Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
06.10. klo 12:00 Espoonlahden heittokisat Aikataulu (päivitetty: 22:13 05.10.2019)
Tervetuloa Espoonlahden heittokisoihin!

Kisapaikalla mahdollisuus hankkia välineitä Urheiluväline- ja jalkinekauppa SportMixerin monipuolisista tuotteista.
 
Moukari   
Ryhmä 1    klo 12.00--	
T9      Vilmiina Mattila  Nakkilan Vire
T9	Mila Mäkinen	  Porin Yleisurheilu
T11	Frida Blomfelt	  Esbo IF
P9	Tapio Jallinoja	  Espoon Tapiot
P13	Aarni Ikäheimo	  Espoon Tapiot
T13	Martta Laine	  Valkeakosken Haka
T13	Melina Lundqvist  Borgå Akilles
P13     Jasper Vilen      Esbo IF

Ryhmä 2	klo 12.40--	 
T15	Wilma Simonen	  Kenttäurheilijat - 58
T13	Natalie Saarinen  Espoon Tapiot
T13	Tara Hatakka	  Vantaan Salamat
T13	Aino Ikäheimo	  Espoon Tapiot
T13	Pinja Kärhä 	  Someron Esa
T15	Sara Puustinen	  Borgå Akilles

Ryhmä 3	klo 13.15--	 
P13	Sakari Mäkelä	  Lahden Ahkera
P13	Tomi Kuusisto	  Turun Urheiluliitto
P15	Onni Rustholkarhu Lahden Ahkera
P13	Eetu Sarasmäki	  Petäjäveden Petäjäiset
P13	Mico Lampinen	  Someron Esa
P15	Aron Johansson	  Borgå Akilles
P15	Samuel Puustinen  Borgå Akilles
P13     Aatu Kangasniemi  Nurmijärven Yleisurheilu
P15	Max Lampinen	  Someron Esa

Ryhmä 4	klo 14.00--	 
T11	Emma Kangasniemi  Nurmijärven Yleisurheilu
T15	Wilma Simonen	  Kenttäurheilijat - 58
T15	Tara Hatakka	  Vantaan Salamat
T15	Aino Ikäheimo	  Espoon Tapiot
N19	Sara Puustinen	  Borgå Akilles
N45	Satu Lehtonen	  LahtiSport
T15 	Tyyne Laukkanen   Espoon Tapiot
T15	Pinja Kärhä 	  Someron Esa

Ryhmä 5 klo 14.45--	 
P15	Tomi Kuusisto	  Turun Urheiluliitto
M17	Samuel Puustinen  Borgå Akilles
M17	Aron Johansson	  Borgå Akilles
P15	Aatu Kangasniemi  Nurmijärven Yleisurheilu
M17	Max Lampinen	  Someron Esa
P15	Sakari Mäkelä	  Lahden Ahkera
M17	Onni Rustholkarhu Lahden Ahkera

Ryhmä 	klo 15.30--	
M17	Mikko Huhta	  Nurmijärven Yleisurheilu
M19	Oskari Kaarila	  Nurmijärven Yleisurheilu
M	Jouni Hytti	  Lappeenrannan Urheilu-Miehet
M65	Keijo Aaltonen	  Kiimingin Urheilijat