Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
30             1
31 2 3 4 5 6 7 8
32 9 10 11 12 13 14 15
33 16 17 18 19 20 21 22
34 23 24 25 26 27 28 29
35 30 31          
  Syyskuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35     1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30      
  Lokakuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
39         1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 16.08.pkHippokisatSalo12.08.
ma 16.08.seuraSeurakisatAlavus -
ma 16.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 16.08.pkBorgå stavcup 2 - Porvoon seiväscup 2Borgå - Porvoo -
ma 16.08.pkOsuuspankin HIPPO-viikkokisatTampere14.08.
ma 16.08.pkElokuun KisatYlivieska15.08.
ma 16.08.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ma 16.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ma-ti 16.-17.08.pmAvoimet aikuisurheilijoiden Kainuun piirinmestaruuskilpailutKajaani12.08.
ma 16.08.pkJunnukisatRusko13.08.
ti 17.08.pmPm-viestit 9-15v KeSYJyväskylä14.08.
ti 17.08.pmEtelä-Savon pm-viestitMikkeli14.08.
ti-ke 17.-18.08.amAluemestaruuskilpailut (M/N), Eteläinen- ja Kaakkoinen alueEspoo14.08.
ti 17.08.seuraSeurakisatSomero -
ti 17.08.pkYlöjärven kaupunginmestaruuskilpailutYlöjärvi15.08.
ti 17.08.pkAkaan kaupunginmestaruuskilpailutAkaa, Toijala15.08.
ti 17.08.seuraSeurakisatIkaalinen15.08.
ti 17.08.pkTeuvan Rivakan Yu-kilpailutTeuva16.08.
ti 17.08.pmpm-sisulisäviestit P/T9-11Mynämäki12.08.
ti 17.08.pkElokuun kilpailutAlavieska16.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatYlämylly -
ke 18.08.pk50. VasakisaPorvoo - Borgå15.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatNurmijärvi17.08.
ke 18.08.pkBorgå stavcup 2 - Porvoon seiväscup 2Borgå - Porvoo -
ke 18.08.pkSeuran mestaruuskilpailutVirrat16.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatKerava17.08.
ke 18.08.akHeinola GamesHeinola14.08.
ke 18.08.pkJunnut RadalleTampere16.08.
ke 18.08.pkHeitto- ja hyppykisat 2Nurmijärvi15.08.
ke 18.08.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 18.08.seuraSeurakisatVirrat -
ke 18.08.pkAugustispelenVöyri16.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 18.08.pmP/T13-15 pm-sisulisäviestitLaitila13.08.
ke 18.08.akAluekilpailutKajaani16.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatVarpaisjärvi17.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatJämsä -
ke 18.08.seuraSeurakisatEnonkoski -
ke 18.08.seuraSeurakisatVantaa15.08.
to 19.08.seuraSeurakisatTurenki, Janakkala -
to 19.08.seuraSeurakisatMerikarvia19.08.
to 19.08.pkLeKi:n yleisurheilumestaruuskilpailutLempäälä18.08.
to 19.08.seuraSeurakisatKaavi18.08.
to 19.08.seuraSeurakisatLapua -
to 19.08.seuraSeurakisatLempäälä18.08.
to 19.08.pkRyskeen Kesäcup VTammela15.08.
to 19.08.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
to 19.08.pkDT i SmedsbyKorsholm17.08.
to 19.08.seuraSeurakisatNummi18.08.
to 19.08.pk4.seurakisat/luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina17.08.
to 19.08.pkHakan MestaruuskisatValkeakoski17.08.
to 19.08.pkSisulisätOrivesi17.08.
to 19.08.GPMotonet GP LahtiLahti09.08.
to 19.08.seuraOikia seurakisatPyhäntä -
pe-la 20.-21.08.maantiePaavo Nurmi MarathonTurku -
la 21.08.pkAluekilpailuLieto18.08.
la-su 21.-22.08.SMSM moniottelut P/T15-14Lohja13.08.
la-su 21.-22.08.SMSM-moniottelut M/N22-19-17Raasepori/Karjaa - Raseborg/Karis13.08.
la 21.08.pkPerinneurheilukilpailutLeppävirran Oravikoski -
la-su 21.-22.08.pmHelsyn 9-13 v. junnuhuipentumaHelsinki17.08.
la-su 21.-22.08.pmPm-huipentuma 9-15v. 21-22.08Kotka18.08.
la 21.08.akIin kisatIi17.08.
la 21.08.akKälviän kisatKokkola17.08.
la 21.08.am13v aluehuipentuma, lounainen aluePori19.08.
la 21.08.pkPiirinmestaruusviestit 9-17 vImatra17.08.
la 21.08.pkNiilon kymppiSuonenjoki19.08.
la 21.08.pkArctic-heitotRovaniemi20.08.
su 22.08.seuraSeurakisatOulu20.08.
su 22.08.pk9 - 13 - vuotiaiden moniottelutIisalmi16.08.
su 22.08.pmLasyn PM-ottelut. Osa 2. 9-13vIitti17.08.
su 22.08.pkTuiskun moukarikisatNousiainen18.08.
su 22.08.pmPohjois-Karjalan 9-13-vuotiaiden pm-moniottelut osa 2Lieksa16.08.
su 22.08.pk54. Auliksen OlympialaisetJämsä19.08.
su 22.08.pmHämSY:n N/M pm 10 000mTampere19.08.
su 22.08.kansValkean Kaupungin KisatOulu18.08.
su 22.08.pkHervannan XXIX JuhlakisatTampere19.08.
su 22.08.pkValkean Kaupungin Kisat - JuniorilajitOulu18.08.
su 22.08.pkElonkorjuukisatHIMANKA20.08.
su 22.08.pk35. Kuorevaarahölkkä ja lasten VauhtijuoksuPolvijärvi22.08.
su 22.08.seuraSeurakisatKaarina21.08.
su 22.08.pmHelsyn junnuhuipentuman kävelytHelsinki17.08.