Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
  Heinäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26       1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 14.06.pkAlueelliset nuorisokisatÄänekoski11.06.
ma 14.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 14.06.seuraSeurakisatRaseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari12.06.
ma 14.06.pkKesäkuun kisatPaimio12.06.
ma 14.06.pkSipoon Energia-kisa / Sibbo Energi-tävlingSipoo/Sibbo13.06.
ma 14.06.pkNoU:n kesäkuun kisatNokia12.06.
ti 15.06.seuracupSeuracup piirikisa IKauhajoki14.06.
ti 15.06.seuracupSeuracup IRovaniemi10.06.
ti 15.06.pkVihdin Viestin 70v kilpailutVihti, Nummela12.06.
ti 15.06.pkKesäkoitoksetRovaniemi10.06.
ti 15.06.pkJunnukisat, pikajuoksuLieksa14.06.
ti 15.06.pkSäästöpankkikisatLieto11.06.
ti 15.06.seuracupSeuracup - 1. osakilpailuVantaa13.06.
ti 15.06.kansYleisurheilun Tähtien KisatOrimattila12.06.
ti 15.06.pkPiirikilpailutKokkola12.06.
ti 15.06.pkVakka-Suomen rataviestitMynämäki12.06.
ti 15.06.pkTuiskun moukarikisatVahto (Rusko)11.06.
ti 15.06.seuraSeurakisatKiukainen15.06.
ke 16.06.pkArctic-heitotRovaniemi15.06.
ke 16.06.pkSeuracupLappeenranta11.06.
ke 16.06.seuracupSeuracup 1.osakilpailuHuittinen14.06.
ke 16.06.seuracup HämSY:n seuraottelu 2div. 1-osakilpailuValkeakoski14.06.
ke 16.06.pkPolvijärven moukari- ja kuulakisatPolvijärvi14.06.
ke 16.06.kansErkki Pajumäen muistokilpailutVirrat13.06.
ke 16.06.pkTUL:n avoimet mestaruuskilpailutEspoo11.06.
ke 16.06.seuraHalpahalli Liminka seurakisat / TUPOSTUPOS -
ke 16.06.seuracupHämsyn seuracup 1div 1osakilpailuHämeenlinna14.06.
ke 16.06.pkHSU kilpailutHyvinkää14.06.
ke 16.06.pkNÅID Föreningscup 1 / NÅID Seuracup 1Borgå14.06.
ke 16.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 16.06.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 16.06.pkJunispelenOravainen14.06.
to 17.06.pkMotonet KuukausikisatJoensuu14.06.
to 17.06.seuraSeurakisatRaahe -
to 17.06.akEltsu 111v juhlakilpailuHelsinki13.06.
to 17.06.pkVirkiä GamesLapua15.06.
to 17.06.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 17.06.pkKymenlaakson lajipäivä, kuula, korkeusKouvola, Koria15.06.
to 17.06.seuracupSeuracup I-osakilpailuKalajoki14.06.
to 17.06.pkSisulisätOrivesi15.06.
to 17.06.seuraSeurakisatNummi16.06.
pe-su 18.-20.06.akKUY GamesTuusula15.06.
pe 18.06.pkTuiskun keihäskisatNousiainen15.06.
pe 18.06.pkAurajoen YöjuoksuTurku -
la 19.06.pkForssan Suvi-iltaForssa -
la-su 19.-20.06.pkSiirin ja Inton heittokisatTampere17.06.
la-su 19.-20.06.pmPohjois-Pohjanmaan SisuhuipentumaOulu15.06.
la 19.06.pkJunnukisatRusko15.06.
la 19.06.akSiilinjärvi GamesSiilinjärvi14.06.
la 19.06.pmLasyn pm-ottelut 9-13v, 1. osaOrimattila15.06.
la 19.06.akHarju Cup 2Jyväskylä15.06.
la 19.06.pmKnattestafett DM i JakobstadJakobstad14.06.
la 19.06.pkPikajuoksucupHämeenlinna17.06.
la 19.06.akEeles Landström GamesAkaa, Toijala17.06.
la 19.06.maantieVieskaMaraton2021Ylivieska16.06.
la 19.06.pkXXXVIII Västilän Maraton ja puolimaratonOrivesi15.06.
la 19.06.pkNaantalin AurinkokävelytNaantali15.06.
la 19.06.pkKeskis- Mikon MittelötTöysä16.06.
la 19.06.akKirkon vaiheillNakkila17.06.
su 20.06.pkSisuviestitRovaniemi/S14.06.
su 20.06.pkTaimen 110-v. juhlakilpailutLiperi18.06.
su 20.06.pkAktia-AikuisurheilukisatVantaa15.06.
su 20.06.pkIskun heittokisat IIMynämäki16.06.
su 20.06.akParkano GamesParkano17.06.
su 20.06.pmHämSY:n pm-ratakävelytUrjala17.06.
su 20.06.pkKorona Bye Bye 3Seinäjoki19.06.
su 20.06.seuraSeurakisatKaarina19.06.
su 20.06.pkReilu Cup tonnit ja kesäillan juoksutLahti15.06.