Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
28.07. klo 10:00 Satakunnan 9-15 v. pm-huipentuma Aikataulu (päivitetty: 09:54 27.07.2018)
Satakunnan 9-15 pm-huipentuma PÄIVITETTY (25.7.2018), 26.7. yhdistetty vielä P14 ja P15 100m loppukilpailu.                     

Lauantai 28.7.

Klo 	Sarja	Laji
10:00	T9	40m ae
	P11	3-loikka (100m:n lähtöpaikka)
	P12	3-loikka (katsomon edessä)
	P13	korkeus
	T12-15	moukari
	T11	kuula
10:20	P9	40m ae
10:40	T10	60m ae
10:55	T11	60m ae
	P9	korkeus
	P10+P11	moukari
11:00	T12-15	seiväs
	P10	3-loikka (100m:n lähtöpaikka)
11:10	T12	60m ae
	T10	kuula
11:25	P12	60m loppukilpailu
	T11	pituus (katsomon edessä)
11:35	T13	60m ae
11:40	T9	kiekko
11:45	P13	60m loppukilpailu
11:55	P10	60m loppukilpailu 
12:05	P11	60m loppukilpailu
12:15	T10	pituus (katsomon edessä)
	P12	korkeus
12:20	P9	kiekko
12:25	T14	100m ae
	T12	pituus (100m:n lähtöpaikka)
	T9	keihäs (seiväspaikka)
12:35	P14+P15	100m loppukilpailu
	P13	kuula
12:45	T15	100m ae
13:00	T13	pituus (katsomon edessä)
13:05	T9	40m loppukilpailu
13:10	P9	40m loppukilpailu
	P11	korkeus
13:25	T10	60m loppukilpailu
13:35	T11	60m loppukilpailu
	T9	pituus (100m:n lähtöpaikka)
	P10	kiekko
13:40	T10	keihäs (seiväspaikka)
	P9	kuula
13:45	T12	60m loppukilpailu
13:55	T13	60m loppukilpailu
14:05	P13	3-loikka (katsomon edessä)
14:10	T14	100m loppukilpailu
14:20	T15	100m loppukilpailu
14:25	P11	kiekko
	T10+T11	seiväs
14:35	P10	korkeus
14:40	P12	200m aj.
14:50	T12+T13	200m aj.
	P14+P15	3-loikka (katsomon edessä)
15:00	P13	200m aj.
	P12	kuula
15:15	T14+T15	pituus (100m:n lähtöpaikka)
15:20	T12+T13	kiekko
15:25	P14+P15	300m aj.
15:35	T14+T15	300m aj.
15:45	P14+P15	korkeus
15:50	P10	1000m
	P12	keihäs (seiväspaikka)
16:00	T10	1000m
16:10	P11	1000m
16:15	P13-15	keihäs
16:20	T11	1000m
16:30	P12	1000m
16:40	T12	1000m
	T11	keihäs (seiväspaikka)
16:50	P13	1000m
16:55	P14+P15	kuula
	T14+T15	kiekko
17:00	T13	1000m
17:15	P14+P15	800m
	17:20	T14+T15	800m


Sunnuntai 29.7.

Klo	Sarja	Laji
10:00	P14+P15	100m aj.
	P10	pituus (katsomon edessä)
	P11	pituus (100m:n lähtöpaikka)
	T9	korkeus
	T10+T11	moukari
	T12	kuula
	P9	keihäs (seiväspaikka)
10:15	T14	80m aj.
10:25	T15	80m aj.
10:40	P12+P13	60m aj.
10:45	P14+P15	kiekko
10:50	T13	60m aj.
11:00	T12	60m aj.
	P10	keihäs (seiväspaikka)
11:15	P9	pituus (katsomon edessä)
	P11	60m aj.
	P13	pituus (100m:n lähtöpaikka)
11:20	T9	kuula
11:25	T11	60m aj
11:30	T14+T15	korkeus
11:35	P12-15	moukari
	T10	60m aj.
11:55	P11	keihäs (seiväspaikka)
12:00	P10	60m aj.
12:05	T10	3-loikka (100m:n lähtöpaikka)
12:20	T13	korkeus
12:25	P9	150m
	P12+P13	kiekko
	P14+P15	pituus (katsomon edessä)
12:35	T9	150m
12:40	T12	keihäs (seiväspaikka)
12:50	P10	kuula
12:55	T11	3-loikka (100m:n lähtöpaikka)
13:10	P12+P13	200m
	T10	kiekko
13:20	T14+T15	3-loikka (katsomon edessä)
13:25	T12	200m
13:30	P11	kuula
13:35	P10-12	seiväs	
	T12	korkeus
	T13	200m
13:55	T11	kiekko
14:05	P14+P15	300m
14:10	T13	kuula
14:20	T14	300m
14:30	T12	3-loikka (100m:n lähtöpaikka)
	T15	300m
	T11	korkeus
14:45	T13	keihäs
14:50	T14+T15	kuula
	P12	pituus (katsomon edessä)
14:55	P13-15	seiväs
15:10	P9	1000m
15:25	T13	3-loikka (100m:n lähtöpaikka)
	T9	1000m
15:30	T10	korkeus
	T14+T15	keihäs
15:50	P14+P15	2000m
16:10	T14/15	2000m	


