Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
25.01. klo 10:00 Pohjois-Pohjanmaan sisuhallit Aikataulu (päivitetty: 15:54 22.01.2020)
AIKATAULU 2020 tammikuu		
Kilpailuohjeet: 		
Kenttälajeissa 		
15-14v 3+3 lajisuoritusta, 		
13-12v 4 lajisuoritusta ja 		
11-10-9v 3 lajisuoritusta!		
			
Juoksuissa eräjaot tehty valmiiksi. 
Löytyvät live.tuloslista sivulta, likkki etusivulla.

Kenttälajien Palkinnonjaot pyritään suorittamaan heti lajien päätyttyä.
Juoksuissa palkinnonjako lajiryhmän päätyttyä.


KLO     JUOKSUT         KENTTÄ			
11:00	P15 60m erä 1	T11 / P11 Korkeus (5+4)	11:00
11:04	T15 60m erä 1	T12 / T13 Kuula (1+3)	11:04
11:08	T15 60m erä 2	T10 / P10 Pituus (13+5)	11:08
11:12	P14 60m erä 1		                11:12
11:16	P14 60m erä 2		                11:16
11:20	T14 60m erä 1		                11:20
11:24	T14 60m erä 2		                11:24
11:28	P13 60m erä 1		                11:28
11:32	P13 60m erä 2		                11:32
11:36	P12 60m erä 1		                11:36
11:40	P12 60m erä 2	P14 / P15 Kuula (6+3)	11:40
11:44	T12 60m erä 1		                11:44
11:48	T12 60m erä 2		                11:48
11:52	T13 60m erä 1		                11:52
11:56	T13 60m erä 2		                11:56
12:00	T13 60m erä 3	P9 / T9 Pituus (19+9)	12:00
12:04	P11 60m erä 1		                12:04
12:08	P11 60m erä 2		                12:08
12:12	T11 60m erä 1	P12 / P13 kuula (5+2)	12:12
12:16	T11 60m erä 2		                12:16
12:20	P10 60m erä 1		                12:20
12:24	T10 60m erä 1		                12:24
12:28	T10 60m erä 2		                12:28
12:32	T10 60m erä 3	P14/P15 T14/T15 Korkeus 12:32
12:36			                        12:36
12:40			                        12:40
12:44	P9 40m erä 1		                12:44
12:48	P9 40m erä 2		                12:48
12:52	P9 40m erä 3		                12:52
12:56	T9 40m erä 1		                12:56
13:00	T9 40m erä 2	T10 / T11 Kuula (6+5)	13:00
13:04	T9 40m erä 3	P12 / P13 Pituus (6+1)  13:04
13:08	T9 40m erä 4		                13:08

13:30		         P10 / P11 Kuula (3+7)	13:30
13:35			                        13:35
13:40	T13 / T12 60m aj (3+1)		        13:40
13:45	P13 60m aj (3)		                13:45
13:50	P12 60m aj (4)		                13:50
13:55	T15 / T14 60m aj (4+2)		        13:55
14:00	P15 / P14 60m aj (3+2) T9/P9 Kuula (7+9)14:00
14:05		        T12/T13 Pituus (10+12)	14:05
14:10			                        14:10
14:15			                        14:15
14:20			                        14:20
14:25			                        14:25
14:30			                        14:30
14:35			                        14:35
14:40			                        14:40
14:45	P9/T9 1000m  (2 + 11)		        14:45
14:50		         T14 / T15 Kuula (3+2)	14:50
14:55			                        14:55
15:00	 T10/T11 1000m (4 + 5)		        15:00
15:05			                        15:05
15:10			                        15:10
15:15	P10/P11/P12  1000m (4 + 7 + 2) 	        15:15
15:20			                        15:20
15:25			                        15:25
15:30	T12/T13/T14/T15 1000m (5+2+2+2)	        15:30
15:35			                        15:35
15:40			                        15:40
15:45	P13/P14/P15 1000m (3 + 7 + 3)	        15:45
15:50			                        15:50
15:55			                        15:55
16:00			                        16:00