiukKi
T11	Johanna Kumpulainen EspTa
T12	Signe Skog	 SjundeåIF
T12	Oona Männistö	 NakkVire
T12	Charlotte Knape	 IFSibboV
T15	Helmi Cardona 	 KUY
N17	Ida Cardona 	 KUY

Ryhmä 2 KLO 12.50—
P9	Veikka Nordberg	 NakkVire
P11	Aleksei Vikulov	 BorgåAk
P11	Tapio Jallinoja	 EspTa
P13	Jesse Kaipiainen KeskiUYU
P14	Aapo Närhi	 LempKiYU
P14	Aarni Ikäheimo	 EspTa
P14	Sakari Mäkelä	 LahdA

Ryhmä 3 KLO 13.30—
T13	Ronja Tuominen	 VeikkVei
T14	Kiia Mäkinen	 KiukKi
T14	Venla Kärhä	 NoormNo
T14	Matilda Pennanen EsboIF
T14	Inka Männistö	 NakkVire
T14	Emmi Grönroos	 VeikkVei
T14	Emma Simonen	KU-58
M19	Max Lampinen	 SomE
 
Ryhmä 4 KLO 14.15—
P12	Veikka Nordberg	 NakkVire
P12	Paavo Jaakkola	 NakkVire
T14	Aino Ikäheimo	 EspTa
T15	Melina Lundqvist BorgåAk
T15	Tara Hatakka	 VantSa
N17	Kira Koskiniemi	 HKV
N17	Wilma Simonen	 KU-58
 
Ryhmä 5 KLO 15.00—
M17	Filip Wikholm	 IFRaseb
M17	Reko Tuominen	 TarvasjU
M17	Aatu Kangasniemi NurmijYU
M17	Max Lampinen	 SomE
M19	Juha Närhi	 LempKiYU
M19	Mikko Huhta	 NurmijYU
M22	Oskari Kaarila	 NurmijYU
 
Ryhmä 6 KLO 15.50—
M65	Keijo Aaltonen 	 KiimU
M70	Esko Talvinen	 LahtiSp
N60	Mirja Kokko	 LahtiSp
M55	Petri Puhakainen InkerTe
N50	Satu Lehtonen	 LahtiSp
N	Harriet Åhlgren	 RekRai
M 	Anssi Hirvikoski KU-58
 
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

KIEKKO 2.10.2021
Ryhmä 1 klo 12-12.45
T9	Lotta Montonen	  NurmijYU
T9	Juulia Hintsala	  LahdA
T10	Jonna Kämäräinen  EsboIF
T10	Viivi Siren	  VantSa
T10	Oona Vanhanen	  EspTa
T10	Mira Montonen	  NurmijYU
P9	Veikka Nordberg	  NakkVire
P9	Erik Korpela	  VantSa
P11	Juho Andersson	  VantSa
P11	Tapio Jallinoja	  EspTa
P11	Kevin Jansson	  EsboIF
N45     Johanna Ranta     TuUL

Ryhmä 2 klo 13-13.45
T11	Inna Pirnes	  VantSa
T11	Emilia Frösen	  HKV
T11	Emma Toivonen	  LoimLei
T11	Emma Kimpimäki	  EspTa
T11	Vilmiina Mattila  NakkVire
T11	Mila Mäkinen	  KiukKi
T11	Isla Kimpimäki	  EspTa
T11	Johanna Kumpulainen EspTa
T12	Sofia Bucht	  HKV
T12	Signe Skog	  SjundeåIF
T12	Viivi And	  MäntsU
M	Juha-Matti Iso-Jaakkola	Lauttakylän Luja

Ryhmä 3 klo 14-14.45
T12	Charlotte Knape	  IFSibboV
T12	Helmi Paananen	  LänsiUU
T13	Vilma Toivonen	  LoimLei
T13	Ronja Tuominen	  VeikkVei
T13	Veera  Joutlahti  LänsiUU
T13	Kiia Mäkinen	  KiukKi
T13	Viivi And	  MäntsU
P12	Kevin Hilden	  IFSibboV
P12	Paavo Jaakkola	  NakkVire
P13	Jesse Kaipiainen  KeskiUYU
P13	Eero Hakola	  LiedPa
M19     Juho Suominen     PiikkKe

Ryhmä 4 klo 15-15.45
T14	Mila Mäkinen	  KiukKi
T14	Kiia Mäkinen	  KiukKi
T14	Jessica Björksten LiljIK
T15	Carmen Welling	  TuUL
T15	Aino Ikäheimo	  EspTa
N17	Silja Heiskanen	  EspTa
P14	Veikka Nordberg	  NakkVire
P14	Aarni Ikäheimo	  EspTa
P14	Aapo Vanhanen	  EspTa
P14	Eero Hakola	  LiedPa

Ryhmä 5 klo 16—
M17	Daniel Wickström  IFSibboV
M17	Robin Hilden	  IFSibboV
M17	Onni Rustholkarhu LahdA
M17	Juho Suominen	  PiikkKe
M	Mico Lampinen	  SomE

