Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Heinäkuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
  Elokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
  Syyskuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 10.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 10.08.pkMIKV avoin ABC4 kilpailuMikkeli07.08.
ma-ti 10.-11.08.seuraSeurakisatSonkajärvi08.08.
ma 10.08.seuraSilja Line SeurakisatAlavus -
ti 11.08.seuracupSeuracup 2. osakilpailuVihti, Nummela08.08.
ti 11.08.pkHippokisatSalo07.08.
ti 11.08.iaafPaavo Nurmi GamesTurku -
ti 11.08.seuraSeurakisatIitti11.08.
ti 11.08.pkSeuracup 2020 - piirikisatIisalmi07.08.
ti 11.08.pkkokkolan työväen urheilijat aluekilpailutkokkola11.08.
ti 11.08.seuraSeurakisatRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa09.08.
ti 11.08.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 11.08.pkSeuranmestaruuskilpailutUrjala09.08.
ti 11.08.seuraSeurakisatMyrskylä -
ke 12.08.pkLuokittelukilpailut / YU-Cup 4Savonlinna, Kerimäki11.08.
ke 12.08.pkYkköslohko seuracupSalo07.08.
ke 12.08.seuracupSeuracup 2Jyväskylä09.08.
ke 12.08.seuracupSeuracup 2, LaSY, KymYLahti09.08.
ke 12.08.seuracupTurun lohko seuracup Kaarina08.08.
ke 12.08.pkTarmon kisatPori10.08.
ke 12.08.seuracupSeuracup piirikisa Alavus10.08.
ke 12.08.pkSeuracup Etelä-Karjalan piirikisa Imatra07.08.
ke 12.08.seuracupHämSY:n Seuracup 2. osakilpailu 2.divTammela10.08.
ke 12.08.seuracupSeuracupin piirikisaVantaa08.08.
ke 12.08.seuraSilja Line SeurakisatRiihimäki -
ke 12.08.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 12.08.seuracupKainuun seuracupSuomussalmi08.08.
ke 12.08.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
ke 12.08.pkNåids föreningscup / Nåid:n seuracupEsbo - Espoo10.08.
ke 12.08.seuracupSeuracup Hämsyn 1.Div 2.osakisaNokia09.08.
ke 12.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 12.08.seuracupVakka-lohko Seuracup Laitila09.08.
ke 12.08.pkAvoimet Mänttä-Vilppulan yu-mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula10.08.
ke 12.08.pkSalo-Loimaa lohko seuracupLoimaa10.08.
to-su 13.-16.08.SMKalevan KisatTurku05.08.
to 13.08.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 13.08.seuraSeurakisatPaimio11.08.
to 13.08.seuraSilja Line SeurakisatJokela, Tuusula12.08.
to 13.08.pkAvoimet seuran mestaruuskisatOrivesi11.08.
to 13.08.pk4.seurakisat ja luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina -
to 13.08.seuraSeurakisatAsikkala12.08.
la 15.08.pkPärnä XC RunLiperi13.08.
la 15.08.pkRaatteen Maraton/Puoli-Maraton/Kymppi/ Kaveria ei jätetä joukkuekisaSuomussalmi15.08.
la 15.08.pkHaaga RunHelsinki -
la 15.08.pkKalajoen Junkkarit 90v juhlakilpailuKalajoki13.08.
la 15.08.pkPM-ottelut 9-15vLappeenranta11.08.
la 15.08.pkRyskeen Kesä-CUPTammela12.08.
la 15.08.pkEkin muistokisatTöysä13.08.
su 16.08.pk53. Auliksen OlympialaisetJämsä13.08.
su 16.08.pkPohjois-Karjalan 9-13-vuotiaiden pm-moniottelut osa 2Lieksa10.08.
su 16.08.maantie17. Hamina puolimaratonHamina11.08.
su 16.08.pkEinarin tonniMäntsälä14.08.
su 16.08.pmSisuhuipentuma I.kisapäiväOulu11.08.
su 16.08.seuraSilja Line SeurakisatInari -