Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
SM-kilpailut
25.08. klo 10:00 SM-moniottelut N22, N19, N17, P15, T14 Aikataulu (päivitetty: 01:46 24.08.2018)
LOPULLINEN AIKATAULU ( ei muutosta alustavaan aikatauluun)


Lauantai 25.08.2018
Aika     Laji               Sarja    Calling    Kentälle
10:00    100m aj            N17        09:30    09:40
10:30    80m aj             T14        10:00    10:10
10:50    korkeus            N17        
11:25    pituus, ryhmä 1    T14        
12:20    100m aj            N19        11:50    12:00
12:35    pituus, ryhmä 2    T14        
         keihäs, ryhmä 1    T14        
12:40    100m aj            N22        12:10    12:20
13:00    korkeus            N19        
13:20    korkeus            N22        
13:45    keihäs, ryhmä 2    T14        
13:55    kuula, ryhmä 1     N17        
15:00    kuula, ryhmä 2     N17        
15:30    korkeus            T14        
16:00    200m               N17        
16:15    kuula              N19        
17:15    200m               N19        
17:20    kuula              N22        
17:50    800m               T14        
18:20    200m               N22        
18:40    Palkintojenjako    T14        




Sunnuntai 26.08.2018
Aika     Laji              Sarja     Calling    Kentälle
10:00    100m aj           P15        09:30    09:40
10:30    pituus            N22        09:50    10:00
10:40    pituus            P15        
11:30    keihäs            N22        
11:50    pituus            N19        11:10    11:20
12:10    pituus, ryhmä 1   N17        11:30    11:40
12:30    800m              N22        
12:35    keihäs            P15        
13:10    palkintojenjako   N22        
13:20    pituus, ryhmä 2   N17        12:40    12:50
13:40    keihäs            N19        
         seiväs, ryhmä 1   P15        
14:45    800m              N19        
14:50    keihäs, ryhmä 1   N17        
15:30    palkintojenjako   N19        
15:45    seiväs, ryhmä 2   P15        
15:55    keihäs, ryhmä 2   N17        
16:55    800m              N17        
17:45    palkintojenjako   N17        
17:50    1000m             P15        
18:30    palkintojenjako   P15