Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
  Heinäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
  Elokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma-ti 27.-28.07.amEteläisen alueen mestaruuskilpailut 17/19vHelsinki24.07.
ma 27.07.seuraSeurakisatHankasalmi26.07.
ma-ti 27.-28.07.pmEtelä-Savon yleisurheilun 9-15v. piirihuipentumaMikkeli24.07.
ma 27.07.pkHämeenlinnan Tarmon viikkokisatHämeenlinna24.07.
ma 27.07.pkDistriktstävlingMalax27.07.
ma 27.07.pkyu veteraanien pm kilpailut ja lujan kansalliset yu veteraanikisat saulLaihia25.07.
ma 27.07.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 27.07.kansÄänekoski GamesÄänekoski24.07.
ma 27.07.pmHämsyn M/N pm-kisat 2.päiväNokia24.07.
ti 28.07.akTilastopajacupTurku25.07.
ti 28.07.pkDT i BennäsPedersöre 27.07.
ti 28.07.pkViiskuntakisatSoini26.07.
ti 28.07.pmKymenlaakson pm-ottelut T/P 9-13 v, osa 2Koria25.07.
ke 29.07.akPohjantähti- Games, Piirin GP-osakilpailuPudasjärvi26.07.
ke 29.07.pkOla Fågelberg juoksutHelsinki -
ke 29.07.pkHäme Games JuniorRiihimäki27.07.
ke 29.07.pkJunnut RadalleTampere26.07.
ke 29.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 29.07.pkSalaman Holjat nuorisokisatForssa27.07.
ke-to 29.-30.07.amAluemestaruuskisat T/P14,15 v - Regionmästerskap F/P 14,15 årBorgå - Porvoo26.07.
to 30.07.kansHäme GamesRiihimäki27.07.
to 30.07.seuracupSeuracup IIKokkola27.07.
to 30.07.akKauhavan nuorisokilpailutKauhava28.07.
to 30.07.pkDT i LarsmoLarsmo29.07.
to 30.07.pk3.seurakisat ja luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina -
to 30.07.pkSisulisätOrivesi28.07.
la 01.08.pmLaSY:n pm-huipentuma, osa 1Asikkala29.07.
la-su 01.-02.08.pmUudyn pm 9-15vKerava29.07.
la-su 01.-02.08.pkMondo myötätuulikisatLappeenranta27.07.
la-su 01.-02.08.pmPM-huipentuma 9-15vKouvola28.07.
la 01.08.pkPyhtään juoksutapahtuma (Reiskan maratonit, Pyhtään Kymppi ja lasten minimaratonit), PyhtääPyhtää25.07.
la 01.08.akVuosaari GamesHelsinki28.07.
la 01.08.pkKarhu-HölkkäRanua -
la 01.08.pkHämeenlinnan Kaupunkimaraton, puolimaraton ja kymppiHämeenlinna -
la 01.08.pkEspoonlahden heittokisatEspoo29.07.
la 01.08.GPMotonet GP KuortaneKuortane25.07.
la 01.08.pmSisukävelytKauhava28.07.
la 01.08.pkHelsinki Twilight RunHelsinki -
su 02.08.pmLaSY:n pm-huipentuma, osa 2Lahti30.07.
su 02.08.amAluemestaruusviestitSaarijärvi -
su 02.08.pkHillamaastotRanua26.07.
su 02.08.pkToijala Junior GamesAkaan Toijala31.07.
su 02.08.pkKieKuMo Cup IIIVirrat31.07.
su 02.08.amAluemestaruusviestitTampere 28.07.
su 02.08.pkEspoonlahden heittokisatEspoo30.07.