Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
16.03. klo 12:00 Junior Indoor Meeting - JIM Aikataulu (päivitetty: 10:46 15.03.2019)
AIKATAULU
päivitetty 14.3.

Huom. Urheilu-shop Ala-Korpi ei ole ennakkotiedosta poiketen paikalla.


Juoksut	                                Hypyt (ylös)	        	Heitot		
12.00 T12 60m aj.(11,50/7,50/76,2)	12.00 T9,11   Korkeus P2	12.10 P/T12   Kuula
12.05 P12 60m aj.(11,50/7,50/76,2) 	12.00 P9,11   Korkeus P1	13.00 P10/T10 Kuula
12.10 T14 60m aj.(12/8/76,2)2E  	13.15 P13,15  Korkeus P1	14.15 P14/T14 Kuula
12.20 P14 60m aj.(13/8,50/83,8)	        13.30 T13     Korkeus P2	 
	                                14.00 T15     Korkeus P1	15.15 P11/13 Junnukeihäs(400g)
12.30 T13 60m    4E	                P1=lähempänä katsomoa        	16.00 T11/13 Junnukeihäs(400g)
12.46 P13 60m    2E              	          		 
12.54 T11 60m    2E	                13.00 P/T12/14 Seiväs             	                   
13.02 P11 60m    2E          			
13.10 T15 60m    2E        	        Hypyt (eteen)             	 Kuulan painot    
13.18 P15 60m    1E              	12.00 T10     Pituus (1m) 	 P14       4 kg   
13.22 T9  40m    1E         	        13.15 P12,14  Pituus       	 T14/P12   3 kg    
13.26 P9  40m    2E	                14.30 T12     Pituus	         T12/P10 2,5 kg
	                                15.45 T14     Pituus 	         T10       2 kg
 => Maalin vaihto             	         => PII (radan vieressä)                     
13.40 T/P11/13/15 1000m kävely
Kaarre ylös	                        12.00 P10     Pituus   (1m)	 
14.00 P/T9   400m 2E	                13.10 TP11    3-loikka (1m)	
14.15 P/T11 1000m                	14.30 T13     3-loikka
14.22 T13   1000m         	        15.40 P/T15, P13 3-loikka
14.29 P13   1000m 	                => PI (katsomon vieressä)
14.36 P/T15 1000m 	 
14.46 T10 150m 3E
14.58 P10 150m 2E
15.10 T14 200m 6E 
15.34 P12 200m 3E
15.46 P14 200m 2E
15.54 T12 200m 2E 
16.10 P11 4x200m (kaarre tasoitus)
16.17 T11 4x200m (kaarre tasoitus) 
16.24 P13 4x200m 2E
16.38 P15 4x200m
16.45 T13 4x200m 2E
16.59 T15 4x200m 2E



Pituudessa, kolmiloikassa ja heitoissa 4 hyppyä / työntöä / heittokierrosta!
						
Muista palkintojenjako, kuuntele kuulutuksia.

HUOM! Viestijoukkueiden juoksijat ja juoksujärjestykset on ilmoitettava tulospalveluun viimeistään 45 minuuttia ennen lajin alkua. Käytetään samoja numeroita kuin henkilökohtaisissa lajeissa.

PALAUTA NUMEROLAPPU KILPAILUN JÄLKEEN