Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Aluekisat
25.05. klo 17:00 Harju Cup 1 Aikataulu (päivitetty: 20:55 23.05.2021)
AIKATAULU

päivitetty 23.5. klo 20:55


Juoksut			                Kenttälajit			
						
16:40	N	3000m esteet	        17:00	N	seiväs	
17:00	M/M19	110m aidat				
17:05	N	100m aidat	        17:00	P13	korkeus	
17:12	P15	100m 2E	                18:00	T15	korkeus	
17:20	T15	100m 2E	                19:30	M/P15	korkeus	
17:30	P11	60m (3-ottelu) 3E				
17:42	T11	60m (3-ottelu) 4E	17:00	N	pituus	
18:00	P9	40m (3-ottelu)	        18:30	T/P9	pituus (3-ottelu, 3 kierrosta)
18:04	T9	40m (3-ottelu)	        19:25	T13	pituus (4 kierrosta)
18:15	M30+	150m	                20:30	M	pituus	
18:19	M	150m 3E	                20:30	M30/N30+ pituus	
18:31	N30+	150m				
18:35	N	150m 5E	                17:00	M/M17	keihäs	
19:00	M/P15	600m	                18:00	P11	keihäs (3-ottelu, 3 kierrosta)
19:05	N/T15	600m	                18:45	T11	keihäs (3-ottelu, 3 kierrosta)
19:15	T13	200m aj	                20:00	N/N17	keihäs	
19:20	P13	200m aj				
19:30	T/P9	1000m (3-ottelu)	17:00	N/N17	kuula	
19:40	P11	1000m (3-ottelu)	18:00	T13	kuula	(4 kierrosta)
19:50	T11	1000m (3-ottelu)	18:45	P13	kuula	(4 kierrosta)
20:00	T/P13	1000m	                19:30	T/P15/M/M17	kuula	
20:10	N/N30+	5000m				
20:35	M/M30+	3000m				
20:55	N	300m 3E				
21:10	M	300m 2E	
			
				
HUOM.
osallistumisen varmistukset kaikissa lajeissa sähköisesti viimeistään 60 minuuttia ennen lajin alkua: https://www.tuloslista.com/varmistus/

OHJEET:
1. Mene osoitteeseen https://www.tuloslista.com/varmistus/
2. Odota, että lista latautuu ja valitse Harju Cup 1. Huom listan latautumisessa voi kestää hetken aikaa.
3. Valitse seura jonka varmistuksia haluat käsitellä
4. Syötä seurakoodi, jonka löydät alempaa tältä sivulta
5. Tee varmistus, paina muutosten esikatselu ja lopuksi tallenna tiedot

Mikäli varmistus tuloslistan kautta ei onnistu, laita varmistus sähköpostitse [email protected]

Seurakoodit:

Alajärven Ankkurit	
100 UPA 688 
Esbo IF	
256 ODI 275 
Euran Raiku	
070 ACX 113 
Gamlakarleby IF	
253 TLZ 844 
Hankasalmen Hanka	
838 CGD 676 
Harjavallan Jymy	
321 RVX 338 
Helsingfors IFK	
677 LHP 438 
Helsingin Kisa-Veikot	
440 DOQ 842 
Hippoksen Maratonkerho	
260 KUN 848 
IF Raseborg	
476 NFP 635 
IF Sibbo-Vargarna	
274 BEW 270 
Ikaalisten Urheilijat	
343 IUZ 384 
Janakkalan Jana	
858 WLP 026 
Joensuun Kataja	
325 JBX 766 
Joutsan Pommi	
551 RRB 606 
Juuan Urheilijat	
572 LZO 061 
Jyväskylän Kenttäurheilijat	
777 NUQ 805 
Jämsänkosken Ilves	
721 ZCF 182 
Kaipolan Vire	
776 VLX 806 
Kajaanin Kipinä	
230 LBY 576 
Kangasniemen Kalske	
467 UUJ 474 
Kannuksen Ura	
435 HGJ 762 
Keiteleen Kunto	
160 SGG 722 
Kenttäurheilijat -58	
164 WWO 354 
Keuruun Kisailijat	
530 HIV 475 
Koiviston Kipinä	
702 ECY 222 
Kuivasjärven Aura	
324 FDY 138 
Kuopion Reipas	
421 KFC 816 
Kuusankosken Urheiluseura	
666 GON 807 
Lahden Ahkera	
144 NON 716 
Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
202 USX 262 
Lauttakylän Luja	
543 PXA 072 
Lempäälän Kisa Yleisurheilu	
875 RTN 835 
Länsi-Uudenmaan Urheilijat	
077 HAY 565 
Noormarkun Nopsa	
515 BLZ 783 
Nurmijärven Yleisurheilu	
566 DNJ 446 
Oriveden Ponnistus	
183 IZA 247 
Oulun Pyrintö	
056 DPC 768 
Pyhäjärven Pohti	
152 IVK 121 
Pylkönmäen Yrittävä	
168 YUP 380 
Raahen Vesa	
420 WNP 384 
Reisjärven Pilke	
525 XOB 313 
Saarijärven Pullistus	
148 JLU 606 
Savonlinnan Riento	
342 GGS 288 
Seinäjoen Seudun Urheilijat	
500 HLW 388 
Sysmän Sisu	
815 BQZ 656 
Säkylän Urheilijat	
157 DOK 710 
Tampereen Pyrintö	
243 VZP 276 
Tampereen Urheilijat -38	
774 ENS 105 
Turun Urheiluliitto	
315 AUA 240 
Vaajakosken Kuohu	
683 ZFA 220 
Vammalan seudun Voima	
784 OPX 241 
Vasa IS	
750 WKQ 217 
Veitsiluodon Kisaveikot	
873 CSE 574 
Viitasaaren Viesti	
150 NAI 463 
Ylöjärven Urheilijat	
547 UDI 322 
Ähtärin Urheilijat	
655 CJJ 637 
Äänekosken Urheilijat	
247 PHN 755