Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Helmikuu 2024 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05       1 2 3 4
06 5 6 7 8 9 10 11
07 12 13 14 15 16 17 18
08 19 20 21 22 23 24 25
09 26 27 28 29      
  Maaliskuu 2024  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
09         1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
  Huhtikuu 2024  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30          
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy WA
ma 15.04.seuraMetsä-seurakisaLapinlahti14.04.
-
la 20.04.pkAvoin nuorten pm-maantiejuoksuImatra16.04.
-
la 20.04.pkVuoksenlenkki, Avoin Pm-maantiejuoksuImatra16.04.
-
su 21.04.maantieToijala HölkkäAkaa, Toijala18.04.
-
pe 26.04.maantieAurajoen YöjuoksuTurku -
-
la 27.04.seuraMetsä-SeurakisatJärvenpää25.04.
-
la 27.04.amAluemestaruusmaastot, Eteläinen alueKotka23.04.
-
la 27.04.pkIin testijuoksuIi25.04.
-
la 27.04.pkTalvisarjaRovaniemi24.04.
-
su 28.04.halli1. Häckruset halltävlingKorsholm23.04.
-
ke 01.05.akLohjan Heitto Cup 2024 2.osa, kiekkoLohja29.04.
-
ke 01.05.pk48. Vappuhölkkä Lohijärvi/ Ylitornio27.04.
-
la 04.05.pkSuomen Aikuisurheiluliiton maastomestaruuskilpailutKotka27.04.
-
la 04.05.akTour de Hammer Tammelan osakilpailuTammela01.05.
F
la 04.05.akEspoonlahden heittokisatEspoo02.05.
-
la 04.05.pkFlying Finns nuorten maastojuoksukilpailutKotka28.04.
-
su 05.05.SMSM-MaastotKotka28.04.
-
su 05.05.akKevätkisaTurku02.05.
-
su 05.05.maantie50. Pyynikki-juoksuTampere30.04.
-
to 09.05.akAhkeran helatorstain heitotLahti07.05.
-
to 09.05.pmPm-maastotUlvila07.05.
-
to 09.05.akTour de HammerVantaa05.05.
-
to 09.05.akReilu Cup 1Lahti07.05.
-
la 11.05.maantieHelsinki City Running DayHelsinki -
-
la 11.05.pkPorvoon kevätheitot - Borgå vårkast Porvoo - Borgå07.05.
-
la 11.05.akEerikkilän ja Tammelan leirikilpailuEerikkilä ja Tammela07.05.
-
la 11.05.kansEspoo Liikkuu GamesEspoo06.05.
E
ma 13.05.akSibbo Energi-tävling / Sipoon Energia-kisa 1Sipoo / Sibbo12.05.
-
ke 15.05.akHarju Cup 1Jyväskylä12.05.
-
ke 15.05.akMatti Mäki-Reinikan ja Tapio Pesun muistokilpailuSeinäjoki13.05.
-
pe 17.05.akLempäälän kuula- ja seiväskilpailutLempäälä -
F
la-su 18.-19.05.akPyrinnön kansalliset moniottelutTampere13.05.
-
la 18.05.pmpm-maastojuoksutLahti18.05.
-
la 18.05.kävelyAluemestaruus / Piirinmestaruus maantiekävelytEspoo15.05.
-
la 18.05.akKultainen KeihäsVantaa -
-
la 18.05.akAhkeran kevätheitotLahti16.05.
-
su 19.05.maantiePyhtään juoksutapahtuma(Reiskan maratonit,Pyhtäänkymppi,lasten minimaraton)Pyhtää12.05.
-
su 19.05.akPyrinnön toukokuun juoksutTampere -
-
su 19.05.akEspoonlahden heittokisatEspoo16.05.
-
ma 20.05.akSibbo Energi-tävling / Sipoon Energia-kisa 2Sipoo / Sibbo19.05.
-