Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
30             1
31 2 3 4 5 6 7 8
32 9 10 11 12 13 14 15
33 16 17 18 19 20 21 22
34 23 24 25 26 27 28 29
35 30 31          
  Syyskuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35     1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30      
  Lokakuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
39         1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
to-su 29.07.-01.08.pkSuomen aikuisurheiluliiton SM-kilpailutMikkeli19.07.
pe-su 30.07.-01.08.akLohja Junior GamesLohja27.07.
pe-su 30.07.-01.08.pmPm-sisuhuipentumaKauhajoki27.07.
la-su 31.07.-01.08.pkLaSY:n pm-huipentumaLahti28.07.
la-su 31.07.-01.08.pmpm sisulisähuipentumaTurku26.07.
la-su 31.07.-01.08.pmPohjois-Savon 9-15v. piirihuipentumaSiilinjärvi26.07.
la-su 31.07.-01.08.pmSatakunnan piirihuipentuma 9-15 vuotiaatSastamala28.07.
la-su 31.07.-01.08.pmPohjois-Karjalan 9-15-v. pm-huipentumaJoensuu26.07.
la-su 31.07.-01.08.pmKnattefinalen 9-13Nykarleby27.07.
la-su 31.07.-01.08.pmDm 14-15Nykarleby27.07.
la-su 31.07.-01.08.pmKePY:n piirihuipentuma 9-15vKokkola27.07.
su 01.08.pkElokuun KisatKemi28.07.
su 01.08.akVuosaari GamesHelsinki29.07.
su 01.08.pkToijala Junior GamesAkaan Toijala30.07.
su 01.08.pkKasttävling - HeittokilpailuRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa29.07.
su 01.08.pkRaahen Vesan seipään tuloskisatRaahe30.07.
su 01.08.pkKaiun seiväskisaKaavi30.07.
su 01.08.pkEspoonlahden kiekkokisaEspoo31.07.
ma 02.08.pkKiskon seiväskoulun päätöskilpailuRiihimäki01.08.
ma 02.08.pkRimaralli 3Espoo31.07.
ma 02.08.pkOsuuspankin HIPPO-viikkokisatTampere31.07.
ma 02.08.pkSibbo stavtävling / Sipoon seiväskilpailuSipoo/Sibbo01.08.
ma 02.08.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 02.08.pk200 m/400 m ja kuulaRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa31.07.
ma 02.08.pkOsuuspankin HIPPO-kisatLempäälä -
ma 02.08.seuraSeurakisatVieremä31.07.
ma 02.08.seuraSeurakisatÄänekoski -
ti 03.08.pkHippo-kisatKemi30.07.
ti 03.08.seuracupSeuracupin II-osaMikkeli / Ristiina31.07.
ti 03.08.pkEspoonlahden moukarikisaEspoo02.08.
ti 03.08.seuraSeurakisatKausala02.08.
ti 03.08.pkKesäkisat 3Lieto31.07.
ti 03.08.seuraSeurakisatSomero -
ti-ke 03.-04.08.pmUUDY pm-junnuviestit (9-15v.) Janakkala31.07.
ti 03.08.pkEtelä-Pohojalaanen TImanttiliigaKuortane01.08.
ti 03.08.seuraSeurakisatPori01.08.
ti 03.08.seuraSeurakisatRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa01.08.
ti 03.08.seuraSeurakisatIkaalinen01.08.
ti 03.08.seuraSeurakisatKiukainen03.08.
ti 03.08.seuraSeurakisatSäkylä -
ti 03.08.pkPERUTTU kokkolan työväen urheilijoiden aluekilpailutkokkola03.08.
ti 03.08.pkSeipään tuloskilpailuOulu02.08.
ti 03.08.pkSiikalatvacupin Pyhännän osakilpailuPyhäntä02.08.
ke 04.08.seuraSeurakisatKempele02.08.
