Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
  Heinäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26       1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma-ti 19.-20.07.pmEtelä-Savon Yleisurheilun 9-15v. piirihuipentumaSavonlinna15.07.
ma 19.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 19.07.seuraSeurakisatHamina -
ma 19.07.pkForssan Salaman viikkokisa 2Forssa18.07.
ma 19.07.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 19.07.seuraSeurakisatHimanka -
ti-ke 20.-21.07.pmHämSY:n N/M17 pm-kilpailutTampere18.07.
ti-ke 20.-21.07.amAluemestaruuskilpailut 17/19v, Eteläinen- ja Kaakkoinen alueVihti17.07.
ti 20.07.pmAvoimet M/N, M/N17 pm-kilpailut (2. pvä)Raisio15.07.
ti 20.07.pkKultajousi kuukausikisat 2/4Kuopio18.07.
ti 20.07.seuraHalpahalli Liminka seurakisat / TYRNÄVÄTYRNÄVÄ18.07.
ti 20.07.seuraSeurakisatKuopio18.07.
ti 20.07.pkIlmajoki Games, Kiailijoiden 100v. juhlakilpailu, Etelä-Pohjalainen TimanttiliigaIlmajoki19.07.
ti 20.07.pkMetalli Cup 3Tornio16.07.
ti 20.07.seuraSeurakisatTornio16.07.
ti 20.07.akUran aluekisatKannus18.07.
ti-ke 20.-21.07.pmAvoimet Satakunnan Mestaruuskisat 17v, 19v ja N/M Rauma18.07.
ke 21.07.pkNikulan heittokisat 3Kaustinen18.07.
ke 21.07.pkKenttäkarhujen heittokisatUusikaupunki16.07.
ke 21.07.kansKarhulan kansallisetKotka16.07.
ke 21.07.pk3-loikan iltakisatPolvijärvi19.07.
ke 21.07.pkJunnut RadalleTampere19.07.
ke 21.07.pkJunnukisatLieksa20.07.
ke 21.07.amAluemestaruus viestitOulu18.07.
ke 21.07.pkMikkeli avoin ABC4 kilpailuMikkeli19.07.
ke 21.07.seuraSeurakisatVarpaisjärvi20.07.
to 22.07.pk45.e Jakob MarathonJakobstad17.07.
to 22.07.pkOk Maakunnan lasten kisailut IIIKajaani20.07.
to 22.07.pkRatakusiaisetLieto19.07.
to 22.07.pk3.seurakisat/luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina20.07.
pe-su 23.-25.07.akYouth Athletics GamesLappeenranta08.07.
pe 23.07.pkAikuisurheilijoiden kansalliset E-P:n pm kilTöysä21.07.
pe-su 23.-25.07.pmPM-SisulisähuipentumaSaarijärvi18.07.
la 24.07.pkHannun heittokilpailutVarpaisjärvi18.07.
la 24.07.pkSäkylän 6. MansikkamaratonSäkylä -
la 24.07.pkPikajuoksucupHämeenlinna22.07.
la 24.07.maantieHeinolan KaupunkipuistojuoksuHeinola19.07.