Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
09.02. klo 12:00 Kansalliset Aikataulu (päivitetty: 07:56 08.02.2019)
TAMPEREEN PYRINTÖ	 			
Hallikansalliset 	 			
Pirkkahalli 9.2.2019	 			
 			
AIKATAULU	 			
LOPULLINEN - muutettu osanottajamäärän mukaan	 			
HUOM. M 3-loikka ja N pituus vaihtaneet paikkaa!	 			
Juostaan 2 erillistä 60m kilpailua suoraan kuumina erinä.			
Osanoton varmistus 1 tunti ennen kilpailun alkua kansliaan			
Ei kokoontumispaikkaa			
12:00	N	Seiväshyppy		
12:00	N	60m 	1. juoksu	E-erä
12:04	N	60m 	1. juoksu	D-erä
12:05	M	Kolmiloikka		
12:08	N	60m 	1. juoksu	C-erä
12:10	N	Korkeushyppy		
12:12	N	60m 	1. juoksu	B-erä
12:15	M,M19,M17	Kuulantyöntö		
12:16	N	60m 	1. juoksu	A-erä
12:20	M	60m 	1. juoksu	F-erä
12:24	M	60m 	1. juoksu	E-erä
12:28	M	60m 	1. juoksu	D-erä
12:32	M	60m 	1. juoksu	C-erä
12:36	M	60m 	1. juoksu	B-erä
12:40	M	60m 	1. juoksu	A-erä
12:50	N17	60m AJ		B-erä
12:55	N17	60m AJ		A-erä
13:00	N	Pituushyppy		
13:00	N	60m AJ		C-erä
13:05	N	60m AJ		B-erä
13:10	N	60m AJ		A-erä
13:10	N, N17	Kuulantyöntö		
13:20	M	60m AJ		
13:25	M19	60m AJ		
13:30	M17	60m AJ		
13:30	M	Seiväshyppy		
13:40	M	Korkeushyppy		
13:40	N	1500m		B-erä
13:47	N	1500m		A-erä
13:55	M	1500m		B-erä
14:02	M	1500m		A-erä
 	 			
14:15	N	200m		G-erä
14:19	N	200m		F-erä
14:23	N	200m		E-erä
14:27	N	200m		D-erä
14:31	N	200m		C-erä
14:35	N	200m		B-erä
14:39	N	200m		A-erä
14:43	M	200m		G-erä
14:47	M	200m		F-erä
14:50	N	Kolmiloikka		
14:51	M	200m		E-erä
14:55	M	200m		D-erä
14:59	M	200m		C-erä
15:03	M	200m		B-erä
15:07	M	200m		A-erä
15:20	N17	300m AJ		B-erä
15:25	N17	300m AJ		A-erä
15:30	N	300m AJ		
15:35	N	300m AJ		
15:45	M17	300m AJ		
15:50	M17	300m AJ		
15:55	M	300m AJ		
16:00	M	300m AJ		
16:10	N	400m		B-erä
16:15	N	400m		A-erä
16:20	M	400m		D-erä
16:25	M	400m		C-erä
16:30	M	400m		B-erä
16:35	M	400m		A-erä
16:45	N	60m 	2. juoksu	D-erä
16:49	N	60m 	2. juoksu	C-erä
16:53	N	60m 	2. juoksu	B-erä
16:57	N	60m 	2. juoksu	A-erä
17:01	M	60m 	2. juoksu	E-erä
17:05	M	60m 	2. juoksu	D-erä
17:09	M	60m 	2. juoksu	C-erä
17:13	M	60m 	2. juoksu	B-erä
17:17	M	60m 	2. juoksu	A-erä
17:20	N	800m		1 erä
17:30	M	800m		1 erä