ke 04.08.seuraSeurakisatRiihimäki22.07.
ke 04.08.pkPaunu Games VJämsä01.08.
ke 04.08.seuraSeurakisatLiperi -
ke 04.08.akTilastopajacup 5Turku01.08.
ke 04.08.pkViikkokisatLappeenranta03.08.
ke 04.08.pkKEV-heittokisatKuusamo02.08.
ke 04.08.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 04.08.seuraSeurakisatNurmijärvi03.08.
ke 04.08.pkBorgå Släggtävling 2 / Porvoon moukari 2Borgå - Porvoo01.08.
ke 04.08.pmAvoin pm kymppi Turku01.08.
ke 04.08.pmHämsyn N/M pm-kisat 1.päiväNokia01.08.
ke 04.08.pmKymenlaakson pm-ottelut T/P 9-13 v, osa 2Kouvola/Koria31.07.
ke 04.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 04.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 04.08.seuraSeurakisatMerijärvi -
ke 04.08.seuraSeurakisatKauhajoki03.08.
ke 04.08.pkAvoimet piirikunnalliset kiekkokisatLappajärvi04.08.
to 05.08.seuraSeurakisatTervakoski, Janakkala -
to 05.08.seuraSeurakisatMerikarvia05.08.
to 05.08.seuraSeurakisatLapua -
to 05.08.pkJunnumoukariNurmijärvi03.08.
to 05.08.pkK-Marketin kisatJoensuu03.08.
to 05.08.pkKev kisaKuusamo02.08.
to 05.08.pmHämsyn N/M pm-kisat 2.päiväNokia02.08.
to 05.08.pkAktia Junior Games del 3Raseborg/Karis - Raasepori/Karjaa02.08.
to 05.08.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 05.08.pkPorvoon viikkokisa 3 - Borgå veckotävling 3Porvoo - Borgå03.08.
to 05.08.pkSisulisätOrivesi03.08.
to 05.08.seuraSeurakisatNummi04.08.
to 05.08.pkPeU:n Elokuun kilpailutPerniö02.08.
to 05.08.pkPeukku-kisaAlajärvi03.08.
pe-su 06.-08.08.SMSM-kilpailut P/T15-14Kokkola29.07.
pe-su 06.-08.08.SMSM-kilpailut M/N17-16Hyvinkää29.07.
la 07.08.pkKempele Z-MaratonKempele01.08.
la-su 07.-08.08.pkSAUL SM-ottelutJyväskylä27.07.
la 07.08.pkToivon KipinäVarkauden Kangaslampi -
la 07.08.pkTulos heittokisaIisalmi04.08.
la-su 07.-08.08.pkParayleisurheilun SM-kilpailutJyväskylä25.07.
la 07.08.maantieHaminaTattoojuoksuHamina04.08.
la 07.08.pkArctic-heitotRovaniemi07.08.
su 08.08.pkLähiTapiolan NuorisokisatLaitila05.08.
su 08.08.pkPyrinnön SprintitOulu06.08.
su 08.08.pkMarttilanharjun juoksuYlikiiminki/Oulu -
ma 09.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 09.08.pkLuokittelukilpailut / KeUcup4Savonlinna, Kerimäki08.08.
ma 09.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 09.08.pkPeukku-kisaTöysä07.08.
ma 09.08.seuraSeurakisatValkeala -
ma 09.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 09.08.seuraSeurakisatVieremä07.08.
ma 09.08.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 09.08.seuraSeurakisatHamina -
ti 10.08.seuracupSeuracup II, ykköslohkoRaisio07.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup II etelälohko, 9v. lajitLieto06.08.
ti 10.08.pkKultajousi kuukausikisat 3/4Kuopio08.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatJoroinen -
ti 10.08.seuracupSeuracup 2. osakilpailuVihti07.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup II ykköslohko, 9v. lajitRaisio07.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatKuopio08.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatKiiminki -
ti 10.08.seuracupSeuracup 2. osakilpailu (klo 17.30 alkaen)Kankaanpää06.08.
