Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2024 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30          
  Toukokuu 2024  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18     1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31    
  Kesäkuu 2024  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22           1 2
23 3 4 5 6 7 8 9
24 10 11 12 13 14 15 16
25 17 18 19 20 21 22 23
26 24 25 26 27 28 29 30
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy WA
ma 01.04.halliHämSY:n hallihuipentumaTampere28.03.
-
ma 01.04.maantieTulppaanijuoksuTurku29.03.
-
ma 01.04.pk52. MalmijuoksuJoensuu30.03.
-
ma 01.04.pkHärkälän lenkkiSomero29.03.
-
ke 03.04.seuraMetsä-SeurakisatLEPPÄVIRTA -
-
ke 03.04.seuraMetsä-SeurakisatVarpaisjärvi -
-
to 04.04.seuraMetsä-SeurakisatJärvenpää03.04.
-
to 04.04.seuraMetsä-seurakisaKiuruvesi -
-
to 04.04.seuraMetsä-SeurakisatVarpaisjärvi -
-
pe 05.04.halliRuonalan urheiluhallin seiväshyppykisaKotka31.03.
-
la 06.04.pkKarhuhalli keihäs 2 Pori04.04.
-
la 06.04.halliParan TalviCupEspoo31.03.
-
la 06.04.pkMikkelin talvijuoksusarjan osakilpailu 6 Mikkeli -
-
su 07.04.pmPm maatiejuoksut, UudyKarkkila04.04.
-
su 07.04.pkPeeÄssä-Luolakisat 3Iisalmi04.04.
-
su 07.04.pkIFR halltävlingRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa05.04.
-
su 07.04.halliEspoon Tapioiden hallijuoksusarjan 3000 metriäEspoo04.04.
-
ma 08.04.seuraMetsä-SeurakisatHelsinki07.04.
-
ke 10.04.pkKLL:n Pohjanmaan alakoulujen hallimestaruuskilpailutKuortane05.04.
-
to 11.04.pkSeuraottelu HIFK-Jyry-Tarmo 8. osakilpailuHelsinki10.04.
-
pe 12.04.halliRuonalan hallimoniottelu, T/P9, 11, 13 ja 15Kotka08.04.
-
la 13.04.SMSM-maantiejuoksutLahti05.04.
-
la 13.04.pkSAUL SM-maantiejuoksuLahti05.04.
-
la 13.04.pkLahtijuoksu - avoin 10 kmLahti05.04.
-
su 14.04.maantieHelsinki Spring Marathon HSM 2024Helsinki -
-
su 14.04.pkKarikon lenkki ja Varsyn pm-maastotTurku12.04.
-
ma 15.04.seuraMetsä-seurakisaLapinlahti14.04.
-
ke 17.04.seuraMetsä-SeurakisatNurmijärvi -
-
ke 17.04.pmHelsyn 9-15v pm-maantiejuoksut ja katumailiVantaa14.04.
-
to 18.04.seuraMetsä-SeurakisatRovaniemi16.04.
-
to 18.04.seuraMetsä-SeurakisatPori17.04.
-
pe 19.04.seuraMetsä-SeurakisatJanakkala -
-
la 20.04.pmpm-tiejuoksutIlmajoki19.04.
-
la 20.04.pkAvoin nuorten pm-maantiejuoksuImatra16.04.
-
la 20.04.pkVuoksenlenkki, Avoin Pm-maantiejuoksuImatra16.04.
-
la 20.04.pkLoVe HallikisatLohtaja18.04.
-
su 21.04.pk51. Kivistön lenkkiMynämäki16.04.
-
su 21.04.maantieToijala HölkkäAkaa, Toijala18.04.
-
ti 23.04.seuraMetsä-SeurakisatPori22.04.
-
to 25.04.pkItä-Vantaan maastot 1/3Vantaa25.04.
-
to 25.04.pk76. Kuvansin HalkijuoksuJoroinen23.04.
-
pe 26.04.akKeihäskarnevaalileirin hallikisaLahti24.04.
-
pe 26.04.seuraMetsä-SeurakisatJanakkala -
-
pe 26.04.maantieAurajoen YöjuoksuTurku -
-
la 27.04.pmNorrvalla Cross Country Run / SFI-M i terränglöp / Terräng-DM (avoimet pm-kisat)Vöyri23.04.
-
la 27.04.pkNouste moukariNousiainen24.04.
-
la 27.04.pkKymenlaakson pm-maastot P/T9-13vKotka22.04.
-
la 27.04.pkIin testijuoksuIi25.04.
-
la 27.04.seuraMetsä-SeurakisatTuusula, Hyrylä25.04.
-
la 27.04.amAluemestaruusmaastot, Eteläinen alueKotka23.04.
-
la 27.04.pkUllava Running Day - Norpan kymppi ja vitonenKokkola/ Ullava25.04.
-
la 27.04.pkPentin PinkaisuVaajakoski / Jyväskylä -
-
la 27.04.pkKarttulan katujuoksuKarttula23.04.
-
la 27.04.pkTalvisarjaRovaniemi24.04.
-
su 28.04.pk50. Paimio-juoksuPaimio25.04.
-
su 28.04.halli1. Häckruset halltävlingKorsholm23.04.
-
ma 29.04.pmSisulisä pm-maastotUusikaupunki24.04.
-
ma 29.04.seuraMetsä-SeurakisatJämsä -
-
ti 30.04.pkMuhos-juoksuMuhos -
-
ke 01.05.akLohjan Heitto Cup 2024 2.osa, kiekkoLohja29.04.
-
ke 01.05.seuraMetsä-SeurakisatJanakkala -
-
ke 01.05.pk48. Vappuhölkkä Lohijärvi/ Ylitornio27.04.
-
to 02.05.pmHelsyn pm-maastot Vantaa29.04.
-
to 02.05.pkVakka-Suomen maasto- ja sukkulaviestitMasku29.04.
-
pe 03.05.seuraMetsä-SeurakisatPori02.05.
-
la 04.05.pkSuomen Aikuisurheiluliiton maastomestaruuskilpailutKotka27.04.
-
la 04.05.akTour de Hammer Tammelan osakilpailuTammela27.04.
F
la 04.05.akEspoonlahden heittokisatEspoo02.05.
F
la 04.05.pkFlying Finns nuorten maastojuoksukilpailutKotka28.04.
-
su 05.05.SMSM-MaastotKotka28.04.
-
su 05.05.maantie50. Pyynikki-juoksuTampere30.04.
-
su 05.05.akKevätkisaTurku02.05.
F
ma 06.05.seuraMetsä-SeurakisatJämsä -
-
ma 06.05.pkVakkamaastotUusikaupunki03.05.
-
ma 06.05.pkTelkkälän lenkkiTaipalsaari06.05.
-