Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Aluekisat
23.07. klo 12:00 Youth Athletics Games Aikataulu (päivitetty: 22:35 20.07.2021)
Vahvistettu aikataulu julkaistu 20.7. klo 20.00

PERJANTAI 23.7.2021					
					
Aika/Laji/ Suorituspaikka			Call in		Kentälle
12.00   N17     Korkeus Paikka 1		10.50		11.00
12.20   P13     4x60m aj        Etusuora	11.50		12.00
12.35   T11     4x60m aj        Takasuora	12.10		12.20
12.50   T13     4x60m aj        Etusuora	12.25		12.35
13.05   P11     4x60m aj        Takasuora	12.40		12.50
13.30   T15     4x80m aj        Etusuora	13.05		13.15
13.50   P13     Pituus  Paikka 1		13.10		13.20
14.00   P15     4x80m aj        Etusuora	13.35		13.45
14:15   M17    Korkeus Paikka 1			13.05		13.15
14.25   T9       4x50m   			13.50		14.00
14.40   P9      4x50m   			14.10		14.20
14.55   P11    4x100m  			        14.20	        14.30
15.15   T11    4x100m  			        14.40		14.50
15.30   T9      Keihäs  Paikka 1		14.50		15.00
15.35   T13    4x100m  			        15.00		15.10
15.45   N17     Kuula   Paikka 1		15.05		15.15
16.00   T15      Seiväs			        14.50		15.00
16.00   P15     4x100m  			15.30		15.40
16.10   P11     Pituus  Paikka 2		15.30		15.40
16.25   T15     4x100m  			15.50		16.00
16.50   P13     4x100m  			16.15		16.25
16.50   P9      Keihäs  Paikka 1		16.15		16.25
17.45   N17     100m aj ae      		17.10		17.20
18.05   M17     Kiekko  			17.20		17.30
18.10   T9      600m    			17.45		17.55
18.25   P9      600m    			17.55		18.05
18.35   T14     Seiväs  Paikka 1		17.25		17.35
18.40   T13     Pituus  			17.50		18.00
18.40   P10     1000m   			18.10		18.20
18.55   T10     1000m   			18.30		18.40
19.10   P11     1000m kävely    		18.45		18.55
19.10   T11     1000m kävely    		18.45		18.55
19.25   P13     2000m kävely    		19.00		19.10
19.25   T13     2000m kävely    		19.00		19.10
19.25   P15     2000m kävely    		19.00		19.10
19.25   T15     2000m kävely    		19.00		19.10
19.25   P14     Keihäs  			18.45		18.55
20.15   M17     110m aj fin     		19.40		19.50
20.30   N17     100m aj fin     		20.00		20.10
					
					
LAUANTAI 24.7.2021					
					
Aika/Laji/ Suorituspaikka			Call in		Kentälle
8.30    T14     Pituus kars.    Paikka 1	7.50		8.00
8.55    T15     100m ae Etusuora		8.25		8.35
9.00    P12     Pituus  Paikka 2		8.15		8.25
9.00    T13     60m ae  Takasuora		8.30		8.40
9.15    T12     Kiekko   			8.35		8.45
9.20   T13     Kuula   Paikka 1	/ryhmä 1		8.40		8.50
9.40    M17     100m ae Etusuora		9.10		9.20
9.40   T14      Pituus kars			9.00		9.10
9.45    P14     Seiväs  Paikka 1		8.35		8.45
9.45    P15     Seiväs  Paikka 1		8.35		8.45
9.55    T11     60m ae  Takasuora		9.35		9.45
10.15   N17    100m ae Etusuora			9.45		9.55
11.05   T13     60m fin Etusuora		10.35		10.45
11.15   T11     60m fin Etusuora		10.50		11.00
11.20   T11     Pituus kars.    Paikka 2	10.40		10.50
11.20   P12     60m ae  Takasuora		10.50		11.00
11.25   M17     100m fin        Etusuora	10.55		11.05
11.35   T9      Pituus  Paikka 3		11.00		11.10
11.35   T13     Kuula   Paikka 1 /ryhmä 2	10.55		11.05
11.35   T15     100m fin        Etusuora	11.05		11.15
11.45   N17     100m fin        Etusuora	11.10		11.20
12.05   T14     100m ae Etusuora		11.35		11.45
12.05   P13     60m ae  Takasuora		11.35		11.45
12.15   M17     3-loikka        Paikka 1	11.35		11.45
12.40   P11     60m  ae Takasuora		12.10		12.20
12.50   T9      Pituus  Paikka 3		12.10		12.20
12.50   T15     Korkeus  			12.00		12.10
12.50   T11     Pituus kars.    Paikka 2	12.10		12.20
13.00   P15     100m ae Etusuora		12.30		12.40
13.05   P10     60 ae   Takasuora		12.35		12.45
13.50   T10     60m ae  Takasuora		13.20		13.30
13.50   P12     60m fin Etusuora		13.20		13.30
13.50   P12     Keihäs  Paikka 1		13.10		13.20
13.55   P9       Pituus  Paikka 3		13.25		13.35
14.00   P13     60m fin Etusuora		13.30		13.40
14.05   T15     Kuula   Paikka 1		13.20		13.30
14.10   P11     60m fin Etusuora		13.40		13.50
14.20   P10     60m fin Etusuora		13.50		14.00
14.25   T12     60m ae  Takasuora		13.55		14.05
14.30   T14     100m fin        Etusuora	14.00		14.10
14.40   P15     100m fin        Etusuora	14.10		14.20
15.00   P14     100m ae Etusuora		14.30		14.40
15.00   N17     3-loikka fin    Paikka 1	14.20		14.30
15.00   T14     Pituus fin      Paikka 2	14.20		14.30
15.30   T13     Korkeus Paikka 1		14.40		14.50
15.30   P10     Keihäs  Paikka 1		14.50		15.00
15.35   T10     60m fin Etusuora		15.10		15.20
15.45   T12     60m fin Etusuora		15.15		15.25
15.55   T9       40m suoraan lk  Etusuora	15.30		15.40
16.00   P13     Kuula   Paikka 1		15.20		15.30
16.00   P15     Kiekko   			15.20		15.30
16.25   P9       40m suoraan lk  Etusuora	15.55		16.05
16.30   T11      Pituus fin      Paikka 2	15.50		16.00
17.00   P14     100m fin        Etusuora	16.30		16.40
17.15   T11     Kuula   Paikka 1		17.00		16.50
17.15   N17     800m     			16.45		16.55
17.20   P11     Keihäs  Paikka 2		16.40		16.50
17.30   M17     800m     			17.05		17.15
17.45   T15     800m     			17.20		17.30					
17.45   T15     3-loikka fin    Paikka 1	17.05		17.15
18.00   P15     800m     			17.35		17.45
18.00   T14     Keihäs fin      Paikka 1	17.20		17.30
18.10   P15     3-loikka fin    Paikka 2	17.30		17.40
18.10   T12     Korkeus Paikka 1		17.30		17.40
18.15   T11     Kuula   Paikka 1		17.35		17.45
18.15   P14     800m     			17.50		18.00
18.30   T14     800m     			18.05		18.15
18.45   P13     1000m    			18.20		18.30
19.00   T13     1000m    			18.35		18.45
19.15   P12     1000m    			18.50		19.00
19.15   T10     Keihäs fin      Keihäs 2	18.40		18.50
19.30   T12     1000m    			19.05		19.15
19.45   P11     1000m    			19.20		19.30
20.00   T11     1000m			        19.35		19.45
					
