Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13       1 2 3 4
14 5 6 7 8 9 10 11
15 12 13 14 15 16 17 18
16 19 20 21 22 23 24 25
17 26 27 28 29 30    
  Toukokuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ti 01.06.seuraSeurakisatKuopio29.05.
ti 01.06.pkKultajousi kuukausikisat 1/4Kuopio30.05.
ti 01.06.seuraSeurakisatNurmijärvi31.05.
ti 01.06.pkKlaukkalan sprintitNurmijärvi29.05.
ti 01.06.pkLajipäiväkisatImatra27.05.
ti 01.06.akTilastopajacup 1Turku29.05.
ti 01.06.pkViikkokisa Oulun PyrintöOulu30.05.
ke 02.06.pkVehUn KesäkisatTampere31.05.
ke 02.06.GPMotonet GP JyväskyläJyväskylä24.05.
ke 02.06.seuraSeurakisatKarkkila -
to 03.06.pkSeuraottelu Kisko-HSU-TarmoRiihimäki31.05.
to 03.06.pkLeKi YU:n viikkokisa ILempaala02.06.
to 03.06.pkRiennon ABC-kisaSavonlinna31.05.
to 03.06.pkSisulisätOrivesi01.06.
to 03.06.pkKymenlaakson lajipäivä, keihäs ja pitkät matkatHamina31.05.
to 03.06.pkSerietäving i LarsmoLuoto02.06.
la 05.06.pkSAUL:n kansalliset yu-kilpailutKouvola / Inkeroinen02.06.
la 05.06.akEtelä-Pohojalaanen TimanttiliigaKurikka04.05.
la 05.06.akHelsingin Tarmon 90 v. juhlakilpailutHelsinki01.06.
su 06.06.pk400m metrin juoksupäiväHelsinki03.06.
su 06.06.pkKieKuMo IIIVirrat04.06.
su 06.06.pkKorona Bye Bye 2Seinäjoki05.06.
ma 07.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma-ti 07.-08.06.iaafPaavo Nurmi GamesTurku -
ma 07.06.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia05.06.
ma 07.06.pkPorvoon viikkokisa 1 - Borgå veckotävling 1Porvoo - Borgå03.06.
ma 07.06.pkEste- ja nuorisokisatForssa05.06.
ti 08.06.pkLaSY:n pm- viestit, 9-15vLahti -
ti 08.06.pkKiskon mestaruuskisat - hypytRiihimäki06.06.
ti 08.06.pkHIFK avoimet junnuottelut ja keihäsHelsinki04.06.
ti 08.06.pkKymenlaaksen lajipäivä, pituus ja moukariKouvola / Inkeroinen05.06.
ti 08.06.pkHippokisatUrjala06.06.
ke 09.06.pmPohjois-Savon 9-15-v. pm-moniottelutKuopio06.06.
ke 09.06.pkHämeenlinnan Tarmon ViikkokisatHämeenlinna07.06.
ke 09.06.seuracupSeuraCup ISaarijärvi07.06.
ke 09.06.pkPaunu Games IIJämsä06.06.
ke 09.06.pkTampereen nuorten yu mestaruuskilpailutTampere06.06.
ke 09.06.pkNYQS yleisurheilukilpailut 4Ilmajoki08.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 09.06.pkMikkeli avoin ABC2 kilpailuMikkeli07.06.
ke 09.06.kansTampereen yu-mestaruuskilpailutTampere07.06.
to 10.06.GPMotonet GP EspooEspoo01.06.
to 10.06.pkRyskeen Kesäcup II / III-lohkon kilpailuTammela06.06.
to 10.06.pkLeKi YU:n viikkokisa IILempäälä09.06.
to 10.06.pkAktia Junior Games del 1Raseborg/Karis - Raasepori/Karjaa07.06.
to 10.06.pkHippo viikkokisaValkeakoski08.06.
to 10.06.pkPeukku-kisaÄhtäri07.06.
to 10.06.pkDT i LarsmoLuoto09.06.
to 10.06.pk2.seurakisat/luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina08.06.
to 10.06.pkSisulisätOrivesi08.06.
pe 11.06.pkKaudenaloituskisatHIMANKA09.06.
la-su 12.-13.06.akLahti Junior MeetingLahti07.06.
la-su 12.-13.06.akPyrinnön kesäkirmaisutTampere08.06.
la-su 12.-13.06.akOlli Teijonmaan muistokisaSavonlinna07.06.
la 12.06.pkLajipäiväkisatImatra09.06.
la 12.06.pmPohjois-Pohjanmaan SisuviestitOulu09.06.
la 12.06.kansAlavuden KisatAlavus10.06.
la 12.06.kansKipinän 110-vuotisjuhlakilpailutKajaani07.06.
su 13.06.pmUUDY pm-junnuviestit (9-15v.)Nurmijärvi10.06.
su 13.06.pkPohjola Junior GPHelsinki09.06.
su 13.06.pkNuorten yleisurheilukilpailut, PyhtääPyhtää09.06.
su 13.06.akKälviäGamesKokkola09.06.
su 13.06.akKankaanpää GamesKankaanpää09.06.
su 13.06.seuraSeurakisatKaarina12.06.
ma 14.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 14.06.seuraSeurakisatRaseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari12.06.
ma 14.06.pkNoU:n kesäkuun kisatNokia12.06.
ti 15.06.seuracupSeuracup piirikisa IKauhajoki14.06.
ti 15.06.pkVihdin Viestin 70v kilpailutVihti, Nummela12.06.
ti 15.06.seuracupSeuracup - 1. osakilpailuVantaa13.06.
ti 15.06.kansYleisurheilun Tähtien KisatOrimattila13.06.
ke 16.06.pkSeuracupLappeenranta11.06.
