Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2022 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31 1 2 3 4 5 6 7
32 8 9 10 11 12 13 14
33 15 16 17 18 19 20 21
34 22 23 24 25 26 27 28
35 29 30 31        
  Syyskuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35       1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30    
  Lokakuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
39           1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma-ti 18.-19.07.pkKiskon mestaruuskisat - aidat ja seiväsRiihimäki16.07.
ma 18.07.pkHeittokisatTyrnävä16.07.
ma 18.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 18.07.seuraSeurakisatAlavus -
ma 18.07.pkKarhunmäen kisatJoensuu16.07.
ma 18.07.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 18.07.seuraSeurakisatRaisio17.07.
ma 18.07.seuraSeurakisatPori16.07.
ma 18.07.pkPeukku-kisa LehtimäkiAlajärvi16.07.
ma 18.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 18.07.seuraSeurakisatPUDASJÄRVI -
ma 18.07.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ma 18.07.seuraSeurakisatSeinäjoki -
ma 18.07.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 18.07.seuraSeurakisatSastamala -
ma 18.07.seuraSeurakisatPyhtää18.07.
ma 18.07.seuraSeurakisatPyhtää18.07.
ma 18.07.seuraSeurakisatPyhtää18.07.
ma 18.07.pkPk viikkokilpailuLeppävirta -
ma 18.07.seuraSeurakisatKurikka -
ma 18.07.seuraSeurakisatHimanka -
ti-ke 19.-20.07.pkMatalan kynnyksen seiväskisat 10-13-vuotiailleTampere17.07.
ti 19.07.pkKultajousi kuukausikisat 3/4Kuopio17.07.
ti 19.07.seuraSeurakisatKuopio17.07.
ti 19.07.pkFinprofile seurakisatIitti18.07.
ti-ke 19.-20.07.pmHämSY:n M/N17, P/T15-14 pm-kisatTampere16.07.
ti 19.07.akRiennon ABC-kisaSavonlinna16.07.
ti 19.07.pkIlmajoki Games, 9. ja 11v. lajitIlmajoki18.07.
ti 19.07.seuraSeurakisatSomero -
ti 19.07.akIlmajoki Games, Etelä-Pohjalaanen timanttiliiga, 4. osakilpailuIlmajoki18.07.
ti 19.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
ti 19.07.seuraSeurakisatParikkala -
ti 19.07.pkAikuisurheilijoiden kisat ja 19-sarjan seiväsTurku17.07.
ti 19.07.seuraSeurakisatNurmo -
ti-ke 19.-20.07.pmAvoimet Satakunnan Mestaruuskilpailut 17, 19, M/NKankaanpää16.07.
ti 19.07.pkTiistaikisa IVOulu17.07.
ti 19.07.pkHeinäkuun heitot ja hölkätParkano17.07.
ti 19.07.seuraSeurakisatParkano18.07.
ke 20.07.pkMotonet-kuukausikisaJoensuu17.07.
ke 20.07.kansKarhulan kansallisetKotka17.07.
ke 20.07.seuraSeurakisatJoensuu18.07.
ke 20.07.seuraSeurakisatJoroinen19.07.
ke 20.07.pkNummelan Tarmon aluekilpailutVihti, Nummela18.07.
ke 20.07.akTilastopajacup 4Turku17.07.
ke 20.07.pkLuokittelukilpailut / KeU-cup 3Savonlinna, Kerimäki19.07.
ke 20.07.pkSäästöpankki GamesKristiinankaupunki19.07.
ke 20.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 20.07.poUngdomsserien omgång 4Mariehamn -
ke 20.07.seuraSeurakisatSaarijärvi -
ke 20.07.pkAkilles mästerskap 1 - Akilleen mestaruuskisat 1Borgå - Porvoo16.07.
ke 20.07.pkDT NykarlebyUusikaarlepyy18.07.
