Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Aluekisat
25.06. klo 17:30 2. Tilastopajacup Aikataulu (päivitetty: 09:01 24.06.2019)
       2. Tilastopajacup, 25.6.2019
							24.6.2019TRa
	Aikataulu: (aikataulu tarkennettu 23.6. klo.8.12, ja 24.6. 1500m:n
                    aikataulut päivitetty)
		 
  
	17.30	N17	100m aj. 10kpl-76,2cm-8.5m         keltainen suorakaide
		T11	kuula	2kg
		T13	kiekko	600g
	17.35	P13	korkeus
		P11	3-loikka	paikka B
	17.37	P15	100m aj. 10kpl-83,8cm-8.5m         keltainen suorakaide
	17.40	M	pituus		paikka A
		N	keihäs	600g	paikka II		
	17.45	N	100m aj. 10kpl-83,9cm-8.5m         keltainen suorakaide
	17.55	M17	110m aj. 10kpl-91,4cm-9.14m        sininen suorakaide
		M 	seiväs	
		P9	pituus		paikka D
	18.00	M,M19	110m aj. 10kpl-106,7/99,1cm-9.14m  sininen suorakaide
		T9	kuula	2kg	paikka II
		P15	moukari	4kg	yläkenttä
	18.10	N17	400m
	18.18	N	400m
	18.20	T11	pituus		paikka B
	18.26	M17	400m
	18.30	N,N17	3-loikka	paikka A
	18.35	M	400m
	18.40	T13	keihäs	400g	paikka II
	18.50	P15	korkeus
		M17	kuula	5kg
		P13	moukari	3kg	yläkenttä
	18.55	N,N17	1500m
	19.00	T15	kiekko	750g
	19.05	P11	seiväs
	19.07	M,M17	1500m	B-erä
	19.17	M,M17	1500m	A-erä
	19.15	T9	pituus		paikka D 
	19.20	P9	kuula	2kg	paikka II
	19.25	P15	100m
	19.33	T15	100m
	19.35	T15	pituus		paikka A
	19.45	N17	100m
	19.57	M17	100m
	20.00	P15	3-loikka	paikka B
		M,M19	kuula	7,26/6kg
		N,N17	moukari	3/4kg	yläkenttä
	20.05	N	100m
	20.10	N,N17	korkeus
		M17	kiekko	1,5kg
	20.15	M	100m
	20.20	T15	seiväs
	20.30	P13	keihäs	400g	paikka II
	20.35	P9	40m
	20.42	T9	40m
	20.45	T13	3-loikka	paikka B
	20.50	P11	60m
	21.00	T11	60m
	21.10	T13	60m
		M17	pituus		paikka A
		M,M19	kiekko	2/1,75kg
	21.25	P13	60m
	21.35	T15	2000m
	21.47	P15	2000m

	
        - Jälki-ilmoittautumismaksut tulee suorittaa kilpailukansliaan 
          ilmoittautumisen yhteydessä
        - Osanoton varmistus tulee tehdä kilpailukansliaan viimeistään ½- 
          tuntia ennen aikatauluun merkattua lajin alkamisaikaa.
        - Kilpailija numero on ainoastaan pitkillä juoksumatkoilla, jotka 
          jaetaan kilpailukansliasta.
        - P/T 9-13 sarjojen kolme parasta/ laji palkitaan kisan jälkeen 
          mitalilla.