Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
26.01. klo 11:00 Avoimet Pohjois-Pohjanmaan pm-hallit Aikataulu (päivitetty: 14:53 24.01.2020)
AIKATAULU 2020 Tammikuu		
Live-tulospalvelu linkki löytyy etusivun yläosasta!		
			
Juoksuissa varmistus 30 min ennen aikatauluun merkittyä lajin alkamista! Varmistuslomakkeet löytyy maalin läheisyydessä olevalta pöydältä!
			
Pitkän matkan numerot otetaan varmistuksen jälkeen samalta pöydältä!			
			
Kenttälajeissa varmistus suorituspaikalla viimeistään 15 min ennen lajin alkua!	

Kenttälajien Palkinnonjaot pyritään suorittamaan heti lajien päätyttyä.
Juoksuissa palkinnonjako lajiryhmän päätyttyä.		
			
11:00	N17 60m aj (3)	N/M/N17/M17 Seiväs (1+4+1+5)	11:00
11:05	N 60m aj (6)		                        11:05
11:10		        N17/M17 Pituus (10+4)	        11:10
11:15	M17 60m aj (2)		                        11:15
11:20			                                11:20
11:25			                                11:25
11:30	M / M17 1500m (11+3)		                11:30
11:35			                                11:35
11:40			                                11:40
11:45			                                11:45
11:50			                                11:50
11:55			                                11:55
12:00	N 60m erä 1		                        12:00
12:05	N 60m erä 2		                        12:05
12:10	N 60m erä 3		                        12:10
12:15	N 60m erä 4		                        12:15
12:20	M 60m erä 1		                        12:20
12:25	N17 60m erä 1		                        12:25
12:30	N17 60m erä 2		                        12:30
12:35	M17 60m erä 1		                        12:35
12:40	M17 60m erä 2	N/N17/M17 Kolmiloikka (5+5+1)	12:40
12:45			                                12:45
12:50			                                12:50
12:55	N17 800m (5)		                        12:55
13:00		        N/M/N17/M17 Korkeus (2+1+2+3)	13:00
13:05			                                13:05
13:10	N 60m B-Finaali		                        13:10
13:15	N 60m A-Finaali		                        13:15
13:20	M 60m Finaali		                        13:20
13:25	N17 60m B-Finaali		                13:25
13:30	N17 60m A-Finaali		                13:30
13:35	M17 60m B-Finaali		                13:35
13:40	M17 60m A-finaali		                13:40
13:45			                                13:45
13:50			                                13:50
13:55	N 1500m (4)		                        13:55
14:00		             N/M Pituus (7+2)	        14:00
14:05			                                14:05
14:10	N 400m erä 1		                        14:10
14:15	N 400m erä 2		                        14:15
14:20	N 400m erä 3		                        14:20
14:25	M 400m erä 1		                        14:25
14:30	M 400m erä 2		                        14:30
14:35			                                14:35
14:40	M17 300m erä 1		                        14:40
14:45	N17 300m erä 1		                        14:45
14:50	N17 300m erä 2		                        14:50
14:55			                                14:55
15:00	N/M 3000m kävely (2+1)	N/N17 Kuula (4+2)	15:00