Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
23.05. klo 13:00 Espoonlahden heittokisat Aikataulu (päivitetty: 23:37 21.05.2021)
23.5.2021 Espoonlahti Koulumäen kenttä

Kisapaikalla mahdollisuus hankkia välineitä Urheiluväline- ja jalkinekauppa Sportmixer monipuolisista valikoimista.

MOUKARI
Ryhmä 1  klo 13.00--
Sarja    Nimi              Seura     
T9	Oona Vanhanen	   Espoon Tapiot
T12	Signe  Skog	   Sjundeå IF
T13	Emma  Kangasniemi  Nurmijärven Yleisurheilu
T14	Natalie  Saarinen  Espoon Tapiot
T14	Emmi  Grönroos	   Veikkolan Veikot
T14	Jessica  Björksten Liljendal IK
T14	Iida  Muukka	   Vantaan Salamat
T15	Kira  Koskiniemi   Helsingin Kisa-Veikot
T15	Sara  Muukka	   Vantaan Salamat
T15	Aino  Ikäheimo	   Espoon Tapiot
		
Ryhmä 2 klo 14.00--
Sarja    Nimi              Seura     
P11	Aleksei  Vikulov   Borgå Akilles
P11	Tapio  Jallinoja   Espoon Tapiot
P14	Aarni  Ikäheimo	   Espoon Tapiot
P14	Aapo  Vanhanen	   Espoon Tapiot
P14	Sakari  Mäkelä	   Lahden Ahkera    
P15	Artturi  Gauffin   Kaarinan Ura
P15	Aatu  Kangasniemi  Nurmijärven Yleisurheilu   

Ryhmä 3 klo 14.45— 
Sarja    Nimi              Seura     
T15	Vilma  Härkönen	   Savonlinnan Riento
N17	Sofia  Wahlstedt   Borgå Akilles
N17	Julia  Nystrand	   Esbo Idrottsförening
N17	Emmi  Malo	   Lopen Urheilijat
N19	Emma  Backlund	   Borgå Akilles
N19	Iida  Uosukainen   Esbo Idrottsförening
N19	Marika  Virtanen   Someron Esa                       

Ryhmä 4 klo 15.30---
Sarja    Nimi              Seura     
P15	Mico  Lampinen	   Someron Esa
M17	Mikko  Huhta	   Nurmijärven Yleisurheilu
M17	Aatu  Kangasniemi  Nurmijärven Yleisurheilu
M17	Max  Lampinen	   Someron Esa
M19	Arttu  Härkönen	   Savonlinnan Riento     

Ryhmä 5 klo 16.00--
Sarja    Nimi               Seura     
N	Harriet  Åhlgren    Rekolan Raikas	
N	Heidi  Hämäläinen   Helsingfors IFK	
N	Josefine  Lundström IF Raseborg	
N	Emma  Uosukainen    Esbo Idrottsförening	
N	Andrea  Österman    Helsingfors IFK	
N	Tahiti  Ojansivu    Turun Urheiluliitto	
N	Anni  Sinelampi	    Lahden Ahkera          

Ryhmä 6 klo 16.45--
Sarja    Nimi               Seura     
M	Petri  Korander	    Vihdin Viesti	
M	Esa  Katajainen	    Helsingin Kisa-Veikot	
M	Dorian  Collaku	    Inkeroisten Terho	
M19	Max  Lampinen	    Someron Esa