Ryhmä 6 klo 16.30--
N65	Siv Karlström	  EsboIF
M80	Into Turvanen	  HKV
M55	Patrik Gustafsson EsboIF
M65	Timo Taajaranta	  PorvUrh
M50 	Mikko Malmivuo	  HKV
M65	Keijo Aaltonen	  KiimU
M75	Tapani Ruotanen   HelsJy
M60 	Markku Kause	  NurmijYU

KUULA
Ryhmä 1 klo 12—
T11	Johanna Kumpulainen EspTa
T11	Inna Pirnes	  VantSa
T11	Isla Kimpimäki	  EspTa
T11	Emilia Frösen	  HKV
T11	Emma Kimpimäki	  EspTa
T11	Emma Toivonen	  LoimLei
T11	Vilmiina Mattila  NakkVire
T12	Viivi And	  MäntsU
T12	Signe Skog	  SjundeåIF

Ryhmä 2 klo 13—
T9	Aurora Jallinoja  EspTa
T9	Juulia Hintsala	  LahdA
T9	Lotta Montonen	  NurmijYU
T10	Jonna Kämäräinen  EsboIF
T10	Viivi Siren	  VantSa
T10	Mira Montonen	  NurmijYU
T10	Oona Vanhanen	  EspTa
T14	Kiia Mäkinen	  KiukKi
T13	Veera Joutlahti	  LänsiUU
P9	Erik Korpela	  VantSa
P9	Veikka Nordberg	  NakkVire
P11	Juho Andersson	  VantSa
P12	Kevin Hilden	  IFSibboV
P15	Aatu Kangasniemi  NurmijYU
N45	Johanna Ranta	  TuUL

Ryhmä 3 klo 14—
T13	Mila Mäkinen	  KiukKi
T14	Jsessica Björksten LiljIK
T14	Emma Simonen	  KU-58
T15	Aino Ikäheimo	  EspTa
T15	Carmen Welling	  TuUL
P14	Aarni Ikäheimo	  EspTa
P14	Aapo Vanhanen	  EspTa

Ryhmä 4 klo 15—
T12	Helmi Paananen	  LänsiUU
T12	Charlotte Knape	  IFSibboV
T13	Ronja Tuominen	  VeikkVei
T14	Elli Paananen	  LänsiUU
P13	Jesse Kaipiainen  KeskiUYU
M17	Daniel Wickström  IFSibboV
M17	Onni Rustholkarhu LahdA
M17	Robin Hilden	  IFSibboV
M17	Aatu Kangasniemi  NurmijYU

Ryhmä 5 klo 16—
N65	Siv Karlström	  EsboIF
M50 	Mikko Malmivuo	  HKV
M	Juha Kuusinen	  EsboIF

3.10.2021 ESPOONLAHDEN HEITTOKISAT
MOUKARI
Ryhmä 1 KLO 12—
T9	Lotta Montonen	 NurmijYU
T10	Mira Montonen	 NurmijYU
T10	Jonna Kämäräinen EsboIF
T11	Mila Mäkinen	 KiukKi
T11	Johanna Kumpulainen EspTa
T12	Signe Skog	 SjundeåIF
T12	Oona Männistö	 NakkVire
T12	Charlotte Knape	 IFSibboV
T15	Helmi Cardona 	 KUY
N17	Ida Cardona 	 KUY

Ryhmä 2 KLO 12.50—
P9	Veikka Nordberg	 NakkVire
P11	Aleksei Vikulov	 BorgåAk
P11	Tapio Jallinoja	 EspTa
P13	Jesse Kaipiainen KeskiUYU
P14	Aapo Närhi	 LempKiYU
P14	Aarni Ikäheimo	 EspTa
P14	Sakari Mäkelä	 LahdA

Ryhmä 3 KLO 13.30—
T13	Ronja Tuominen	 VeikkVei
T14	Kiia Mäkinen	 KiukKi
T14	Venla Kärhä	 NoormNo
T14	Matilda Pennanen EsboIF
T14	Inka Männistö	 NakkVire
T14	Emmi Grönroos	 VeikkVei
M19	Max Lampinen	 SomE
 
Ryhmä 4 KLO 14.15—
P12	Veikka Nordberg	 NakkVire
P12	Paavo Jaakkola	 NakkVire
T14	Aino Ikäheimo	 EspTa
T14	Venla Kärhä	 NoormNo
T15	Melina Lundqvist BorgåAk
T15	Tara Hatakka	 VantSa
N17	Kira Koskiniemi	 HKV
N17	Wilma Simonen	 KU-58
 
Ryhmä 5 KLO 15.00—
M17	Filip Wikholm	 IFRaseb
M17	Reko Tuominen	 TarvasjU
M17	Aatu Kangasniemi NurmijYU
M17	Max Lampinen	 SomE
M19	Juha Närhi	 LempKiYU
M19	Mikko Huhta	 NurmijYU
M22	Oskari Kaarila	 NurmijYU
 
Ryhmä 6 KLO 15.50—
M65	Keijo Aaltonen 	 KiimU
M70	Esko Talvinen	 LahtiSp
N60	Mirja Kokko	 LahtiSp
M55	Petri Puhakainen InkerTe
N50	Satu Lehtonen	 LahtiSp
N	Harriet Åhlgren	 RekRai
M 	Anssi Hirvikoski KU-58