ti 10.08.seuracupPohjola seuracup osa II HelsyVantaa06.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatSomero -
ti 10.08.seuracupSeuracup II etelälohkoLieto06.08.
ti 10.08.pkSeuracup 2.Ilmajoki09.08.
ti 10.08.pkAikuisurheilijoiden heittocup 3/5Kouvola / Inkeroinen03.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatIitti09.08.
ti 10.08.pkEtelä-Karjalan piirinmestaruuskilpailut 9-17v 2. osaImatra05.08.
ti 10.08.pkMänttä-Vilppulan avoimet mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula08.08.
ti 10.08.pkSeipään tuloskisa Kalajoki07.08.
ti 10.08.seuracupKainuun Seuracup 2Suomussalmi08.08.
ti 10.08.pkPiirikilpailutKokkola07.08.
ti 10.08.pkSeuracup piirikilpailuVeteli06.08.
ti 10.08.pkSäästöpankin kesäkisatUrjala08.07.
ti 10.08.seuraSeurakisatIkaalinen08.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatTeuva -
ke 11.08.seuracupSeuracup 2 KeSYJyväskylä09.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup II.osakilpailuOulu08.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup 2-osakilpailuVarkaus06.08.
ke 11.08.seuracupHämSY:n Seuracup 2 osakilpailuYlöjärvi07.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup II Pohjoislohko, 9v lajitLaitila08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 11.08.seuraSeurakisatPunkaharju -
ke 11.08.seuraSeurakisatJämsä -
ke 11.08.seuracupFöreningscup deltävling 2Vasa08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 11.08.pkNÅID Föreningscup 2 / NÅID Seuracup 2 Espoo09.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup II, pohjoislohkoLaitila08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatUurainen -
ke 11.08.pkMikkeli avoin ABC5 kilpailuMikkeli09.08.
ke 11.08.tähtiEltsun tähtikisatHelsinki06.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup Hämsyn 1.Div 2. osakisaNokia08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatKauhajoki10.08.
to 12.08.seuraSeurakisatRaahe -
to 12.08.seuraSeurakisatMerikarvia12.08.
to 12.08.seuraSeurakisatLapinlahti10.08.
to 12.08.pkNaisten satasetLapinlahti10.08.
to 12.08.pkKaiun hyppy- ja heittokisatKaavi10.08.
to 12.08.seuraSeurakisatNakkila -
to 12.08.seuraSeurakisatTuusula, Jokela11.08.
to 12.08.pkTarmon kisatPori10.08.
to 12.08.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 12.08.pkHintrekin Lenkki ja Pikku-Hintrekki juoksutKaustinen -
to 12.08.pkSisulisätOrivesi10.08.
to 12.08.pkOk Maakunnan lasten kisailut IVKajaani11.08.
to 12.08.seuraSeurakisatValkeala -
to 12.08.pkVeikkolan viikkokisat 2Veikkola11.08.
to 12.08.seuraSeurakisatNummi11.08.
to 12.08.seuraSeurakisatTeuva -
pe-su 13.-15.08.SMSM-kilpailut M/N22-19Turku05.08.
pe 13.08.pkSomeron kaupungin mestaruuskisatSomero11.08.
la-su 14.-15.08.pmNÅID flick- och pojkdagar 9-13 årBorgå - Porvoo10.08.
la 14.08.pkSAUL:n SM-maantiejuoksu, 10kmPyhtää, Huutjärvi,04.08.
la 14.08.pkRaatteen Maraton/Puoli-Maraton/Kymppi/ Kaveria ei jätetä joukkuekisaSuomussalmi14.08.
la 14.08.pmSatakunnan viestihuipentuma (T/P9-15)Parkano12.08.
la 14.08.pkElokuun kisatKalajoki12.08.