ke 16.06.seuracupSeuracup 1.osakilpailuHuittinen14.06.
ke 16.06.seuracup HämSY:n seuraottelu 2div. 1-osakilpailuValkeakoski14.06.
ke 16.06.pkPolvijärven moukari- ja kuulakisatPolvijärvi14.06.
ke 16.06.kansErkki Pajumäen muistokilpailutVirrat13.06.
ke 16.06.pkTUL:n avoimet mestaruuskilpailutEspoo11.06.
ke 16.06.pkNÅID Föreningscup 1 / NÅID Seuracup 1Borgå14.06.
ke 16.06.seuracupHämsyn seuracup 1div 1osakilpailuHämeenlinna14.06.
ke 16.06.pkHSU kilpailutHyvinkää14.06.
ke 16.06.seuraSeurakisatKarkkila -
to 17.06.akEltsu 111v juhlakilpailuHelsinki13.06.
to 17.06.seuracupSeuracup I-osakilpailuKalajoki14.06.
to 17.06.pkVirkiä GamesLapua15.06.
to 17.06.pkSisulisätOrivesi15.06.
pe-su 18.-20.06.akKUY GamesTuusula15.06.
pe 18.06.pkAurajoen YöjuoksuTurku -
la 19.06.pkForssan Suvi-iltaForssa -
la-su 19.-20.06.pkSiirin ja Inton heittokisatTampere17.06.
la 19.06.pmLasyn pm-ottelut 9-13v, 1. osaOrimattila15.06.
la 19.06.akHarju Cup 2Jyväskylä15.06.
la 19.06.akSiilinjärvi GamesSiilinjärvi14.06.
la-su 19.-20.06.pmPohjois-Pohjanmaan SisuhuipentumaOulu15.06.
la 19.06.maantieVieskaMaraton2021Ylivieska16.06.
la 19.06.pkXXXVIII Västilän Maraton ja puolimaratonOrivesi15.06.
la 19.06.akEeles Landström GamesAkaa, Toijala17.06.
la 19.06.pkPikajuoksucupHämeenlinna17.06.
la 19.06.pkKeskis- Mikon MittelötTöysä16.06.
la 19.06.akKirkon vaiheillNakkila17.06.
su 20.06.pkTaimen 110-v. juhlakilpailutLiperi18.06.
su 20.06.pkAktia-AikuisurheilukisatVantaa15.06.
su 20.06.akParkano GamesParkano17.06.
su 20.06.pmHämSY:n pm-ratakävelytUrjala17.06.
su 20.06.pkKorona Bye Bye 3Seinäjoki19.06.
su 20.06.seuraSeurakisatKaarina19.06.
su 20.06.seuraSeurakisatKuopio18.07.
su 20.06.pkReilu Cup tonnit ja kesäillan juoksutLahti15.06.
ma 21.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 21.06.pmKymenlaakson pm-ottelut T/P 9-15 v., 1. osaHamina15.06.
ma 21.06.pkJuoksukoulun pikamatkatKurikka20.06.
ma 21.06.pkKV/IFÅsarna nuorisokisatKokkola19.06.
ti 22.06.pkIitti GamesIitti17.06.
ti 22.06.seuraSeurakisatKiiminki21.06.
ti 22.06.tähtiMarskin kisatLappeenranta17.06.
ti 22.06.seuracupUudy:n Seuracup IRiihimäki -
ti 22.06.pkSinettikisatVantaa21.06.
ti 22.06.pkEtelä-Pohojalaanen TimattiliigaKauhava19.06.
ti 22.06.seuracupSeuracup piirikisa1.Savonlinna19.06.
ti 22.06.pkIII-lohkon kisatUrjala20.06.
ke 23.06.pkPaunu Games IIIJämsä20.06.
ke 23.06.pkVirtUn Viikkokisat IVirrat21.06.
ke 23.06.pkJunnut RadalleTampere21.06.
ke 23.06.akTilastopajacup 2Turku20.06.
ke 23.06.pkForssan Salaman viikkokisa 1Forssa22.06.
ke 23.06.pkSeurakilpailuEspoo21.06.
ke 23.06.pkMikkeli avoin ABC3 kilpailuMikkeli21.06.
to 24.06.kansPohjantähti - GamesPudasjärvi20.06.
to 24.06.pkHippo viikkokisaValkeakoski22.06.
to 24.06.pkSisulisätOrivesi22.06.
pe 25.06.kans53. Keuruun JuhannuskisatKeuruu13.06.
pe 25.06.akIkaalisten JuhannuskisatIkaalinen22.06.
pe 25.06.akSomeron juhannuskisatSomero23.06.
la 26.06.GPMotonet GP Kuortane (EA)Kuortane19.06.
su 27.06.pkNuorten juhannuskisaSaarijärvi -
su 27.06.kansKansainväliset 85. Saarijärven juhannuskisatSaarijärvi21.06.
su 27.06.pkKorona Bye Bye 4Seinäjoki26.06.
ma 28.06.akLIVAL-GamesSipoo / Sibbo26.06.
ti 29.06.pkRiennon ABC-kisaSavonlinna26.06.
ti 29.06.pkEtelä-Karjalan piirinmestaruuskilpailut 9-17v 1. osaParikkala24.06.
ti 29.06.pkReilu Cup seiväsLahti26.06.
ti 29.06.pkPiiriviestihuipentuma 9-15 vuotiaatKANNUS25.06.
ti 29.06.pkPorvoon viikkokisa 2 - Borgå veckotävling 2Porvoo - Borgå -
ti 29.06.pkPeukku-kisaAlajärvi27.06.
ke 30.06.pkViiisPiikkinen CupSaarijärvi08.06.
ke 30.06.pkYrin KesäkisatHumppila28.06.