ke 20.07.seuraSeurakisatJämsä -
ke 20.07.seuraSeurakisatSeinäjoki -
ke 20.07.seuraSeurakisatLaitila19.07.
ke 20.07.seuraSeurakisatKiukainen -
ke 20.07.pkKiekkokisa junnuilleÄhtäri19.07.
ke 20.07.pkChydeniuksen kymppiKokkola19.07.
to 21.07.pk46:e Jakob MarathonJakobstad17.07.
to 21.07.pkSeurakisatHämeenlinna18.07.
to 21.07.seuraSeurakisatMerikarvia -
to 21.07.pkHäme Games lisälaji M19 110m ajRiihimäki19.07.
to 21.07.kansHäme GamesRiihimäki19.07.
to 21.07.pkK-Marketin kisatJoensuu19.07.
to 21.07.pkVedon kisatLapinlahti19.07.
to 21.07.pmKymenlaakson pm-ottelut T/P 9-13 v, osa 2Kouvola / Kuusankoski18.07.
to 21.07.pkGhost Investor Double 1Raasepori/Karjaa 19.07.
to 21.07.seuraSeurakisatRaisio20.07.
to 21.07.seuraSeurakisatLapinlahti18.07.
to 21.07.seuraSeurakisatLapua -
to 21.07.seuraSeurakisatHelsinki20.07.
to 21.07.pkSisulisätOrivesi19.07.
to 21.07.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
to 21.07.seuraSeurakisatPihtipudas -
to 21.07.pkViispiikkinen Cup IV-osakilpailuKyyjärvi20.07.
to 21.07.pkPeukku-kisatSoini19.07.
to 21.07.akUran aluekisatKannus19.07.
to 21.07.seuraSeurakisatVähäkyrö, Vaasa -
to 21.07.seuraSeurakisatMerijärvi -
to 21.07.pkKaavin Kaiun seiväs- ja kiekkokilpailuKaavi19.07.
to 21.07.seuraSeurakisatSäkylä -
to 21.07.seuraSeurakisatKorsholm -
to 21.07.seuraSeurakisatTeuva -
to 21.07.pkKymijoki-KymppiKouvola18.07.
to 21.07.pkPolvijärvi-päivien RatakymppiPolvijärvi20.07.
pe-su 22.-24.07.akJanakkala GamesJanakkala20.07.
pe 22.07.pkTuisku keihäs kisatLieto20.07.
la 23.07.akPohjan KoitoksetROVANIEMI16.07.
la 23.07.pkHeinäpään heittokisatOulu21.07.
la 23.07.pmKnattemångkampKorsholm21.07.
la 23.07.pmHämSY:n pm-kilpailut 14-17, häkkiheitotTampere19.07.
la 23.07.pkPerinneurheilun avoimet TUL:n mestaruuskilpailutVehmersalmi -
la 23.07.pkPolvijärvi-päivien hyppykisatPolvijärvi21.07.
la 23.07.pkKansalliset Aikuisyleisurheilukilpailut KuhmoInen20.07.
la 23.07.pkGhost Investor Double 2Raasepori/Karjaa 21.07.
la-su 23.-24.07.amAv. Aluemestaruuskisat MN, MN17, läntinen alue (ÖID, EPU, KePY, KeSY)Vaasa20.07.
su 24.07.pkKaupunginmestaruuskisatLieksa23.07.
su 24.07.pkSorsakosken kuularingin vihkiäiskilpailuLeppävirran Sorsakoski -
su 24.07.pkPyrinnön seiväskisaOulu21.07.
su 24.07.pkHannun heittokilpailutVarpaisjärvi20.07.
su 24.07.pkKatajan heittokisatJoensuu21.07.
su 24.07.pkHeinäpään heittokisatOulu21.07.
su 24.07.pkSisulisähuipentuma ja sisulisäviestitKEMI20.07.
su 24.07.seuraSeurakisatKaarina -