la 14.08.pmSisuviestitKauhava09.08.
la 14.08.pkPaRaS-lenkkiParikkala09.08.
su 15.08.pmUUDY:n pm-junnuottelut 2Lohja10.08.
su 15.08.pkAhkeran heitto-otteluLahti, Nastola12.08.
su 15.08.pkPyhtään juoksutapahtuma (Reiskan maratonit, Pyhtään Kymppi ja lasten minimaratoni)Pyhtää09.08.
su 15.08.pkMeteoritmaratonSolf -
su 15.08.pkPM-ottelut 9-15vLappeenranta11.08.
su 15.08.pmHämSY:n pm-sisulisäviestitUrjala12.08.
su 15.08.pkMetalli Cup 4Tornio10.08.
su 15.08.seuraSeurakisatTornio11.08.
su 15.08.pm9 - 13 vuotiaiden moniottelutPUDASJÄRVI12.08.
su 15.08.pkVille Pörhölä GamesTornio09.08.
su 15.08.pkVesUn 90-vuotis juhlakisaVesanto11.08.
su 15.08.pkIF Fyrens distriktstävlingKorsnäs13.08.
su 15.08.pkEkin muistokisatTöysä13.08.
su 15.08.pkLänsiväyläjuoksuEspoo -
su 15.08.pkNaisten vitonenPUDASJÄRVI12.08.
su 15.08.pkTuiskun moukarikisatVahto (Rusko)12.08.
ma 16.08.pkHippokisatSalo12.08.
ma 16.08.seuraSeurakisatAlavus -
ma 16.08.pkBorgå stavcup 2 - Porvoon seiväscup 2Borgå - Porvoo -
ma 16.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 16.08.pkOsuuspankin HIPPO-viikkokisatTampere14.08.
ma 16.08.pkElokuun KisatYlivieska15.08.
ma 16.08.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ma 16.08.pkJunnukisatRusko13.08.
ma-ti 16.-17.08.pmAvoimet aikuisurheilijoiden Kainuun piirinmestaruuskilpailutKajaani12.08.
ma 16.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ti 17.08.pmEtelä-Savon pm-viestitMikkeli14.08.
ti 17.08.pmPm-viestit 9-15v KeSYJyväskylä14.08.
ti-ke 17.-18.08.amAluemestaruuskilpailut (M/N), Eteläinen- ja Kaakkoinen alueEspoo14.08.
ti 17.08.seuraSeurakisatSomero -
ti 17.08.pkElokuun kilpailutAlavieska16.08.
ti 17.08.pkTeuvan Rivakan Yu-kilpailutTeuva16.08.
ti 17.08.pkYlöjärven kaupunginmestaruuskilpailutYlöjärvi15.08.
ti 17.08.seuraSeurakisatIkaalinen15.08.
ti 17.08.pkAkaan kaupunginmestaruuskilpailutAkaa, Toijala15.08.
ti 17.08.pmpm-sisulisäviestit P/T9-11Mynämäki12.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatYlämylly -
ke 18.08.pkJunnut RadalleTampere16.08.
ke 18.08.pk50. VasakisaPorvoo - Borgå15.08.
ke 18.08.pkHeitto- ja hyppykisat 2Nurmijärvi15.08.
ke 18.08.pkBorgå stavcup 2 - Porvoon seiväscup 2Borgå - Porvoo -
ke 18.08.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 18.08.seuraSeurakisatNurmijärvi17.08.
ke 18.08.akHeinola GamesHeinola14.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatKerava17.08.
ke 18.08.pkSeuran mestaruuskilpailutVirrat16.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatVarpaisjärvi17.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatEnonkoski -
ke 18.08.pmP/T13-15 pm-sisulisäviestitLaitila13.08.
ke 18.08.pkAugustispelenVöyri16.08.
ke 18.08.akAluekilpailutKajaani16.08.