Aikataulu lajeittain

Lauantai
Juoksut:
10:00 T9 40m (alkuerät)
10:20 P9 40m (alkuerät)
10:40 T10 60m (alkuerät)
10:55 T11 60m (alkuerät)
11:10 T12 60m (alkuerät)
11:25 P12 60m loppukilpailu
11:35 T13 60m (alkuerät)
11:45 P13 60m loppukilpailu
11:55 P10 60m loppukilpailu
12:05 P11 60m loppukilpailu
12:25 T14 100m (alkuerät)
12:35 P14 ja P15 100m loppukilpailu
12:45 T15 100m (alkuerät)

13:05 T9 40m loppukilpailu
13:10 P9 40m loppukilpailu
13:25 T10 60m loppukilpailu
13:35 T11 60m loppukilpailu
13:45 T12 60m loppukilpailu
13:55 T13 60m loppukilpailu
14:10 T14 100m loppukilpailu
14:20 T15 100m loppukilpailu

14:40 P12 200m aj
14:50 T12+T13 200m aj
15:00 P13 200m aj

15:25 P14+P15 300m aj
15:35 T14+T15 300m aj
15:50 P10 1000m
16:00 T10 1000m
16:10 P11 1000m
16:20 T11 1000m
16:30 P12 1000m
16:40 T12 1000m
16:50 P13 1000m
17:00 T13 1000m
17:15 P14+P15 800m
17:20 T14+T15 800m

Pituus (kaksi suorituspaikkaa)
11:25 T11 (katsomon edessä)
12:15 T10 (katsomon edessä)
12:25 T12 (100m:n lähtöpaikka)
13:00 T13 (katsomon edessä)
13:35 T9 (100m:n lähtöpaikka)
15:15 T14+T15 (100m:n lähtöpaikka)

3-loikka (kaksi suorituspaikkaa)
10:00 P12 (katsomon edessä)
10:00 P11 (100m:n lähtöpaikka)
11:00 P10 (100m:n lähtöpaikka)
14:05 P13 (katsomon edessä)
14:50 P14+P15 (katsomon edessä)

Seiväs
11:00 T12-15
14:25 T10+T11


Korkeus
10:00 P13
10:55 P9
12:15 P12
13:10 P11
14:35 P10
15:45 P14+P15

Moukari
10:00 T12-15
10:55 P10+P11

Kuula
10:00 T11
11:10 T10
12:35 P13
13:40 P9
15:00 P12
16:55 P14+P15

Kiekko
11:40 T9
12:20 P9
13:35 P10
14:25 P11
15:20 T12+T13
16:55 T14+T15

Keihäs
12:25 T9 (seiväspaikka)
13:40 T10 (seiväspaikka)
15:50 P12 (seiväspaikka)
16:15 P13-15
16:40 T11 (seiväspaikka)


Sunnuntai

Juoksut
10:00 P14+P15 100m aj.
10:15 T14 80m aj.
10:25 T15 80m aj.
10:40 P12+P13 60m aj.
10:50 T13 60m aj.
11:00 T12 60m aj.
11:15 P11 60m aj.
11:25 T11 60m aj.
11:35 T10 60m aj.
12:00 P10 60m aj.
12:25 P9 150m
12:35 T9 150m
13:10 P12+P13 200m
13:25 T12 200m
13:35 T13 200m
14:05 P14+P15 300m
14:20 T14 300m
14:30 T15 300m
15:10 P9 1000m
15:25 T9 1000m
15:50 P14+P15 2000m
16:10 T14+T15 2000m

Pituus (kaksi suorituspaikkaa)
10:00 P10 (katsomon edessä)
10:00 P11 (100m:n lähtöpaikka)
11:15 P9 (katsomon edessä)
11:15 P13 (100m:n lähtöpaikka)
12:25 P14+P15 (katsomon edessä)
14:50 P12 (katsomon edessä)


3-loikka (kaksi suorituspaikkaa)
12:05 T10 (100m:n lähtöpaikka)
12:55 T11 (100m:n lähtöpaikka)
13:20 T14+T15 (katsomon edessä)
14:30 T12 (100m:n lähtöpaikka)
15:25 T13 (100m:n lähtöpaikka)
Seiväs
13:35 P10-12
14:55 P13-15

Korkeus
10:00 T9
11:30 T14+T15
12:20 T13
13:35 T12
14:30 T11
15:30 T10

Moukari
10:00 T10+T11
11:35 P12-15

Kuula
10:00 T12
11:20 T9
12:50 P10
13:30 P11
14:10 T13
14:50 T14+T15

Kiekko
10:45 P14+P15
12:25 P12+P13
13:10 T10
13:55 T11

Keihäs
10:00 P9 (seiväspaikka)
11:00 P10 (seiväspaikka)
11:55 P11 (seiväspaikka)
12:40 T12 (seiväspaikka)
14:45 T13
15:30 T14+T15