Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
  Heinäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
  Elokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 29.06.pkLuokittelukilpailut / YU-Cup 2Savonlinna, Kerimäki28.06.
ma 29.06.seuraSeurakisatHankasalmi28.06.
ma 29.06.seuraSeurakisatHankasalmi09.06.
ma 29.06.pkKeskis-Mikon MittelötTöysä27.06.
ma 29.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 29.06.pk58-CupVantaa26.06.
ma 29.06.seuraSeurakisatSonkajärvi27.06.
ti 30.06.seuraSeurakisatKeuruu -
ti 30.06.akEtelä-Pohojalaanen Timanttiliigan 3.osakilpailuKurikka28.06.
ti 30.06.seuraSeurakisatParkano29.06.
ti 30.06.pkVihdin Viestin kisatVihti, Nummela27.06.
ke 01.07.pkFazer Reilu Cup III, sarjat 8-11vLahti28.06.
ke 01.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke-to 01.-02.07.pmHämSy:n 17 v pm-kilpailutYlöjärvi29.06.
ke 01.07.pkJunnut RadalleTampere29.06.
ke 01.07.pkSibbo Energi-tävling / Sipoon Energia-kisatSibbo / Sipoo30.06.
ke 01.07.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju30.06.
to 02.07.pm9-15v. OtteluhuipentumaSavonlinna29.06.
to 02.07.pmKymenlaakson pm-ottelut T/P 9-15 v., osa 1Hamina 25.06.
to 02.07.pkNYQS yleisurheilukilpailut 3.Ilmajoki30.06.
to 02.07.pkFazer Reilu Cup III, sarjat 12-15vLahti29.06.
to 02.07.pkLeKi YU:n viikkokisa IIILempäälä01.07.
to 02.07.seuraSeurakisatLempäälä01.07.
to 02.07.pkSisulisätOrivesi30.06.
to 02.07.pkHeitto- ja hyppykilpailutKaavi30.06.
pe-su 03.-05.07.pkNMACS - Aikuisurheilun PM-kilpailutLohja -
pe 03.07.kansValkean Kaupungin KisatOulu30.06.
pe-su 03.-05.07.akKUY GamesTuusula02.07.
pe 03.07.pkChydeniuksen kymppi ja 400 m juhlajuoksuKokkola30.06.
la 04.07.kansTimanttikisatSastamala01.07.
la 04.07.pkNuorten TimantikisatSastamala01.07.
la 04.07.pkAhmon urheilukentän avajaiskisatSiilinjärvi29.06.
la 04.07.pkLapin LeiskautuksetRovaniemi28.06.
la-su 04.-05.07.amAvoimet AM moniottelutAlajärvi01.07.
la 04.07.pmsisuottelutAlajärvi01.07.
la 04.07.pkPihtiputaan Tuiskun tuloskisatPihtipudas01.07.