ke 18.08.seuraSeurakisatVirrat -
ke 18.08.seuraSeurakisatJämsä -
ke 18.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 18.08.seuraSeurakisatVantaa15.08.
to 19.08.seuraSeurakisatTurenki, Janakkala -
to 19.08.seuraSeurakisatMerikarvia19.08.
to 19.08.seuraSeurakisatLapua -
to 19.08.pkLeKi:n yleisurheilumestaruuskilpailutLempäälä18.08.
to 19.08.pkRyskeen Kesäcup VTammela15.08.
to 19.08.seuraSeurakisatKaavi18.08.
to 19.08.seuraSeurakisatLempäälä18.08.
to 19.08.pkDT i SmedsbyKorsholm17.08.
to 19.08.pk4.seurakisat/luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina17.08.
to 19.08.pkHakan MestaruuskisatValkeakoski17.08.
to 19.08.pkSisulisätOrivesi17.08.
to 19.08.seuraOikia seurakisatPyhäntä -
to 19.08.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
to 19.08.seuraSeurakisatNummi18.08.
to 19.08.GPMotonet GP LahtiLahti09.08.
pe-la 20.-21.08.maantiePaavo Nurmi MarathonTurku -
la 21.08.pkPerinneurheilukilpailutLeppävirran Oravikoski -
la-su 21.-22.08.SMSM-moniottelut M/N22-19-17Raasepori/Karjaa - Raseborg/Karis13.08.
la-su 21.-22.08.SMSM moniottelut P/T15-14Lohja13.08.
la 21.08.pkAluekilpailuLieto18.08.
la-su 21.-22.08.pmHelsyn 9-13 v. junnuhuipentumaHelsinki17.08.
la-su 21.-22.08.pmPm-huipentuma 9-15v. 21-22.08Kotka18.08.
la 21.08.akIin kisatIi17.08.
la 21.08.am13v aluehuipentuma, lounainen aluePori19.08.
la 21.08.akKälviän kisatKokkola17.08.
la 21.08.pkPiirinmestaruusviestit 9-17 vImatra17.08.
la 21.08.pkNiilon kymppiSuonenjoki19.08.
la 21.08.pkArctic-heitotRovaniemi20.08.
su 22.08.seuraSeurakisatOulu20.08.
su 22.08.pk9 - 13 - vuotiaiden moniottelutIisalmi16.08.
su 22.08.pmLasyn PM-ottelut. Osa 2. 9-13vIitti17.08.
su 22.08.pkTuiskun moukarikisatNousiainen18.08.
su 22.08.pk54. Auliksen OlympialaisetJämsä19.08.
su 22.08.pmPohjois-Karjalan 9-13-vuotiaiden pm-moniottelut osa 2Lieksa16.08.
su 22.08.kansValkean Kaupungin KisatOulu18.08.
su 22.08.pkHervannan XXIX JuhlakisatTampere19.08.
su 22.08.pmHämSY:n N/M pm 10 000mTampere19.08.
su 22.08.pkValkean Kaupungin Kisat - JuniorilajitOulu18.08.
su 22.08.pkElonkorjuukisatHIMANKA20.08.
su 22.08.pk35. Kuorevaarahölkkä ja lasten VauhtijuoksuPolvijärvi22.08.
su 22.08.seuraSeurakisatKaarina21.08.
su 22.08.pmHelsyn junnuhuipentuman kävelytHelsinki17.08.
ma 23.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 23.08.pkRaision Kuulan seuranmestaruuskilpailutRaisio19.08.
ma 23.08.pkLuokittelukilpailut / KeUcup5Savonlinna, Kerimäki22.08.
ma 23.08.pkPaimion kaupungin yleisurheilumestaruuskilpailutPaimio17.08.
ma 23.08.akHyvän Tuulen KisatHelsinki20.08.
