Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
seuracup
11.06. klo 18:00 Seuracup I.osakilpailu Aikataulu (päivitetty: 12:48 10.06.2019)
JUOKSUISSA varmistus 30 min ennen lajia	kioskin vieressä oleviin varmistuslistoihin	
		
Viesteissä 60 min ennen lajia (nimet ja juoksujärjestys)

KENTTÄLAJEISSA 4 KIERROSTA
Kenttälajeissa paikalla viimeistään 15 min ennen lajia. Jos on päällekkäisiä lajeja, niin juoksut menee aina ajallaan.


Klo					                               Klo
18:00	P15 100 m      P11/T11 Pituus P13/T13 Keihäs P15/T15 Seiväs    18:00
18:05	T15 100 m erä 1	 	 	 	                       18:05
18:10	T15 100m erä 2				                       18:10
18:15					                               18:15
18:20					                               18:20
18:25					                               18:25
18:30		              		                               18:30
18:35					                               18:35
18:40	P13 60 m 				                       18:40
18:45	T13 60 m erä 1		P15/T15 / N17/M17 Kuula 	       18:45
18:50	T13 60m erä 2				                       18:50
18:55	P11 60 m 				                       18:55
19:00	T11 60 m 	N17/M17 Kolmiloikka   P13/T13 Korkeus	       19:00
19:05				 	                               19:05
19:10					                               19:10
19:15					                               19:15
19:20			              T11/P11 Kiekko		       19:20
19:25					                               19:25
19:30					                               19:30
19:35			 		                               19:35
19:40	M17 200 m 		 		                       19:40
19:45	N17 200 m erä 1		 		                       19:45
19:50	N17 200m erä 2				                       19:50
19:55	 				                               19:55
20:00	T11 / P11 4 x 50m 			                       20:00
20:05	    				                               20:05
20:10	T13 / T15 4x 100m    				               20:10
20:15	P13 / P15 4 x 100m				               20:15
20:20					                               20:20
20:25					                               20:25
20:30	T13 / T11 1000 m / T15 2000m			               20:30
20:35					                               20:35
20:40	P13 / P11 1000 m / P15 2000m			               20:40