SUNNUNTAI 25.7.2021					
					
Aika/Laji/ Suorituspaikka			Call in		Kentälle
8.30    P12     60m aj ae       Takasuora	08.00		08.10
8.30    P14     Moukari      			08.00		08.10
8.50    P13     60m aj ae       Takasuora	08.20		08.30
9.00    T11     Korkeus Paikka 1		08.20		08.30
9.00    T10     Kuula Kars   Paikka 1		08.20		08.30
9.10    T14     80m aj ae       Etusuora	08.40		08.50
9.15    T13     60m aj ae       Takasuora	08.45		08.55
9.45    T15     80m aj ae       Etusuora	09.10		09.20
9.50    T12     60m aj ae       Takasuora	09.15		09.25
10.00   T14     Moukari 			09.20		09.30
10.10    T10     Kuula Kars   Paikka 1		09.30		09.40
10.20   P12     60m aj fin      Etusuora	09.50		10.00
10.30   P13     60m aj fin      Etusuora	10.05		10.15
10.35   T9      150m suoraan lk Takasuora	10.05		10.15
10.50   P15     100m aj fin     Etusuora	10.25		10.35
11.00   P14     100m aj fin     Etusuora	10.35		10.45
11.05   P9      150m suoraan lk Takasuora	10.40		10.50
11.10   T14     80m aj fin      Etusuora	10.45		10.55
11.10   P11     Kuula   Paikka 1		12.30		12.40
11.10   P10     Pituus  Paikka 2		12.30		12.40
11.20   T15     80m aj fin      Etusuora	12.55		11.05
11.30   T13     60m aj fin      Etusuora	11.05		11.15
11.30   P12     Korkeus Paikka 1		10.50		11.00
11.40   T12     60m aj fin      Etusuora	11.15		11.25
11.45   T12     Pituus  Paikka 1		11.05		11.15
12.00   T14     300m suoraan lk			11.35		11.45
12.00   T11     Keihäs  Paikka 2		11.20		11.30
12.15   P13     Moukari 			11.35		11.45
12.35   T15     300m suoraan lk 		12.10		12.20
13.10   P10     Kuula   Paikka 1		12.40		12.50
13.15   P15     300m suoraan lk 		12.50		13.00
13.35   P14     300m suoraan lk 		13.10		13.20
13.35   T10     Pituus  Paikka 2		12.55		13.05
13.55   T13     Moukari 			13.15		13.25
14.00   P13     Korkeus Paikka 1		13.20		13.30
14.00   P11     Korkeus Paikka 2		13.20		13.30
14.05   N17     200m ae 			14.10		14.20
14.30   M17     200m ae 			14.00		14.10
14.45   P15     Kuula   Paikka 1		14.05		14.15
14.50   P/T13   4x200m  			14.25		14.30
14.55   P14     Pituus  Paikka 1		14.25		14.35
15.15   P/T15   4x200m  			14.45		14.55
15.45   P9        4x400m  			15.15		15.25
15.55   P12     Kiekko  			15.20		15.30
16.05   T9       4x400m  			15.35		15.45
16.25   T11     4x600m  			15.55		16.05
16.30   P15     Korkeus Paikka 1		15.50		16.00
16.35   P9       Kuula   Paikka 1		15.55		16.05
16.40   T12     Keihäs  Paikka 1		16.00		16.10
16.45   P11     4x600m  			16.15		16.25
17.05   P13     4x600m  			16.35		16.45
17.25   T13     4x600m  			16.55		17.05
17.45   P15     4x800m  			17.15		17.25
18.05   T15     4x800m  			17.35		17.45
18.05   T15     Kiekko  			17.25		17.35
18.25   N17     200m fin        		18.00		18.10
18.00   T9        Kuula   Paikka 1		17.30		17.40
18.40   M17     200m fin        		18.15		18.25
18.55   M17     3000m   			18.30		18.40
19.10   N17     3000m			        18.45		18.55