ma 23.08.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ma 23.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 23.08.pkAvoimet Pudasjärven Kaupungin mestaruuskilpailutPUDASJÄRVI12.08.
ti 24.08.seuraSeurakisatJoroinen -
ti 24.08.pkReilu Cup 3Lahti21.08.
ti 24.08.seuraSeurakisatTuusula, Hyrylä23.08.
ti 24.08.seuraSeurakisatSomero -
ti 24.08.pkTuWe:n junnukisat 2Turku20.08.
ti 24.08.seuraSeurakisatIkaalinen22.08.
ti 24.08.pkSeuraottelu KaPo-NuKi-NuTaVihti, Nummela22.08.
ti 24.08.pkPeukku-kisatSoini22.08.
ti 24.08.pkUrjalan kunnanmestaruuskisatUrjala22.08.
ti 24.08.pkHippo-kisatAkaa, Toijala21.08.
ti 24.08.seuraSeurakisatTeuva -
ke 25.08.pmEtelä-Savon 9-15 OtteluhuipentumaMikkeli22.08.
ke 25.08.pkVakka-Suomen MestaruuskilpailutLaitila22.08.
ke 25.08.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 25.08.pkKorkeushypyn iltakisatPolvijärvi23.08.
ke 25.08.pkSiiPon kuukausikisatSiilinjärvi22.08.
ke 25.08.seuraSeurakisatSiilinjärvi22.08.
ke 25.08.seuraSeurakisatJämsä -
ke 25.08.pkPorvoon viikkokisa 4 - Borgå veckotävling 4Porvoo - Borgå20.08.
ke 25.08.pkVärisilmä PRO kilpailutKarkkila23.08.
ke 25.08.seuraSeurakisatVantaa -
to-su 26.-29.08.SMKalevan KisatTampere18.08.
to 26.08.seuraSeurakisatRaahe -
to 26.08.pkAvoimet kaupunginmestaruuskisatÄänekoski23.08.
to 26.08.pmKymenlaakson pm-viestit 9-15vKouvola22.08.
to 26.08.seuraSeurakisatNummi25.08.
la 28.08.pkVenetsialaismaratonKokkola -
la-su 28.-29.08.pmUudy:n pm 9-15vRiihimäki25.08.
la 28.08.pkSirkjärven ympärijuoksuLappeenranta (Ylämaa)26.08.
la 28.08.pkKiiminki-maratonOulu -
la-su 28.-29.08.pkAvoimet TUL Järvi- Suomen kyvyt esiin kilpailutLeppävirta20.08.
la 28.08.pkNuorisokilpailutForssa26.08.
su 29.08.pkAvoimet Liperin pitäjänmestaruuskisatLiperi27.08.
su 29.08.pk UUSI pvm LaSY:n pm- viestit, 9-15vLahti24.08.
su 29.08.pkKalliojärvi-juoksuValtimo26.08.
su 29.08.pmMuurolan Piikki - maantiejuoksuRovaniemi -
su 29.08.pkAikuisurheilijoiden kuulan10otteluSulkava23.08.
su 29.08.pkSalonjokilaaksojuoksuSalo25.08.
ma 30.08.pkUudenkaupungin Kenttäkarhujen seuran mestaruuskisatUusikaupunki25.08.
ma 30.08.seuraSeurakisatJärvenpää30.08.
ma 30.08.pkAkilles mästerskap 7 - Akilleen mestaruuskisat 7Borgå - Porvoo28.08.
ma 30.08.seuraSeurakisatSavonlinna -
ti 31.08.pmSisuottelut IIRovaniemi27.08.
ti 31.08.pkSyyskisa ja TUL seuraottelu Salo27.08.
ti 31.08.seuraSeurakisatSomero -
ti 31.08.pkRiennon ABC-kisaSavonlinna28.08.
ti 31.08.pkMynämäen kunnanmestaruuskilpailutMynämäki27.08.
ti 31.08.seuraSeurakisatTeuva -