Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13       1 2 3 4
14 5 6 7 8 9 10 11
15 12 13 14 15 16 17 18
16 19 20 21 22 23 24 25
17 26 27 28 29 30    
  Toukokuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 07.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma-ti 07.-08.06.iaafPaavo Nurmi GamesTurku -
ma 07.06.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia05.06.
ma 07.06.pkPorvoon viikkokisa 1 - Borgå veckotävling 1Porvoo - Borgå03.06.
ma 07.06.pkEste- ja nuorisokisatForssa05.06.
ti 08.06.pkLaSY:n pm- viestit, 9-15vLahti -
ti 08.06.pkKiskon mestaruuskisat - hypytRiihimäki06.06.
ti 08.06.pkHIFK avoimet junnuottelut ja keihäsHelsinki04.06.
ti 08.06.pkKymenlaaksen lajipäivä, pituus ja moukariKouvola / Inkeroinen05.06.
ti 08.06.pkHippokisatUrjala06.06.
ke 09.06.pmPohjois-Savon 9-15-v. pm-moniottelutKuopio06.06.
ke 09.06.pkTampereen nuorten yu mestaruuskilpailutTampere06.06.
ke 09.06.pkPaunu Games IIJämsä06.06.
ke 09.06.pkHämeenlinnan Tarmon ViikkokisatHämeenlinna07.06.
ke 09.06.seuracupSeuraCup ISaarijärvi07.06.
ke 09.06.pkNYQS yleisurheilukilpailut 4Ilmajoki08.06.
ke 09.06.pkMikkeli avoin ABC2 kilpailuMikkeli07.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 09.06.kansTampereen yu-mestaruuskilpailutTampere07.06.
to 10.06.GPMotonet GP EspooEspoo01.06.
to 10.06.pkLeKi YU:n viikkokisa IILempäälä09.06.
to 10.06.pkRyskeen Kesäcup II / III-lohkon kilpailuTammela06.06.
to 10.06.pkAktia Junior Games del 1Raseborg/Karis - Raasepori/Karjaa07.06.
to 10.06.pkPeukku-kisaÄhtäri07.06.
to 10.06.pkSisulisätOrivesi08.06.
to 10.06.pkDT i LarsmoLuoto09.06.
to 10.06.pkHippo viikkokisaValkeakoski08.06.
to 10.06.pk2.seurakisat/luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina08.06.
pe 11.06.pkKaudenaloituskisatHIMANKA09.06.
la-su 12.-13.06.akPyrinnön kesäkirmaisutTampere08.06.
la-su 12.-13.06.akLahti Junior MeetingLahti07.06.
la-su 12.-13.06.akOlli Teijonmaan muistokisaSavonlinna07.06.
la 12.06.pkPohjola Junior GPHelsinki08.06.
la 12.06.pkLajipäiväkisatImatra09.06.
la 12.06.pmPohjois-Pohjanmaan SisuviestitOulu09.06.
la 12.06.kansAlavuden KisatAlavus10.06.
la 12.06.kansKipinän 110-vuotisjuhlakilpailutKajaani07.06.
su 13.06.pmUUDY pm-junnuviestit (9-15v.)Nurmijärvi10.06.
su 13.06.akKankaanpää GamesKankaanpää09.06.
su 13.06.pkNuorten yleisurheilukilpailut, PyhtääPyhtää09.06.
su 13.06.akKälviäGamesKokkola09.06.
su 13.06.seuraSeurakisatKaarina12.06.