Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
  Heinäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
  Elokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 13.07.pkLuokittelukilpailut / YU-Cup 3Savonlinna, Kerimäki12.07.
ma 13.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 13.07.pkHämeenlinnan Tarmon nuorisokisatHämeenlinna10.07.
ma 13.07.pmAvoimet hyppy- ja juoksukisat sekä pitäjänmestaruuskisatPosio13.07.
ma 13.07.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere11.07.
ti 14.07.akTilastopajacupTurku11.07.
ti 14.07.pkPiirinmestaruuskilpailut 9-17 v, osa 2Parikkala10.07.
ti 14.07.seuraSeurakisatParkano13.07.
ti 14.07.pkYleisurheilukilpailutMuurame -
ti 14.07.pkTeuvan Rivakan YU-Kilpailut / Suupohja-CupTeuva13.07.
ti 14.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 14.07.pkNummelan Tarmon AluekilpailutVihti, Nummela11.07.
ke 15.07.pkKolmikuntaottelu Vire-SaPu-OrPoJämsä10.07.
ke 15.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 15.07.pkViikkokisat IIVirrat13.07.
ke 15.07.seuraSilja Line SeurakisatVirrat -
ke 15.07.seuraSeurakisatTornio -
ke 15.07.pkMetalli Cup 2Tornio12.07.
ke 15.07.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 15.07.GPMotonet GP LahtiLahti05.07.
to 16.07.akOlli Teijonmaan muistokisaSavonlinna12.07.
to 16.07.pkPyhäjärvi GamesEura14.07.
to 16.07.pkRyskeen Kesä-CUP/Ryskeen MestaruuskisatTammela13.07.
to 16.07.pkLöylyn kiekkoesteetNaantali12.07.
to 16.07.pkRatakymppiForssa14.07.
to 16.07.seuraSeurakisatKaavi -
to 16.07.pkHeinäkuun nuorisokisatÄänekoski13.07.
pe-su 17.-19.07.akJanakkala GamesJanakkala14.07.
pe 17.07.pmPohjois-Pohjanmaa pm-kilpailutOulu15.07.
la-su 18.-19.07.akKouvola Junior GamesKouvola13.07.
la-su 18.-19.07.amAluemestaruusottelut Etelä ja KaakkoLahti14.07.
la 18.07.akKarhu Junior Games, Etelä-Pohjalaasen Timanttiliigan 4. osakilpailuKauhajoki16.07.
la 18.07.akLaitilan NuorisokansallisetLaitila15.07.
la-su 18.-19.07.pkAvoimet pohjois-pohjanmaan pm- kilpailut yleinen17-19 vKempele15.07.
su 19.07.pkVarstakisatUrjala17.07.
su 19.07.pkArctic-heitotRovaniemi18.07.
su 19.07.pk Moukarikisat 1Rusko (Vahto)15.07.