Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Syyskuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35     1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30      
  Lokakuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
39         1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31
  Marraskuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44 1 2 3 4 5 6 7
45 8 9 10 11 12 13 14
46 15 16 17 18 19 20 21
47 22 23 24 25 26 27 28
48 29 30          
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 12.07.pkIvar Wilksman heitotTöysä10.07.
ma 12.07.pkNummelan Tarmon AluekilpailutVihti, Nummela09.07.
ma 12.07.pkLuokittelukilpailut / KeUcup3Savonlinna, Kerimäki11.07.
ma 12.07.pkYu-veteraanien pm-kilpailut ja Lujan (SAUL) kansallisetLaihia10.07.
ma 12.07.seuraSeurakisatLapua -
ma-ti 12.-13.07.seuraSeurakisatPori10.07.
ma 12.07.pkTuUL aikuisurheilukisatTurku11.07.
ma 12.07.seuraSeurakisatKärsämäki -
ti 13.07.seuraSeurakisatLiperi -
ti 13.07.seuraSeurakisatKankaanpää -
ti 13.07.seuraSeurakisatJoroinen -
ti 13.07.seuraSeurakisatIitti12.07.
ti 13.07.pkAikuisurheilijoiden heitocup 2/5Kouvola / Inkeroinen06.07.
ti 13.07.pkHIFK avoimet junnuaidat ja keihäsHelsinki10.07.
ti 13.07.pmpm-sisulisämoniottelut T9-15Salo08.07.
ti 13.07.pkFyrrypinkaasutVähäkyrö, Vaasa12.07.
ti 13.07.pkLeiskun heinäkuun kisaKankaanpää11.07.
ti 13.07.seuraSeurakisatParkano12.07.
ti 13.07.pkPiirin myöntämä kilpailuMuurame13.07.
ti 13.07.pmKainuun sisuviestitKajaani09.07.
ti 13.07.pkBorgå diskustävling - Porvoon kiekkokisaBorgå - Porvoo10.07.
ti 13.07.pkKU-68 Viikkokisa IIKangasala12.07.
ti 13.07.seuraSeurakisatKiukainen13.07.
ti 13.07.pkTiistaikisa IIIOulu12.07.
ti 13.07.pkViispiikkinen-Cup 2021 IV osakilpailuKyyjärvi12.07.
ti 13.07.seuraSeurakisatTeuva -
ke 14.07.akJoensuu Junior GamesJoensuu10.07.
ke 14.07.pkPaunu Games IVJämsä11.07.
ke 14.07.seuraHalpahalli Liminka seurakisat / TUPOSTUPOS12.07.
ke 14.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 14.07.pkPeukkukisaVirrat12.07.
ke 14.07.GPJoensuun Motonet GPJoensuu04.07.
ke 14.07.pkHämeenlinnan Tarmon NuorisokisatHämeenlinna12.07.
ke 14.07.pk1500 mTervola -
ke 14.07.pkMikkeli avoin ABC4 kilpailuMikkeli12.07.
ke 14.07.seuraSeurakisatVirrat -
ke 14.07.pkLappajärven Veikot 110v. nuorisokansallisetLAPPAJÄRVI09.07.
ke 14.07.seuraSeurakisatKemi -
ke 14.07.pkAkilles mästerskap 2 - Akilleen mestaruuskisat 2Borgå - Porvoo12.07.
ke 14.07.seuraSeurakisatKauhajoki13.07.
to 15.07.akVeikkolan Veikkojen NuorisokansallisetVeikkola13.07.
to 15.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 15.07.pmPm-sisulisäottelut, Pojat 9-15Naantali10.07.
to 15.07.seuraSeurakisatMerikarvia15.07.
to 15.07.seuraSeurakisatSavonlinna -
to 15.07.seuraOikia seurakisatPyhäntä -
to 15.07.pkKeuruun piirikunnallisetKeuruu14.07.
to 15.07.seuraSeurakisatNakkila -
to 15.07.poPiiriottelu Kymenlaakso Lahti Etelä-KarjalaIitti13.07.
to 15.07.pkLeKi YU:n viikkokisa IIILempäälä14.07.
to 15.07.pkPyhäjärvi GamesEura13.07.
to 15.07.seuraSeurakisatLempäälä14.07.
to 15.07.pkRatakymppiForssa13.07.
to 15.07.pkKiteen heinäkisatKitee13.07.
to 15.07.seuraSeurakisatJuuka13.07.
to 15.07.pkSisulisätOrivesi13.07.
to 15.07.pkKaiun hyppy- ja heittokisatKaavi13.07.
to 15.07.pkMahdin kisatMaaninka12.07.
to 15.07.seuraSeurakisatAsikkala14.07.
pe-su 16.-18.07.akJanakkala GamesJanakkala14.07.
pe-la 16.-17.07.pkLaitilan ottelukisatLaitila12.07.
pe-su 16.-18.07.pmPM-SisulisähuipentumaSaarijärvi11.07.
pe 16.07.poDistriktstävlingMariehamn -
pe 16.07.seuraSeurakisatKokkola -
la 17.07.GPMotonet GP LapinlahtiLapinlahti10.07.
la 17.07.pkKansallinen aikuisurheilukisaHarjavalta09.07.
la-su 17.-18.07.pmHämSY:n pm-sisulisähuipentumaTampere13.07.
la 17.07.pkPiirikunnalliset aikuisurheilukisatLahti, Nastola -
la-su 17.-18.07.akKouvola Junior GamesKouvola12.07.
la 17.07.akKarhu Junior Games ja Etelä-Pohjanmaan TimanttiliigaKauhajoki15.07.
la 17.07.pkHeinäpään heittokisatOulu15.07.
la 17.07.pmPm SeiväskilpailuNoormarkku15.07.
la 17.07.pk47. Pentin OlympialaisetSaarijärvi14.07.
la 17.07.pkNopsan 80v. JuhlakilpailuNoormarkku15.07.
la-su 17.-18.07.pmKainuun sisuhuipentumaKajaani13.07.
la 17.07.akLaitilan NuorisokansallisetLaitila14.07.
la 17.07.pkNuorten tuloskisatLiminka15.07.
su 18.07.seuraSeurakisatOulu16.07.
su 18.07.pkLisälajitKemi15.07.
su 18.07.pkSisuhuipentuma ja viestit Länsi-PohjaKemi15.07.
su 18.07.pkPorvoon huippukisat - Borgå TopgamesPorvoo - Borgå13.07.
su 18.07.pkHeinäpään heittokisatOulu15.07.
su 18.07.pkKoski-Vähälän KarijasutYlivieska16.07.
su 18.07.pkAvoimet TUL:n perinnekentän mestaruuskilpailutKuopion Vehmersalmi12.07.
su 18.07.akKurikan Ryhdin aluekisatKurikka17.07.