Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
09.06. klo 11:00 Sisuottelu 1 Aikataulu (päivitetty: 14:48 07.06.2019)
Kilpailun aikataulu
Ei erillistä varmistusta, eräjaot on tehty valmiiksi. 

Viimeistään 15 min ennen lajin alkamista ilmoittaudutaan lajin kirjurille/lähdönjärjestelijälle. 

10:45   N19/N17 100m aj
11:00	P15/P14 100m aj 	T11/T10 Pituus	11:00
			         P11/P10 Kuula               
11:10	T15/T14 80m aj erä 1		        11:10
11:15	T14 80m aj erä 2		        11:15
11:20			                        11:20
11:25	P13 60m aj erä 1		        11:25
11:30	T12 60m aj erä 1		        11:30
11:35	T13 60m aj erä 1		        11:35
11:40		       P15/P14 + T15/T14 Pituus	11:40
11:45			                        11:45
11:50		           P13 + T13/T12 Kuula	11:50
11:55			                        11:55
12:00	T10 60m erä 1		                12:00
12:05	P10 60m erä 1		                12:05
12:10	T11 60m erä 1		                12:10
12:15	P11 60m erä 1		                12:15
12:20			                        12:20
12:25		 	                        12:25
12:30		                   P13 Korkeus	12:30
		      P15/P14 + T15/T14 Keihäs	
12:40		                T13/T12 Pituus	12:40
12:45	T9 40m erä 1		                12:45
12:50	T9 40m erä 2		                12:50
12:55	P9 40m erä 1		                12:55
13:00	 	                  T11/T10 Kuula	13:00
13:05			                        13:05
13:10			                        13:10
13:15		             T14 + T15  Korkeus	13:15
13:20		                 P11/P10 Pituus	13:20
13:25			                        13:25
13:30		                  T9 + P9 Kuula	13:30
13:35			                        13:35
13:40	P13/P12 800m		                13:40
13:45			                        13:45
13:50	T13/T12 800m		                13:50
13:55			                        13:55
14:00		                 T9 + P9 Pituus	14:00
14:05			                        14:05
14:10			                        14:10
14:15		                 P15/P14 Seiväs	14:15
14:20			                        14:20
14:25			                        14:25
14:30			                        14:30
14:35			                        14:35
14:40	T15/T14 800m		                14:40
14:45			                        14:45
14:50			                        14:50
14:55			                        14:55
15:00	P15/P14 1000m 		                15:00